TODAY IS A RELEASE DAY OF

HELLFIRE DEATHCULT

AL NOMBRE DE LA MUERTE

upcoming releases

 • Antigama

  WHITEOUT

  record label: Selfmadegod Records
  date of release: 2022-07-15
  POLAND

  Ósmy duży album naszych krajowych profesorów od niszczycielskiego grind. Nagrywany i miksowany był w JNS studio i paru innych miejscach pomiędzy majem a wrześniem 2021, a nad masteringiem siedział sam James Plotkin. Materiał zawiera 11 strzałów bezkompromisowego, wysokooktanowego i wyrafinowanego grind core'a kontynuującego charakterystyczny dla Antigama klimat ludzkiego upadku.

  Aktualny skład:
  Łukasz Myszkowski | wokal
  Sebastian Rokicki | gitara
  Maciej Morus | bas
  Paweł Jaroszewicz | bębny

  www.facebook.com/Antigama
  antigamaofficial.bandcamp.com
  www.facebook.com/Selfmadegod

  search for Antigama
 • listen and enjoy!
Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.