Zaloguj się na forum
×

Premiera • Buryfication (fi) debiutancki album w sierpniu w Kvlt und Kaos Productions

  Data dodania 2024-06-26Dodał OloŹródło Grand Sounds PR

  Fiński kwintet Buryfication wyda 23 sierpnia, nakładem Kvlt und Kaos Productions swój debiutancki album "Gallows Rise". Powstały w 2021 r. zespół wykonuje intensywny, blackujący death/thrash, a jego członkowie mają swoje korzenie w różnych podziemnych kapelach - niektóre z nich wciąż są aktywne, a niektóre już dawno zapomniane (m.in. Proscription, Cemetery Winds, Necrobiosis, The Lifted Veil).


  "Gallows Rise" zawiera osiem kawałków trwających niespełna 30 minut, a single wypuszczane były już w zeszłym roku na różnych platformach cyfrowych. Linki znajdziecie na ich stronie.

  Pełna tracklista:
  1. The Plague
  2. Supreme Being
  3. Human Cattle
  4. Let Them Suffer
  5. Year Zero
  6. Gallows Rise
  7. Trails of Blood
  8. Haunted, Enslaved, Devoured


  Przez całe swoje stosunkowo krótkie istnienie Buryfication występowali na scenie i maksymalnie wykorzystywali ten czas do poprawiania swojej gry na żywo. Liczne występy w tak krótkim czasie pozwoliły im stać się szybko rozpoznawalnymi w fińskim podziemiu. Zanim zaistnieli na scenie, kiedy pandemia osiągnęła swój szczyt w 2022 roku, Buryfication nagrali "Lewiatan". Projekt ten został w całości wykonany przez sam zespół i jak czytamy a matariałach prasowych "odzwierciedla frustrację, złość, niezadowolenie i niekompletność tamtych czasów".

  https://www.buryfication.com/
  https://www.kvltundkaosproductions.com/

  BuryficationKvlt und Kaos Productions