Zaloguj się na forum
×

Premiera



  • Split Obscure Infinity / Wound w F.D.A. Rekotz 19 września

    Data dodania 2014-07-29Dodał OloŹródło F.D.A. Rekotz19 września, oprócz wspomnianego poniżej demo Considered Dead ukaże się nakładem F.D.A. Rekotz także 7" split dwóch niemieckich, death metalowych załóg - Wound oraz Obscure Infinity zatytułowany "Souls of eternal damnation".

    Wound nagrali z tej okazji zupełnie nowy utwór "Kingdom Of Deceit", a Obscure Infinity dostarczyli utwór "Perdition Destiny", który ma rozbudzić apetyty przed ich nowym pełnoczasowym albumem, który ma się ukazać na początku przyszłego roku. Okładkę i cały layout epki przygotowała Rebecca Hirschkonditor. Limit do 100 sztuk w czerwonym kolorze i 400 w klasycznej, czarnej smole.

    Przedsprzedaż już ruszyła na www.fda-rekotz.com więc nie dajcie się wychujać spekulantom i zamówcie już teraz swoją czerwoną kopię.

    Teaser wydawnictwa: www.youtube.com/watch?v=HaHx0OXxAf8

    www.facebook.com/obscure.infinity
    www.facebook.com/wound.deathmetalObscure InfinityWoundF.D.A. Rekotz