Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Alter Ego
w mackach Zła
Posty: 767
Rejestracja: 07-02-2026, 12:51

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

28-06-2026, 11:52

Ascetic pisze:
28-06-2026, 11:39
Ten jak odkrył. Od lat tak jest.
Mniej więcej od 40 lat.
Morbid Marcin
weteran forumowych bitew
Posty: 1457
Rejestracja: 18-03-2003, 21:41
Lokalizacja: warszawa

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

28-06-2026, 12:29

Taka próba zwalczenia upału.
Bardzo fajna na historyczna kompilacja nagrań demo Malfeitor. ObrazekObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego SM-S928B przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
vicotnick
rasowy masterfulowicz
Posty: 2599
Rejestracja: 25-08-2006, 22:15

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

28-06-2026, 14:14

Obrazek
Awatar użytkownika
Gunman
weteran forumowych bitew
Posty: 1812
Rejestracja: 13-07-2012, 20:23

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

28-06-2026, 14:22

Obrazek
Wojna
w mackach Zła
Posty: 765
Rejestracja: 19-02-2018, 09:19
Lokalizacja: Rzeka Bóbr .

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

28-06-2026, 14:24

:kurde: Obrazek
Zajebista płyta którą po roku od premiery dopiero odkrywam . Następny odsłuch będzie CD albo LP .
NoGodsNoMasters
postuje jak opętany!
Posty: 480
Rejestracja: 14-02-2026, 22:11

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

28-06-2026, 14:50

Miałem okazję mieszkać kilkanaście dni w Tonsenhagen/Rodberget w takich familokach i na końcu ulicy za przysłowiowym hasiokiem było wejście do lasu. Zabawne było pierwsze uczucie. Jakby prosto z blokowiska wbić pod Turbacz. Zupełnie jak na tym filmie. Mniej zabawny był fakt, że patrząc na mapę można było z takiego spaceru nie wrócić. :D

Coraz częściej dochodzę do wniosku, że gdybym miał zostawić na półce trzy do pięciu pozycji z całej dyskografii Darkthrone to Astral Fortress brałbym bez zastanawiania.
Awatar użytkownika
Bolt
weteran forumowych bitew
Posty: 1752
Rejestracja: 25-12-2010, 18:32

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

28-06-2026, 14:54

Obrazek
I was born in this town
Live here my whole life
Probably come to die in this town
Live here my whole life
Never anything to do in this town
Awatar użytkownika
masterful
weteran forumowych bitew
Posty: 1689
Rejestracja: 07-11-2001, 13:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

28-06-2026, 15:17

Widok za oknem...

Obrazek
Awatar użytkownika
vicotnick
rasowy masterfulowicz
Posty: 2599
Rejestracja: 25-08-2006, 22:15

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

28-06-2026, 15:17

Obrazek
Awatar użytkownika
sho
zaczyna szaleć
Posty: 122
Rejestracja: 31-07-2009, 14:07
Lokalizacja: Wrocław

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

28-06-2026, 15:35

Morbid Marcin pisze:
28-06-2026, 12:29
Taka próba zwalczenia upału.
Bardzo fajna na historyczna kompilacja nagrań demo Malfeitor. ObrazekObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego SM-S928B przy użyciu Tapatalka
co to za dwie ost płyty?
Awatar użytkownika
sho
zaczyna szaleć
Posty: 122
Rejestracja: 31-07-2009, 14:07
Lokalizacja: Wrocław

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

28-06-2026, 15:35

Kilgore pisze:
27-06-2026, 18:59
Obrazek
Ktoś tu narzekał że słaby rok w metalu, a ja nie mogę nadążyć ze świetnymi płytami
co to?
Awatar użytkownika
Kilgore
rasowy masterfulowicz
Posty: 2645
Rejestracja: 21-12-2010, 20:34

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

28-06-2026, 15:49

sho pisze:
28-06-2026, 15:35
Kilgore pisze:
27-06-2026, 18:59
Obrazek
Ktoś tu narzekał że słaby rok w metalu, a ja nie mogę nadążyć ze świetnymi płytami
co to?
Nowy Rotten Tomb
Wyobraź sobie że zawsze masz czas
Awatar użytkownika
sho
zaczyna szaleć
Posty: 122
Rejestracja: 31-07-2009, 14:07
Lokalizacja: Wrocław

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

28-06-2026, 15:50

Kilgore pisze:
28-06-2026, 15:49
sho pisze:
28-06-2026, 15:35
Kilgore pisze:
27-06-2026, 18:59
Obrazek
Ktoś tu narzekał że słaby rok w metalu, a ja nie mogę nadążyć ze świetnymi płytami
co to?
Nowy Rotten Tomb
danke!
Morbid Marcin
weteran forumowych bitew
Posty: 1457
Rejestracja: 18-03-2003, 21:41
Lokalizacja: warszawa

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

28-06-2026, 16:50

sho pisze:
Morbid Marcin pisze:
28-06-2026, 12:29
Taka próba zwalczenia upału.
Bardzo fajna na historyczna kompilacja nagrań demo Malfeitor. ObrazekObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego SM-S928B przy użyciu Tapatalka
co to za dwie ost płyty?
Debiut Oromet na winylu oraz Desiccation

Wysłane z mojego SM-S928B przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11513
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

28-06-2026, 16:53

Morbid Marcin pisze:
28-06-2026, 16:50
sho pisze:
Morbid Marcin pisze:
28-06-2026, 12:29
Taka próba zwalczenia upału.
Bardzo fajna na historyczna kompilacja nagrań demo Malfeitor. ObrazekObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego SM-S928B przy użyciu Tapatalka
co to za dwie ost płyty?
Debiut Oromet na winylu oraz Desiccation

Wysłane z mojego SM-S928B przy użyciu Tapatalka
zdaję się Marcinu, że lud forMALINOWY/forumowy, prosił Cię, by pod okładkami zamieSZCZANYmi wpisywać, chociaż nazwy kapel. Nie każdu gupek, umieje, wyszukać obraz po googlu obrazie. Zarazie.
Morbid Marcin
weteran forumowych bitew
Posty: 1457
Rejestracja: 18-03-2003, 21:41
Lokalizacja: warszawa

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

28-06-2026, 17:16

Zazwyczaj to robię przy mniej znanych grupach, teraz zapomniałem. Kajam się. To przez upał.

Wysłane z mojego SM-S928B przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ