Zaloguj się na forum
×

Premiera



  • Solstice - nowy album już za dwa dni

    Data dodania 2009-11-22Dodał OloŹródło blabbermouth.netZreformowani florydzcy death/thrashersi z Solstice, wydają 24 listopada swój nowy krążek "To Dust" nakładem CDBaby. Znalazło się na nim 11 kawałków, w tym cover Cynic:

    01. Black
    02. To Dust
    03. Honest Human Emotion
    04. Conclusion Disillusion
    05. Sovereignty
    06. Swarm
    07. Moment of Clarity
    08. Passionless
    09. Extremes (cover Cynic)
    10. Impressive Technology
    11. The Whisper

    Okładkę (dosyć niestety przeciętny photoshopowy montaż), znajdziecie tutaj: c3.ac-images.myspacecdn.com/images02/34/l_e01b3fc2b607453da6c03812d18a1326.jpg

    Solstice powstał w 1990 roku, a w oryginalnym składzie grał gitarzysta Dennis Munoz, pałker Alex Marquez i wokalista/gitarzysta Rob Barrett (obaj znani z Malevolent Creation, później też Hateplow i Cannibal Corpse) oraz basista Dave Smith. Nagrali z Jimem Morrisem demo w 1991, a później debiutancki album w 1992 ("The Sentencing") i rok później rozpadli się na wskutek wewnętrznych problemów w zespole. Powrócili na krótko, aby w 1995 nagrać drugi pełnoczasowy album ("Pray") i rozpadli się ponownie.

    Obecny skład wygląda następująco:

    Christian Rudes: gitara/wokal
    Dennis Munoz: gitara
    Brian Harris: bębny
    Garrett Scott: bas

    www.myspace.com/solsticefl