upcoming releases

 • Entrails

  AN ETERNAL TIME OF DECAY

  record label: Hammerheart Records
  date of release: 2022-06-24
  SWEDEN

  Siódmy już długograj jednego z czołowych przedstawicieli nowej fali szwedzkiego death metalu. Dobrze znane i uwielbiane brzmienie pedału Boss HM-2 wyciskające soki stęchłej zgnilizny z każdego dźwięku gitar, punkujące bębny, wyborne melodie solówek i opowieści o trupach wstających z grobów. Niby kolejny raz to samo, ale jednak na poziomie zdecydowanie zasługującym na uwagę i nawet jeżeli w ostatnim czasie redukujecie ilość szwedzkopodobnych zespołów do minimum to Entrails powinni w tym minimum się znaleźć.

  okładka: Henrik Ågren
  miksy: Jimmy Lundqvist
  mastering: Dan Swanö @ Unisound

  www.hammerheart.com
  www.hammerheartstore.com
  www.facebook.com/hammerheartrecords
  www.facebook.com/Entrails666
  www.instagram.com/entrailsofficial/

  search for Entrails
 • listen and enjoy!


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.