NOWOMOWA

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16546
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: NOWOMOWA

10-04-2022, 16:28

nicram pisze:
10-04-2022, 16:19
Nie dostał bana za zrównywanie polskich żołnierzy z armią gwałcicieli i morderców, to czuje się rozochocony,
Kłamstwo. To forumowe ukrainooszołomy zrównywaly wszystkie wojny napastnicze, więc przypomniałem, że lepiej zachować umiar w tej sprawie, bo polskie wojska też brały udział w takich operacjach.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 13117
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: NOWOMOWA

10-04-2022, 16:28

Ascetic pisze:
10-04-2022, 16:23
nicram pisze:
10-04-2022, 16:19
Nie dostał bana za zrównywanie polskich żołnierzy z armią gwałcicieli i morderców, to czuje się rozochocony,
No, porównanie polskich żołnierzy w Iraku, ze zwyrolami co gwałcą dzieci nawet na mnie „zrobiło wrażenie”. Mało takich wpisów można znaleźć w internecie.
Na mnie także. I sam byłem w szoku, ale jak widać na A. i O. nie zrobiło. Widocznie przekształcenie tego miejsca w coś na kształt chlewu, podoba im się.
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
WaszJudasz
zahartowany metalizator
Posty: 3592
Rejestracja: 16-11-2010, 13:18

Re: NOWOMOWA

10-04-2022, 16:56

Może rozochociło go poparcie udzielone przez Watykan Rosji - teraz już wie, że jest po właściwej stronie.
Mózg powiększa się w czaszce, kiedy wody w rzece wzbierają. Wtenczas błony czerepu się wznoszą, przybliżając do czaszki.
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 13117
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: NOWOMOWA

10-04-2022, 17:23

Być może tak jest. Ja jednak myślę, że jest po prostu chorym skurwysynem. Chorym z nienawiści. I musi chłopak sączyć ten swój jad gdziekolwiek się znajdzie. W niedzielę się wyspowiada.
all the monsters will break your heart
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16546
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: NOWOMOWA

10-04-2022, 17:33

nicram pisze:
10-04-2022, 17:23
Być może tak jest. Ja jednak myślę, że jest po prostu chorym skurwysynem. Chorym z nienawiści. I musi chłopak sączyć ten swój jad gdziekolwiek się znajdzie. W niedzielę się wyspowiada.
Piękny przykład projekcji. Najbardziej hardcore'owy użytkownik, który zajmuje się głównie sączeniem nienawiści wobec innych użytkowników i produkcją wulgaryzmów, szuka siebie w oponentach.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
bartwa

Re: NOWOMOWA

14-04-2022, 21:37

Paszoł z mojego wątku. Załóż swój i tam pisz swoje brednie.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16546
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: NOWOMOWA

14-04-2022, 21:41

bartwa pisze:
14-04-2022, 21:37
Paszoł z mojego wątku. Załóż swój i tam pisz swoje brednie.
Najpierw wykasuj wszystkie swoje wpisy z moich tematów.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
bartwa

Re: NOWOMOWA

14-04-2022, 21:47

Russen sind hier unerwünscht.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17808
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: NOWOMOWA

14-04-2022, 21:55

bartwa pisze:
14-04-2022, 21:37
Paszoł z mojego wątku. Załóż swój i tam pisz swoje brednie.
Ta gnida się wszędzie zalęgnie. Jak wesz. W moim o dobroczynności, tez musiał siać te swoje nienawiste brednie.
lys på slutten av lys

dra til helvete
bartwa

Re: NOWOMOWA

21-04-2022, 16:59

Rosji nie stać na przełamanie Ukrainy na Donbasie. "Ma stare kamazy i zmęczonych żołnierzy":

https://www.onet.pl/informacje/onetpozn ... 3,79cfc278

Na Donbasie brzmi jeszcze głupiej niż w Ukrainie.
bartwa

Re: NOWOMOWA

26-11-2023, 18:34

Była już "ministra", czas na "ministerkę". Never stop the madness!

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/po ... aa0b&ei=17
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12544
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: NOWOMOWA

26-11-2023, 20:17

bartwa pisze:
26-11-2023, 18:34
Była już "ministra", czas na "ministerkę". Never stop the madness!

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/po ... aa0b&ei=17
Kupiłem sobie ostatnio do samolotu jakieś czasopismo psychologiczne, ale okazało się, że cały zespół to kobiety, a w każdym artykule/rozmowie padało tyle śmiesznych ministr, kierowczyń, osób przewodnickich itd., że w końcu przedarłem to na pół żeby mieć wymoszczenie do domku dla kotów.
Find your flow
bartwa

Re: NOWOMOWA

26-11-2023, 20:19

Mam nadzieję, że koty nie zareagowały alergicznie.
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10610
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: NOWOMOWA

26-11-2023, 20:24

Niestety, w języku polskim, który jest martwy i zbędny jak naród, który się nim posługuje, takie "nowości" zawsze będą wypadały dziwnie. Wersji "ministerka" używałem już w latach 90.
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 5851
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: NOWOMOWA

26-11-2023, 20:28

Jak jest zbędny to weź się tak zlikwiduj dla przykładu. (:
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10345
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: NOWOMOWA

26-11-2023, 20:29

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
26-11-2023, 20:17
bartwa pisze:
26-11-2023, 18:34
Była już "ministra", czas na "ministerkę". Never stop the madness!

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/po ... aa0b&ei=17
Kupiłem sobie ostatnio do samolotu jakieś czasopismo psychologiczne, ale okazało się, że cały zespół to kobiety, a w każdym artykule/rozmowie padało tyle śmiesznych ministr, kierowczyń, osób przewodnickich itd., że w końcu przedarłem to na pół żeby mieć wymoszczenie do domku dla kotów.
Krytyka polityczna nie jest czasopismem psychologicznym tylko psychicznym. To znacząca różnica.
Guilty of being right
bartwa

Re: NOWOMOWA

26-11-2023, 20:45

est pisze:
26-11-2023, 20:24
Niestety, w języku polskim, który jest martwy i zbędny jak naród, który się nim posługuje, takie "nowości" zawsze będą wypadały dziwnie. Wersji "ministerka" używałem już w latach 90.
"ministera" albo "nauczyciela"
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17808
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: NOWOMOWA

04-03-2026, 22:48

Jak z tytułu topic'a, albo narzucone ustawowo minimum: 8 klas*.

Obrazek

*Wliczając notoryczne wagary.
lys på slutten av lys

dra til helvete
ODPOWIEDZ