Zaloguj się na forum
×

Premiera



Nihili LocusCryptopsyHelheimTenebrae in Perpetuum
  • Pestilence - nowy kawałek do odsłuchu

    Data dodania 2011-03-18Dodał OloŹródło Jeroen Paul ThesselingKolejny kawałek (pt. "Salvation") z zapowiedzianej na kwiecień przez Macot Records nowej płyty Pestilence zatytułowanej "Doctrine" można słuchać na stronie zespołu w dziale media: www.pestilence.nl/media.php lub na ich profilu MySpace: www.myspace.com/pestilenceofficial

    Płyta powstała w południowo-niemieckim studio Woodshare, gdzie inżynierią dźwięku zajmuje się Victor Bullok (Triptykon, Dark Fortress). Tracklista wygląda następująco:

    01. The Predication (Intro)
    02. Amgod
    03. Doctrine
    04. Salvation
    05. Dissolve
    06. Absolution
    07. Sinister
    08. Divinity
    09. Deception
    10. Malignant
    11. Confusion

    Jeroen Paul Thesseling informuje ponadto, że będzie promował nowy materiał eksploatując swój nowy 7-strunowy bas, który specjalnie dla niego skonstruowała firma Warwick przerabiając model Thumb NT na bezprogowy. Jak mówi Jeroen: "W studio zdecydowaliśmy się nagrywać na nowym strojeniu basu do F, ale potrzebowałem czegoś co poradzi sobie z tym też na żywo. Jestem dumny z długotrwałej współpracy z Warwick (Jeroen korzysta z serii Thumb NT już od 17 lat - przyp. red.) - to arcydzieło spowoduje, że materiał ten zabrzmi na koncertach naprawdę masywnie".

    Obecny line-up Pestilence:
    Patrick Mameli - Guitar/Vocals
    Jeroen Paul Thesseling - Fretless Bass
    Patrick Uterwijk - Guitar
    Yuma Van Eekelen - Drums

    www.pestilence.nl