upcoming releases

 • Mournful Congregation

  THE EXUVIAE OF GODS - PART I

  record label: 20 Buck Spin
  date of release: 2022-05-27
  AUSTRALIA

  Australijscy doomsterzy z Mournful Congregation powracają z pierwszymi nagraniami od czasu albumu "The Incubus Of Karma" z 2018 r. "The Exuviae of Gods - Part I" to pierwsza z dwóch EP jakie zaplanowane zostały w tej serii. Całość trwa ponad 37 minut. Dwa utwory są całkowicie nowe - "Mountainous Shadows, Cast Through Time" oraz, złożony głównie z akustycznych partii "The Exuviae Of Gods", trzeci to nagrany ponownie jeden z najstarszych utworów zespołu, pochodzący jeszcze z czasów demówkowych "An Epic Dream Of Desire" z 1995 r.

  Tracklista:
  1. Mountainous Shadows, Cast Through Time (14:06)
  2. The Exuviae Of Gods (7:12)
  3. An Epic Dream Of Desire (15:47)

  Za okładkę odpowiada Karmazid

  Preordery: www.20buckspin.com/collections/mournful-congregation
  listen.20buckspin.com/album/the-exuviae-of-gods-part-i

  search for Mournful Congregation
 • listen and enjoy!
Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.