NARGAROTH

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Awatar użytkownika
antigod
w mackach Zła
Posty: 997
Rejestracja: 12-07-2005, 18:09
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

19-09-2005, 21:17

[quote] ale ogolnie rzecz biorac nie rozumiem fenomenu popularnosci tego projektu [/quote]

Chlopie, nagrali album poswiecony sentymentom, zwiazanymi z wydarzeniami w Norwegii. Jako bohaterow tytulowych dali kilku "zasluzonych" muzykow z owczesnych czasow i sceny. Przejmujace tytuly, jak "The Day as Burzum killed Mayhem" az wyciskaja lzy. Jakze oni nie mogli stac sie popularni wsrod gawiedzi?
THE ARMY - THE WEAPON - THE MACHINERY OF WAR - EXTERMINATION OF ALL MAN!
Awatar użytkownika
JOYLESS
zaczyna szaleć
Posty: 157
Rejestracja: 18-09-2005, 22:27

19-09-2005, 21:42

Taaa....i koles, ktory nagrywa cos takiego twierdzi pozniej, ze on sam nie gra przeciez BM...

Poza tym przczytajcie o pewnym wydarzeniu dotyczacym Kanwulfa w ponizszym wywiadzie z Absurd (pytanie numer 19 jesli dobrze policzylem ;) )

http://www.geocities.com/triath88/absurdeng.htm
Awatar użytkownika
antigod
w mackach Zła
Posty: 997
Rejestracja: 12-07-2005, 18:09
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

19-09-2005, 21:45

THE ARMY - THE WEAPON - THE MACHINERY OF WAR - EXTERMINATION OF ALL MAN!
Awatar użytkownika
JOYLESS
zaczyna szaleć
Posty: 157
Rejestracja: 18-09-2005, 22:27

19-09-2005, 21:52

No fakt, ale tu nie chodzi o Absurd i to jak absurdalnie wygladaja hehe.
Awatar użytkownika
antigod
w mackach Zła
Posty: 997
Rejestracja: 12-07-2005, 18:09
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

19-09-2005, 21:54

Nie dziw, ze ten lysek mu wpierdolil. Jak widzialem niegdys zdjecie Kanwulfa to jedna, wielka zwala tluszczu! ;)

Pizda z niego, a nie wojownik!
THE ARMY - THE WEAPON - THE MACHINERY OF WAR - EXTERMINATION OF ALL MAN!
Awatar użytkownika
black_lava
rasowy masterfulowicz
Posty: 2031
Rejestracja: 25-08-2005, 09:24
Lokalizacja: O.

20-09-2005, 08:59

ale hasło Black Metal ist Krieg jest dosyc nośne medialnie,nieprawdaż?:)?
Awatar użytkownika
antigod
w mackach Zła
Posty: 997
Rejestracja: 12-07-2005, 18:09
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

20-09-2005, 16:13

To juz pragnalem zauwazyc wczesniej. Ciekawe o ile zer podskoczyla sumka na koncie Kanwulfa ze sprzedazy albumu, niosacego sentymentalny powiew norweskich fiordow?

EDIT: To byla ironia Deathcrush.
THE ARMY - THE WEAPON - THE MACHINERY OF WAR - EXTERMINATION OF ALL MAN!
Awatar użytkownika
booshee
w mackach Zła
Posty: 668
Rejestracja: 22-03-2004, 16:36

20-09-2005, 16:34

[quote][i]Wysłane przez antigod[/i]
http://www.geocities.com/triath88/absurd1.jpg - o kurwa, trzymajcie mnie! [/quote]


eee tam, przesadzasz;))))))) <piwko> dla wszystkich fanów szyszaków
szatana

zawsze sobie porawiam humor takimi zdjeciami i niemoge sie nadziwic jak daleko mozna sie posunac. Cały czas mam nadzieje że ktoś przegnie bardziej niż np. w 10 most stupid black metal photos, wiem ze gdzies w glebi skutych lodem zagajnikow czają się mega pacjenci;)
Awatar użytkownika
INSULTER OF JESUS CHRIST
rozkręca się
Posty: 78
Rejestracja: 20-01-2008, 18:49
Lokalizacja: warszawa

04-02-2008, 10:58

zdecydowanie amarok
only death is real
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
zahartowany metalizator
Posty: 3380
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

04-02-2008, 11:10

Ostania płyta jest Bardzo ok, byłem zdziwiony, bo niczego ciekawego sie po nim nie spodziewałem.
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9055
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

04-02-2008, 12:34

Obie"Rasluki" są całkiem fajne, reszta twórczości raczej średnia.
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: NARGAROTH

06-03-2011, 21:14

http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
white_pony
weteran forumowych bitew
Posty: 1047
Rejestracja: 12-10-2010, 06:55
Lokalizacja: krakau

Re: NARGAROTH

06-03-2011, 22:10

ej czemu ten ziomek ma na stronie linki do listy zabitych w iraku i wietnamie marines?
do not make equal what is unequal
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: NARGAROTH

06-03-2011, 22:24

?
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
white_pony
weteran forumowych bitew
Posty: 1047
Rejestracja: 12-10-2010, 06:55
Lokalizacja: krakau

Re: NARGAROTH

06-03-2011, 22:46

do not make equal what is unequal
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: NARGAROTH

04-04-2011, 22:02

http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
TORTURER
w mackach Zła
Posty: 977
Rejestracja: 10-06-2007, 17:01
Lokalizacja: Oxford

Re: NARGAROTH

22-04-2011, 02:20

Zaskakujaco, da sie tego sluchac,kurwa mac,nawet mi sie podoba :/
Death Dwells in Love
Maria Konopnicka

Re: NARGAROTH

30-01-2012, 22:34

Po kilkuletniej przerwie włączyłem sobie "Black Metal ist Krieg" i cholera, wciąż mi się ta płyta bardzo podoba: surowa, prosta ale zarazem dość zróżnicowana, wściekła ale z nutką melancholii, brudna i toporna, ale jednocześnie melodyjna. Naiwna w swojej prostocie, ale powalająco szczera i świetnie brzmiąca. Lubię ten album i nic na to nie poradzę :)
DCI Hunt

Re: NARGAROTH

30-01-2012, 22:40

Na tej płycie fajnych jest 5 numerów z czego 3,5 to covery. :)
ODPOWIEDZ