Prośba

inne nie pasujące do poprzednich ...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9638
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Prośba

24-03-2022, 20:44

Ascetic pisze:
22-03-2022, 18:30
nicram pisze:
22-03-2022, 18:23
To może zróbmy ankietę. My albo oni. Zobaczymy jakie będą wyniki i czy Olo w końcu zrobi co należy. :-D
Po decyzji Hatefire i 535, moim wkurwionym tel do Sybira i zablokowaniu go w telefonie, zwolniłem i uważam jednak, że banowanie nie ma sensu. Hatefire wróci, 535 mam nadzieję, że też, choć to chłop z jajami i na moje oko mocno honorowy, i powiedzmy, że będzie po przesileniu. Banowanie można pewnie zastąpić ostrzeżeniami, czy kasowaniem trollingu i tyle.

A co zrobią to zrobią. Ich cyrk, ich małpy.
Ja bym się na miejscu administracji zastanowił nad forumową wersją sankcji - jak komuś dobrze być ruską onucą to spoko, ale dostaje blokadę pisania na czas wojny albo w ogóle na forum albo we wszystkich tematach pozamuzycznych. Forum jest podzielone na kategorie, więc to drugie powinno być łatwo wprowadzić.
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16135
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Prośba

24-03-2022, 20:48

uglak pisze:
24-03-2022, 20:44
Ascetic pisze:
22-03-2022, 18:30
nicram pisze:
22-03-2022, 18:23
To może zróbmy ankietę. My albo oni. Zobaczymy jakie będą wyniki i czy Olo w końcu zrobi co należy. :-D
Po decyzji Hatefire i 535, moim wkurwionym tel do Sybira i zablokowaniu go w telefonie, zwolniłem i uważam jednak, że banowanie nie ma sensu. Hatefire wróci, 535 mam nadzieję, że też, choć to chłop z jajami i na moje oko mocno honorowy, i powiedzmy, że będzie po przesileniu. Banowanie można pewnie zastąpić ostrzeżeniami, czy kasowaniem trollingu i tyle.

A co zrobią to zrobią. Ich cyrk, ich małpy.
Ja bym się na miejscu administracji zastanowił nad forumową wersją sankcji - jak komuś dobrze być ruską onucą to spoko, ale dostaje blokadę pisania na czas wojny albo w ogóle na forum albo we wszystkich tematach pozamuzycznych. Forum jest podzielone na kategorie, więc to drugie powinno być łatwo wprowadzić.
Było to już grane i się sprawdzało. Jak Plastek zaczął rozkurwiać forum, według akurat innego klucza/ leciał po innych płaszczyznach, dostał bana na pozamuzyczne i go to utemperowało. Finalnie jak wyszło, że jest tylko po to, po co się być tutaj nie powinno, to się wymiksował. W przypadku tych od których ewidentnie daje i zawiewa ze wschodu, było by na moje oko identycznie.
ODPOWIEDZ