upcoming releases

 • Mortuary Drape

  BLACK MIRROR

  record label: Peaceville Records
  date of release: 2023-11-03
  ITALY

  Najnowszy, długo oczekiwany album studyjny black/heavy metalowych, legendarnych, włoskich okultystów.

  Wildness Perversion tak opowiada: "Odbite w czarnym lustrze oblicze Twej niespokojnej śmierci, zagubione i zapomniane, czekające na namaszczenie i Twój charczący oddech. Pani czarów - tylko ona będzie mogła przywrócić do życia Twoją duszę, która utonęła w ciszy. Gdy już dołączy do nocnego sabatu, wyczarowując dla Ciebie zaklęcie pośród więdnących kwiatów, abyś nie błąkał się wśród niepochowanych..."
  I w nieco mniej enigmatycznym tonie dodaje: "Uważamy, że "Black Mirror" jest albumem łatwiej przyswajalnym, ale dla nas był jednym z najtrudniejszych pod względem kompozycyjnym i aranżacyjnym. To kolejny krok na naszej własnej drodze, na której spotykamy się z różnymi niuansami okultystycznego świata. Mogę jednoczesnie ujawnić, że podczas pisania tego albumu została nam wystarczającą ilość materiału, aby po przeróbkach stworzyć z niej kolejny album".

  Już wkrótce dostępne będą specjalne, limitowane egzemplarze - do nabycia wyłącznie za pośrednictwem zespołu.

  mortuarydrape.lnk.to/Black_Mirror
  www.facebook.com/mortuarydrape
  www.mortuary13drape.com

  search for Mortuary Drape

Epitome

...co do saksofonu to był to przypadek całkowity. Bo idąc coś zjeść do miasta napotkaliśmy kolesia który na ulicy grał na saksofonie. Zagadałem do niego żeby nagrał nam jakieś partie i zgodził się. Oczywiście nie miał pojęcia na co się porwał, do tego komunikacja nie była najlepsza, bo okazał się być obywatelem Ukrainy i język polski nie był dobry albo w ogóle go nie było...

Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.