upcoming releases

 • Witchmaster

  KAźń

  record label: Agonia Records
  date of release: 2022-11-25
  POLAND

  Krajowi tytani black/thrash wracają z nowym albumem w barwach Agonia Records.

  "Powracamy po 7 latach ciszy by zaoferować wam kolejną dawkę chaosu i hałasu," komentuje zespół. "Od 1996 raz po raz staczamy się w otchłań absurdalnego teatru okrucieństwa, deprawacji i mroku, pijąc krew z czaszek i obgryzając kości dawnych bogów. Mamy nadzieję, że zawiedziemy was po raz kolejny."

  Witchmaster to basista i wokalista Reyash (Azarath (live), ex-Vader, Supremer Lord), gitarzysta i wokalista Kali (Five the Hierophant, ex-Profanum), perkusista i gitarzysta Inferno (Azarath, Behemoth) oraz wokalista Bastis (ex-Profanum).

  "Kaźń" nagrano w Satanic Audio (Blaze of Perdition, Behemoth). Za konsolą zasiadł Harald Grunberg. Miks i mastering płyty odbył się w tym samym studiu pod okiem Haralda Grunberga i Inferno. Okładkę opracował Durda.

  Utwory:
  1. Sound of Crushed Skull / Intro
  2. War Metal Haiku
  3. Alle Gegen Alle
  4. Poison Chalice
  5. Zdychaj K**** Nazareńska
  6. All-consuming Hate
  7. Circle of Bayonets
  8. Hostile Declaration
  9. Master Knife Sacrifice
  10. Like Flies on Scum
  11. Rune of Destruction
  12. White Madness
  13. Trails of Blood
  14. Kaźń

  Skład:
  Reyash - bass, vocals
  Kali - guitars, vocals
  Inferno - drums, guitars
  Bastis - vocals

  www.facebook.com/WitchmasterBand/
  agoniarecords.com
  agoniarecords.com/store
  facebook.com/agoniarecords
  twitter.com/agoniarecords
  soundcloud.com/agoniarecords
  agoniarecords.bandcamp.com
  ht

  search for Witchmaster
 • listen and enjoy!
Epitome

...co do saksofonu to był to przypadek całkowity. Bo idąc coś zjeść do miasta napotkaliśmy kolesia który na ulicy grał na saksofonie. Zagadałem do niego żeby nagrał nam jakieś partie i zgodził się. Oczywiście nie miał pojęcia na co się porwał, do tego komunikacja nie była najlepsza, bo okazał się być obywatelem Ukrainy i język polski nie był dobry albo w ogóle go nie było...

Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.