upcoming releases

 • Sadist

  FIRESCORCHED

  record label: Agonia Records
  date of release: 2022-05-20
  ITALY

  Sadist opisuje nowy album jako najszybszy, najbardziej ekstremalny, a jednocześnie najbardziej eksperymentalny ze wszystkich dotychczasowych płyt. Słychać na nim powiew świeżości. Po raz pierwszy zespół wykorzystał blast beaty. Całość oddaje atmosferę horroru, w połączeniu z mrocznymi i wyrażającymi udrękę tekstami. Charakterystyczny styl formacji, splatający progresywny death metal, jazz i środkowowschodnie wpływy, usłyszymy na dziewięciu nowych utworach (jedenastu, jeśli liczyć dwa bonusy).

  Spis utworów:
  1. Accabadora
  2. Fleshbound
  3. Finger Food
  4. Burial of a Clown
  5. Loa
  6. Aggression/Regression
  7. Three Mothers and the Old Devil Father
  8. Trauma (Impaired Mind Functionality)
  9. Firescorched
  10. Rerek *
  11. Accabadora (Atitai)*
  *Dodatkowe utwory; tylko Box CD.

  Nowi członkowie zespołu to perkusista Romain Goulon (ex-Necrophagist, ex-Benighted) i basista Jeroen Paul Thesseling (Obscura, ex-Pestilence).
  Album został nagrany, zmiksowany i zmasterowany w Nadir Music Studios we Włoszech. Za konsolą zasiadł Tommy Talamanca. Okładkę albumu przygotował Paolo Puppo.

  "Firescorched to Sadist 2.0," komentuje Talamanca. "Nie jest to album koncepcyjny, pomimo że większość tekstów jest ze sobą powiązana i opisuje historie rodem z horrorów. Album jest bardzo mroczny. Wszyscy pokochaliśmy też okładkę, która dodatkowo podkreśla atmosferę grozy."

  Skład:
  Trevor Sadist - wokal
  Tommy Talamanca - gitara, klawisze
  Jeroen Paul Thesseling - bass
  Romain Goulon - perkusja

  www.sadist.it
  www.facebook.com/sadstofficial/
  www.instagram.com/sadist_official/
  www.youtube.com/user/Sadistribe
  open.spotify.com/artist/3dmVTaRcdhzAJR0FOvKCDt
  agoniarecords.com
  agoniarecor

  search for Sadist
 • listen and enjoy!
Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.