Zaloguj się na forum
×

Premiera • Ulvehunger (no) - pierwszy długograj już za chwilę; w składzie m.in. Frost

  Data dodania 2024-07-03Dodał OloŹródło Darkness Shall Rise Productions

  Darkness Shall Rise Productions zapowiada debiutancki album Ulvehunger, w którego szeregach odnaleźć możemy weteranów norweskiego death/black metalu. Wersje CD i kaseta "Retaliation" ukażą się 18 lipca, natomiast wersja winylowa ukaże się 15 sierpnia.

  Ulvehunger to efekt wspólnego wysiłku L.J. Balvaza (Balvaz, Cadaver, Disgusting) i K.B. Fletchera (Disgusting), którzy namówili do współpracy legendarnego bębniarza Frosta (Satyricon, 1349) i Andersa Oddena (Cadaver, Order, Satyricon na żywo).


  Jak opisuje wydawca: 

  Utwory takie jak "Desecrator", "Consumed by Hate" czy "Rise From the Shadows" przekonują riffami zapadającymi w pamięć, ostrymi jak brzytwa i bezlitośnie atakującymi, a jednocześnie melodyjnymi i melancholijnymi. "Retaliation" to dynamiczna, żarłoczna bestia, która prze do przodu napędzana przez charakterystyczną grę Frosta i pełne pogardy kazania L.J. Balvaza.
  Ulvehunger, mimo że przesiąknięty jest norweską klasyką w rodzaju Carpathian Forest, Darkthrone czy Gorgoroth, nie popada w kopiowanie tych zespołów. Udało im się stworzyć godny dodatek do niekończącej się listy arcydzieł z Norwegii, obok których żaden zwolennik gatunku nie może przejść obojętnie.

  Album został nagrany w Tomb Studio (Order, Witch Club Satan) i wyprodukowany przez Andersa Oddena, a masteringiem zajął się Patrick W. Engel w Temple Of Disharmony.

  Preordery: darknessshallrise.de/product/ulvehunger-nor-retaliation-lp-pre-order/?v=9b7d173b068d

  Odsłuch: ulvehungerdarknessshallrise.bandcamp.com/album/retaliation

  www.facebook.com/profile.php?id=100089656459184
  www.darknessshallrise.de
  www.facebook.com/darknessshallriseproductions
  www.darknessshallriseproductions.bandcamp.com

  UlvehungerDarkness Shall Rise ProductionsBalvazL.J. BalvazCadaverSatyriconFrost