Zaloguj się na forum
×

Premiera



  • Vital Remains szukają nowego gitarzysty

    Data dodania 2011-03-03Dodał OloŹródło bravewords.comVital Remains ogłosiło wreszcie poszukiwania drugiego gitarzysty. Oto wymagania:

    "Szukamy profesjonalnego gitarzysty z dobrym sprzętem i właściwym podejściem. Musi mieć ważny paszport, ważne prawo jazdy i czystą kartotekę policyjną! Jeżeli zostaniesz wybrany to musisz przeprowadzić się do Rhode Island. Nie ma od tego wyjątków! Wymagana gotowość do grania tras w każdym momencie, gdziekolwiek i bez pytania. Nie chcemy żadnych ćpunów, jaraczy, pijaków, pozerów, leni i innych podobnych pizd. Gryfowi onaniści tez mogą sobie dać spokój - interesują nas tylko osoby zdolne do gry w zespole. Szukamy muzyka, który może poświęcić się kapeli na dłuższy czas i który chce ciężko pracować.

    Wymagania do przesłuchań:

    Nagraj video ze swoją osobą, na którym grasz solówki do kawałków z "Icons of Evil" i "Dechristianize". Dołącz swoje bio, CD i listę wszystkiego co robiłeś w przeszłości.

    Jeżeli spodoba nam się to co zobaczymy to skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na przesłuchania na żywo. Sam będziesz musiał pokryć koszty przeloty i pobytu. Tylko wtedy, gdy zostaniesz wybrany zostaną Ci zwrócone koszty podróży. Wszyscy inni muszą sami pokryć koszty powrotnego przelotu.

    Aplikacje i materiały video ślijcie na email: vitalremains2000@aol.com ."

    www.myspace.com/vitalremains