THE CROWN (ex-CROWN OF THORNS)
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed
Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12581
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
Re: THE CROWN (ex-CROWN OF THORNS)
Słuchałem przedwczoraj w drodze tego nowego The Crown i smutno mi się zrobiło i w refleksje mnie wpędziło. Wydali niegdyś niesamowicie dla mnie ważny "Deathrace King", w którym zasluchiwałem się jak pojebion, połowę tekstów pewnie dalej bym wykrzyczał w sprzyjających okoliczonściach. Co kawałek to eksplozja, nie moglem sie nasłuchać tego co leciało, a chciałem też natychmiast kolejny. Potem z czasem się to rozwadniało, na Crowned in Terror było wciąż dużo dobrych kawałków: Under the Whip, Speed of Darkness, Death Metal Holocaust. Z "Death is not Dead" nic już nie pamiętam, o "Royal Destroyer" być może w ogóle nie wiedziałem, bo nie kojarze jej nijak, a "Crown of Thorns" jest taka pulpą z death metalu, wypraną z emocji, która na chwilę podnosi zaciekawienie na "Eternally infernal", by potem znowu odpłynąć w niebyt odbytu. Sic transit gloria mundi.
Find your flow
- Najprzewielebniejszy
- zahartowany metalizator
- Posty: 4516
- Rejestracja: 31-12-2001, 18:22
Re: THE CROWN (ex-CROWN OF THORNS)
Nowy album taki sobie. Po przesluchaniu nic nie zostalo w glowie.
Uwielbiam Eternal death.
Hell is here i Deathrace king kopia dupsko az milo. Nawet Crowned in terror z Lindbergiem mnie uwiódł.
Nowemu dam jeszcze szanse, ale kiepsko to widze.
Uwielbiam Eternal death.
Hell is here i Deathrace king kopia dupsko az milo. Nawet Crowned in terror z Lindbergiem mnie uwiódł.
Nowemu dam jeszcze szanse, ale kiepsko to widze.
- Herne the Hunter
- postuje jak opętany!
- Posty: 433
- Rejestracja: 20-12-2009, 02:26
- Lokalizacja: Poznań
Re: THE CROWN (ex-CROWN OF THORNS)
Kocham Deathrace. Kolejne dwie płyty bardzo lubię. Potem nie pamiętam nic.
Conan! What is best in life? Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women
-
Br00tal
- postuje jak opętany!
- Posty: 665
- Rejestracja: 03-02-2024, 17:42
Re: THE CROWN (ex-CROWN OF THORNS)
Zostawie tu tylko na marginesie drodzy koledzy, ze kawalek Churchburner na nowce jest calkiem fajowy!
-
Heretyk
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 9055
- Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
- Lokalizacja: beskidy
Re: THE CROWN (ex-CROWN OF THORNS)
tak do possessed 13 łykam wszystko bez popity i z ogromną przyjemnością. wspaniały zespół
- Żułek
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 17600
- Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
- Lokalizacja: from hell
Re: THE CROWN (ex-CROWN OF THORNS)
KUNIEC

Karkass zapalaj świeczki– Po 35 latach kreatywności i deathmetalowego szaleństwa The Crown zakończyło swoją podróż – czytamy w oświadczeniu zespołu. – Rok 2026 będzie nie tylko ostatnim w kwestii koncertowania – będzie to także końcowy rozdział w historii zespołu. Chcemy zrobić to na własnych zasadach, świętując wszystko, co reprezentowaliśmy: energię, pasję i miłość do ekstremalnej muzyki.
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.
memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist



