TODAY IS A RELEASE DAY OF

HELLFIRE DEATHCULT

AL NOMBRE DE LA MUERTE

upcoming releases

 • Castrator

  DEFILED IN OBLIVION

  record label: Dark Descent Records
  date of release: 2022-07-22
  USA

  Siedem lat po EP "No Victim" wreszcie doczekaliśmy się pełnoczasowego debiutu nowojorskiego kwartetu. Dark Descent Records, zapowiadając premierę na 22 lipca tak reklamuje to wydawnictwo: "Zespół doprowadził do perfekcji swoją mieszankę zaciekłego staroszkolnego USDM. Bardziej bezkompromisowe, bezwzględne i pozbawione zbędnego pierdolenia podejście Castrator owocuje 9 rozpruwającymi, hipnotycznie brutalnymi, nowymi utworami (w tym cover "Countess Bathory" Venom). "Defiled in Oblivion" jest materiałem, z którym należy się liczyć. Nadchodzi czas by oddzielić chłopców od mężczyzn, więc strzeżcie się!"

  Za okładkę odpowiada Jon Zig. Gościnnie na albumie pojawili się Dan Gonzalez z Possessed/Gruesome, Kenny Andrews z Obituary, a także Moises Kolesne z Krisiun.

  darkdescentrecords.bandcamp.com/
  www.darkdescentrecords.com

  search for Castrator
 • listen and enjoy!
Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.