upcoming releases

 • Rexul

  EREBUS ... VIRTUOSUS ... ALPHA ...

  record label: F.D.A. Records
  date of release: 2021-11-26
  GERMANY

  Niemiecki Rexul to nowy nabytek ich rodzimej F.D.A Records. Chwytliwy i brutalny, motoryczny death metal gdzieś z rejonów Bolt Thrower i Brutality, ale nigdy nie osiągający poziomu wspomnianych gigantów gatunku. "Erebus ... Virtuosus ... Alpha ..." to w każdym razie dopiero ich debiutancki album więc jeszcze wszystko przed nimi. Płyta ukazać się ma 26 listopada na CD i w wersji cyfrowej, a 15 marca 2022 na winylu (jeżeli zamówicie winyl w preorderze to już 26 listopada dostaniecie link do wersji cyfrowej).

  Poniżej do odsłuchu utwór "Intergalactic Eyes".

  Tracklista:
  01. 999
  02. Intergalactic Eyes
  03. Reentry In Emptiness
  04. The Light
  05. Entlightened by the Morning Star
  06. Fraternitas of an Old Noir Latreia
  07. 333
  08. Immaculate Vengeance
  09. Curia
  10. The Darkness
  11. Undead Between The Column of Salomon
  12. Laudatio Per Mortem
  13. 666

  fda-records.com

  search for Rexul
 • listen and enjoy!
Epitome

...co do saksofonu to był to przypadek całkowity. Bo idąc coś zjeść do miasta napotkaliśmy kolesia który na ulicy grał na saksofonie. Zagadałem do niego żeby nagrał nam jakieś partie i zgodził się. Oczywiście nie miał pojęcia na co się porwał, do tego komunikacja nie była najlepsza, bo okazał się być obywatelem Ukrainy i język polski nie był dobry albo w ogóle go nie było...

Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.