TODAY IS A RELEASE DAY OF

HELLFIRE DEATHCULT

AL NOMBRE DE LA MUERTE

upcoming releases

 • Altars

  ASCETIC REFLECTION

  record label: Everlasting Spew Records
  date of release: 2022-07-08
  AUSTRALIA

  Długo-oczekiwany i zapowiadany jeszcze w zeszłym roku, nowy album australijskiego trio. Następca "Paramnesia" (Nuclear Winter Records/Blood Harvest) z 2013 r. zawiera osiem kawałków o łącznym czasie ok. 40 min. Nad całością nagrań, miksów i masteringu zespół pracował sam w styczniu 2022. Album zdobi rozległy obraz Adama Burke'a, a wewnątrz znajdziemy serię kolaży stworzonych przez Dereka Setzera.

  Jak czytamy w notce wydawcy:
  "'Ascetic Reflection' to tajemnicza i silnie organiczna kulminacja wysiłków odnowionego trio. [Album ten] poddaje w wątpliwość postrzeganie samego siebie. Przeciwstawne połowy dzieła, z których każda odbija się do zewnątrz ze swojego centrum, tworzą lustra, za pomocą których można mierzyć prawdziwe oblicze ludzkości - poglądy przeciwne jej uroborycznym cyklom, śmiertelnemu brzemieniu i daremną żądzę władzy, wiedzy i boskości."

  Dla przypomnienia/uzupełnienia - po wydaniu w 2013 roku debiutanckiego albumu zespół przerwał działalność, częściowo z powodu wyniszczającej choroby, która dotyka współzałożyciela Cale'a Schmidta (wokal i bas, także Monomakh). Gitarzysta Lewis Fischer dołączył do Ignivomous z Melbourne, a perkusista Alan Cadman dołączył do okultystycznego StarGazer. Po ośmiu latach ciszy, w 2021 roku wskrzeszone Altars ogłosiło swoje zmartwychwstanie z obietnicą nowego pełnowymiarowego albumu, a następnie rekrutacją Brendana Sloana (Convulsing), aby wypełnić wakat na basie i wokalu.

  Brendan Sloan - wokal, bas
  Lewis Fisher - gitara
  Alan Cadman - instrumenty perkusyjne

  www.facebook.com/AltarsDeath
  www.everlastingspew.com
  www.facebook.com/everlastingspew/

  search for Altars
 • listen and enjoy!


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.