upcoming releases

 • Faceless Burial

  AT THE FOOTHILLS OF DELIRATION

  record label: Dark Descent Records / Me Saco Un Ojo Records
  date of release: 2022-10-07
  AUSTRALIA

  Trzeci album Australijczyków. Wspólny nakład Dark Descent Records i Me Saco Un Ojo Records.

  Za okładkę do tego krążka odpowiada Dan Seagrave. W całości analogowe nagrania zrealizowano na 24 ścieżkowej taśmie w grudniu 2021 w Headgap Recording Studio w Melbourne pod nadzorem Finna Keane. Miksy i mastering (również techniką analogową) zrealizowano w World Famous Studio w Kolorado.

  facelessburial.bandcamp.com/
  www.facebook.com/FACELESS-BURIAL-212752096061839
  darkdescentrecords.bandcamp.com

  search for Faceless Burial
 • listen and enjoy!
Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.