upcoming releases

 • Sulphurous

  THE BLACK MOUTH OF SEPULCHRE

  record label: Me Saco Un Ojo / Dark Descent Records
  date of release: 2021-10-24
  DENMARK

  Drugi album duńskich piewców death metalowego mroku. Absolutne ekstraklasa tego grania. Oddajmy głos wydawcy: "Od momentu włączenia muzyki, czające się uczucie strachu ogarnia ciało, jak lovecraftiański, wszechogarniający terror z najciemniejszych głębin. To uczucie utrzymuje się jeszcze długo po zakończeniu albumu. To taki rodzaj death metalu, który odważnie wykorzystuje technikę, ale pozostaje przy tym przerażający i mroczny w pokręconych, old schoolowych inspiracjach. Bez nie zżynania z pierwowzorów, ale oddając im cześć fantastyczną grą całego zespołu. Zróżnicowana i intensywna gra bębnów stanowi bezwzględny kręgosłup nawałnic brutalnych, nieziemskich riffów i grobowego wokalu, który działa jak istota, która unicestwia wszystko na drodze tej okrutnej duńskiej death metalowej maszyny. Sulphurous ma już za sobą znakomity album, kilka EP-ek i kilka demówek, które pokazały ich z bardzo dobrej strony. Tutaj poszło to jeszcze dalej i fani mogą być pewni, że ich ukochani dostarczyciele szaleństwa wznieśli się na jeszcze wyższy poziom, a jeżeli nigdy ich nie słyszeliście to pozwólcie im zachwycić się czystą doskonałością ich kunsztu i umiejętnościami muzycznymi.

  Kakofoniczna atmosfera i upiorne macki wciągną Cię w tę niesamowicie upiorną płytę, a kąśliwe, zjadliwe numery nie pozwolą Ci się od niej oderwać. Mrok stanie się wyraźniejszy, odsłaniając zupełnie nowe królestwo horrorów czających się za kurtyną. Zatop się w "The Black Mouth of Sepulchre" i przekonaj się, co kryje się pod spodem. Posłuchaj nieśmiertelnych dźwięków podziemnego świata, które przeradzają się w realne koszmary czystej death metalowej ekstazy. "  Okładka: Paolo Girardi
  Nagrania: Sulphurous
  Miksy i mastering: Lasse / Ballade Studios (Kopenhaga)

  Lineup:
  M.F. - gitara/wokal/pianino
  M.C. - bas
  T. - bębny

  www.mesacounojo.com/
  www.facebook.com/mesacounojo
  darkdescentrecords.bandcamp.com
  www.facebook.com/DarkDescentRecords
  www.facebook.com/profile.php?id=100048470091245

  search for Sulphurous
 • listen and enjoy!
Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.