Zaloguj się na forum
×

Premiera • Epitaph (it) podpisują z My Kingdom Music; nowy album w listopadzie

  Data dodania 2024-06-26Dodał OloŹródło My Kingdom Music

  My Kingdom Music ogłosiła podpisanie papierów z jednym z najdłużej działających zespołów na włoskiej scenie - kultowymi doom metalowcami z Epitaph. Ich nowy długograj zatytułowany "Path To Oblivion" zaplanowany został na 1 listopada 2024 i ukaże się na winylu, CD, kasecie i w formatach cyfrowych.


  I trochę historii przekazanej w notce prasowej od wydawcy:

  Powstały w 1987 na gruzach Black Hole i Sacrilege, rozwiązany na początku 1994, ale zreformowany w 2012, Epitaph obok kilku innych bytów na krajowej scenie stanowi punkt odniesienia dla całego włoskiego podziemnego ruchu muzycznego. Po postawieniu kolejnego kamienia milowego w postaci trzeciego albumu, 7 lat po wydaniu ostatniego "Claws" w 2017 roku, Epitaph prezentują dziś swoim fanom nowy skład, nowy album i chęć zaprezentowania swojej muzyki na najlepszych krajowych i międzynarodowych scenach.
  Każdy, kto miał okazję poznać włoską scenę w ostatnich latach, dobrze zna aurę tajemniczości, jaką Epitaph utkali wokół swojej nazwy i muzyki. Tym nowym albumem ożywiają mroczną ścieżkę pomiędzy doom metalem, dark metalem, muzyką progresywną i ezoteryczną.

  Aktualny line-up: Mauro Tollini: bębny; Nicola Murari: bas; Lorenzo Loatelli: gitara; Ricky Dal Pane: wokal
  Styl: Epic Doom Metal z elementami klasycznego heavy i progresji
  Dla fanów: Candlemass, Pentagram, Solstice, Solitude Aeturnus, Black Sabbath, Trouble

  https://linktr.ee/mykingdommusic
  https://www.facebook.com/epitaph.doom

  EpitaphMy Kingdom Music