Zjawiska paranormalne

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ

Jaki jest Twój stosunek do zjawisk paranormalnych

Nie wierzę
38
29%
Wierzę
26
20%
Wierzę i doświadczam/doświadczyłem
21
16%
Jestem pierdolnięty
48
36%
 
Liczba głosów: 133
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4589
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: Zjawiska paranormalne

18-04-2021, 16:04

tomaszm pisze:
12-04-2021, 18:55
Łącze ufo i obcą cywilizację w jedno. Jestem niemal przeświadczony -chodzi tylko o nomenklaturę słowną. Plastek - bo można chuja nie lubić miał swoje fanaberie.Bardzo zbliżone do moich. Ja wychodzę z zdania. że z obca cywilizacją sie zderzymy.To jest tylko moment/ Nie chciałbym żeby rozdeptali nas jak mrówki.
Ale zjawisko "Ufo" może być manifestacją sił ciemności.
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15002
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Zjawiska paranormalne

18-04-2021, 16:42

vicek pisze:
18-04-2021, 16:04
tomaszm pisze:
12-04-2021, 18:55
Łącze ufo i obcą cywilizację w jedno. Jestem niemal przeświadczony -chodzi tylko o nomenklaturę słowną. Plastek - bo można chuja nie lubić miał swoje fanaberie.Bardzo zbliżone do moich. Ja wychodzę z zdania. że z obca cywilizacją sie zderzymy.To jest tylko moment/ Nie chciałbym żeby rozdeptali nas jak mrówki.

Powiedzmy że nas obserwują. Może jesteśmy ciekawym obiektem do ich badań, może akurat ktoś stamtąd pisze habilitację na temat zachowań ludzi ( choć pewnie mają inną nazwę na nasz gatunek ), a może po prostu obserwują nas tak samo, jak my mrowisko. Ale tak samo jak my nie możemy wniknąć w świat mrówek, możemy jedynie domyślać się jak one się porozumiewają, tak samo oni nie są w stanie porozumieć się z nami. Nie muszą mieć przecież humanoidalnych kształtów, nie muszą posługiwać się mową, różnica w technologii tez robi swoje. Bo skoro potrafią przylecieć z daleka i zamanifestować swoją obecnośc, to co zastalibyśmy na ich planecie? Jeśli by doszło do kontaktu, to raczej byłby to proces gwałtowny, oparty na wzajemnym niezrozumieniu. My myślelibyśmy że oni nas atakują, oni, zapewne nie potrafiliby odczytać naszych intencji. A jeśli nas obserwują, to znająć ludzką przewrotność i fałsz, nie potrafią zapewne zrozumieć, że jeden gest może mieć co najmniej kilka znaczeń. Dlatego byłbym mocno sceptyczny jeśli chodzi o kontakt - zbyt dużo niewiadomych, różnic, zbyt wiele odmienności, by doszło do jakiejś wymiany myśli. Prędzej rozdepczą nas jak mrówki - może z premedytacją, może z kaprysu, może przez nieuwagę...
Sturm
postuje jak opętany!
Posty: 543
Rejestracja: 04-01-2010, 18:10

Re: Zjawiska paranormalne

18-04-2021, 16:57

Pan_Kimono pisze:
17-04-2021, 12:50
Nasum pisze:
12-04-2021, 19:37
Kilgore pisze:
12-04-2021, 18:02
Tylko dlaczego łączysz ufo z obcą cywilizacją? Pentagon potwierdza ufo, no i ok nie wiedzą co to było, ale co to ma wspólnego z obcymi.

Zdrowe podejście. Jak testowali F-117 i kiedy nikomu nie śniło się coś takiego jak technologia Stealth to meldunków o niezidentyfikowanych obiektach których dodatkowo nie było widać na radarach było po prostu w chuj. Kiedyś na samym początku testów dwa chyba im się rozpierdoliły - armia zabezpieczyła teren, zebrała szczątki, to co ludzie mieli myśleć? Jak nic, drugie Roswell. Operatorzy radarów byli przesłuchiwani przez służby czy urządzenia coś wykazywały - ano nic; inni p[iloci coś widzieli, ale nie kojarzyli kształtu maszyny, poza tym mieli od razu rozkaz zawracać do bazy. Dopiero jak zaprezentowano samolot, co poniektórzy pokojarzyli fakty i wyszło, że to armia testuje nową technologię, a nie że mieszkańcy planety krążącej wokół Proxima Centauri przylecieli z roboczą wizytą.
Cos w tym jest, czas publikacji tych filmów tez może nie byc przypadkowy - pogroźmy chinczykom palcem, zeby w razie wu wiedzieli, ze mamy mozliwosc rozdupcenia ich w kilka chwil
Amerykanie oficjalnie mają na warsztacie bombowiec B-21 Raider, pracują nad serią nowych myśliwców (planują odejście od paradygmatu jednego samolotu do wszystkiego a la F-35 ku krótkim seriom różnych typów przeznaczonych do konkretnych zadań. Plus pojazdy hipersoniczne. Plus całe spektrum dronów.
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15002
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Zjawiska paranormalne

18-04-2021, 17:19

Skoro kontynuujemy ten wątek.... zawsze ciekawiło mnie, dlaczego amerykanie pokazali oficjalnie taki cud techniki jakim niewątpliwie był Lockheed SR-71 Blackbird. Cud techniki bez żadnej ironii, bo zaprojektowany w czasach, w których komputery nie były powszechnie używane, a dając jego dane do współczesnych programów, nie można zauważyć żadnych błędów. Jednym słowem, konstrukcja idealna. Samolot dalekiego zwiadu strategicznego, niby przeżytek, bo jego zadania przejęły satelity.....ale czy do końca tak jest? U2 wycofano, bo wprowadzono Blackbirda, czy Blackbirda wycofano, bo na jego miejsce, korzystając z rozwiązań konstrukcyjnych stworzono cos lepszego? Zaordynowano mu jedynie inny zakres działań ? Może to jest większość tych wszystkich UFO - która armia przyznałaby się, jakie ma asy w rękawie? Pokazali Blackbirda który był najpilniej strzeżoną konstrukcją, ale właściwie - dlaczego?
Sturm
postuje jak opętany!
Posty: 543
Rejestracja: 04-01-2010, 18:10

Re: Zjawiska paranormalne

18-04-2021, 17:38

Można mieć różne domniemania — np. wiedza o wycieku danych do Sowietów czy chęć wpuszczenia ich w rozwijanie określonych systemów, o relatywnie ograniczonej elastyczności i efektywności, a bardzo kosztownych (czymś takim był S-200 Wega). SR-71 jak się wydaje uległy po prostu technicznemu zużyciu. Raczej je wycofano, chociaż czy ostatecznie, można tylko spekulować — w końcu niedawno oficjalnie dawno ogłoszone jako przestarzałe F-117 okazały się być jednak eksploatowane, w tym bojowo nad Irakiem/Syrią. Różne fakty wychodzą nieraz po 20 latach, jak potrzaskanie co najmniej jeszcze jednego samolotu tego typu nad Serbią w 1999 (Serbowie z Rosjanami przypisywali sobie zniszczenie tak z połowy lotnictwa NATO). Tak że i Blackbirdy mogły sobie jeszcze pofruwać. Do dziś oficjalnie nie został wyjaśniony program określany jako Aurora, a przesłanki, że coś tam się działo, były stosunkowo liczne.
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15002
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Zjawiska paranormalne

18-04-2021, 18:02

Ta Aurora to faktycznie ciekawostka. Miał być to program wprowadzający lotnictwo w nową erę, niewykrywalny,superszybki, później znów bezzałogowy.... Może faktycznie coś takiego było, ale zamiast jednego programu rozwojowego, rozbito to na kilka innych które wykorzystały wyniki badań. Nie wierzę w to, że USA nie rozwijają po cichu swojego programu atomowego czy nowych pocisków patrząc na to, jak Rosja pręży swoje muskuły.
Sturm
postuje jak opętany!
Posty: 543
Rejestracja: 04-01-2010, 18:10

Re: Zjawiska paranormalne

19-04-2021, 11:21

To można przyjmować za pewnik, czarne budżety i czarne programy. Ale konkrety — tylko spekulacje pływające w morzu dezinformacji i szurii. W końcu tak naprawdę to nie wiemy dokładnie, jak zbudowana jest rzecz tak mało kosmiczna, jak najnowsze czołgowe pancerze specjalne (z ostatnich wersji Abramsa albo Leopardów). Piśmiennictwo jest obszerne, autorzy coś tam domniemywają, jednak jak czasem wypłyną stare dokumenty, sprzed 20 czy 30 lat, okazuje się, że funkcjonowanie było inne niż przedstawiane w ówczesnych publikacjach... A co dopiero programy z założenia ukryte.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Zjawiska paranormalne

04-05-2021, 23:32

Kurwa byłem ostatnio na bardzo specyficznym pożegnaniu człowieka.Tak żeby zobrazować- wszystkie baterie wyjęte z zegara z wskazówką na moment śmierci klinicznej osoby zmarłej. wszystkie lustra zasłonięte.Prośba rodziny zmarłego ,żeby nie wspominać z inicjałów osoby zmarłej- to nie była osoba o dobrym charakterze. Ja pierdole- myślałem ,że moment kiedy moja luba wyciąga miotłe przed pokój(gdzie śpimy) do góry nogami i kładzie kromkę z masłem to jest mało oczywiste dla większości (przed zmorami które nie dają spokoju) ale to naprawdę wzbudziło moją fascynację i zarazem niepokój.Zajebiste doświadczeń innych lokalnych wierzeń. Mega. Uważają ,że w ten sposób zamykają krąg między życiem żywych i umarłych- bardzo to jest przekonujące tylko to trzeba doświadczyć.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Zjawiska paranormalne

08-05-2021, 18:26

Kurwa wiedziałem ze ta szmata stoi za tym nieszczęściem. Patrzy ci się w ryj i kłamie jak zywe. Nie ma większego chujostwa jak wiedźmy co puszczają uroki. Podjechałem dialog: zajebie cie w tej chwili i wpierdole cię do bagażnika albo przestaniesz lzyć. Wycofujesz zaklęcia albo wróce. No i spokój. Moja luba odetchnęła, ja też ale kurwa bez udziału przemocy fizycznej nic by z tego nie było. Kurewstwo jebane chodzi po świecie i swoją nienawiścią zaraża. Od razu wyczaiłem z czym mam do czynienia. Poronienie, choroby , nieszczęścia zyciowe- niezłe są te kurwy w tych zjawiskach. Znają się na pierwotnej magii i swoje potrafią. Najlepszy motyw był taki jak się dwie wiedźmy tak na siebie zawzięły, że obie nie żyją . Padły na raka. Same sobie to wyczarowały:)

U jednej rak że cała twarz zjedzona żywcem. Narośl na 30 cm. U Drugiej to samo tylko ,że na bebechach.Skumplowałem się z ta od narosla na gębie. Pokazała mi te księgi magii. Symbolika której nie ogarnąłem ale jest fascynująca. Zjadała mnie zywcem. Potężna magia. Jedna i druga nie zyje. We własnym gronie sie powykańczały,

W pewnej chwili puściły za mną zwiadowca- wilka. Gdzieś tu zdjęcia wklejałam. Te nędznę pokraki zawsze wysyłają stworzenie zwierzęce do śledzenia.Wilka już nie ma. Potrafią się komunikować z zwierzętami. Mają tez psioniczne umiejętności , które uwielbiają wykorzystywać.

Czytają w myślach- lepiej uważać albo kierować sie na gorąco emocjonalnie. Posługują się bardzo nikczemnymi emocjami. A jeszcze jedno- to są nieraz zajebiste dupy- potrafią zakręcić i wpaść na emocje u faceta. Zniszczenie komórki rodzinnej jest u nich jak splunięciem. Są to córy wątpliwości- nie pierdole tylko piszę jak jest.
Awatar użytkownika
Maro
weteran forumowych bitew
Posty: 1348
Rejestracja: 30-05-2013, 20:16

Re: Zjawiska paranormalne

09-05-2021, 14:37

Malleus Maleficarum
Awatar użytkownika
yossarian84
zahartowany metalizator
Posty: 3346
Rejestracja: 24-07-2010, 12:16

Re: Zjawiska paranormalne

09-05-2021, 17:07

tomaszm pisze:
08-05-2021, 18:26
Kurwa wiedziałem ze ta szmata stoi za tym nieszczęściem. Patrzy ci się w ryj i kłamie jak zywe. Nie ma większego chujostwa jak wiedźmy co puszczają uroki. Podjechałem dialog: zajebie cie w tej chwili i wpierdole cię do bagażnika albo przestaniesz lzyć. Wycofujesz zaklęcia albo wróce. No i spokój. Moja luba odetchnęła, ja też ale kurwa bez udziału przemocy fizycznej nic by z tego nie było. Kurewstwo jebane chodzi po świecie i swoją nienawiścią zaraża. Od razu wyczaiłem z czym mam do czynienia. Poronienie, choroby , nieszczęścia zyciowe- niezłe są te kurwy w tych zjawiskach. Znają się na pierwotnej magii i swoje potrafią. Najlepszy motyw był taki jak się dwie wiedźmy tak na siebie zawzięły, że obie nie żyją . Padły na raka. Same sobie to wyczarowały:)

U jednej rak że cała twarz zjedzona żywcem. Narośl na 30 cm. U Drugiej to samo tylko ,że na bebechach.Skumplowałem się z ta od narosla na gębie. Pokazała mi te księgi magii. Symbolika której nie ogarnąłem ale jest fascynująca. Zjadała mnie zywcem. Potężna magia. Jedna i druga nie zyje. We własnym gronie sie powykańczały,

W pewnej chwili puściły za mną zwiadowca- wilka. Gdzieś tu zdjęcia wklejałam. Te nędznę pokraki zawsze wysyłają stworzenie zwierzęce do śledzenia.Wilka już nie ma. Potrafią się komunikować z zwierzętami. Mają tez psioniczne umiejętności , które uwielbiają wykorzystywać.

Czytają w myślach- lepiej uważać albo kierować sie na gorąco emocjonalnie. Posługują się bardzo nikczemnymi emocjami. A jeszcze jedno- to są nieraz zajebiste dupy- potrafią zakręcić i wpaść na emocje u faceta. Zniszczenie komórki rodzinnej jest u nich jak splunięciem. Są to córy wątpliwości- nie pierdole tylko piszę jak jest.
takie skutki covidu to chyba jednak coś nowego
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Zjawiska paranormalne

09-05-2021, 18:26

Tomasz mógłby zajebista autobiografię napisać.tyle rzeczy ciekawych wokol jednej osoby. Tomek myślałeś o tym? Mówię całkiem poważnie. Dla mnie najciekawsze są twoje akcje ze zjawiskami paranormalnymi. Mega ciekawy temat.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10440
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Zjawiska paranormalne

09-05-2021, 18:29

Maro pisze:
09-05-2021, 14:37
Malleus Maleficarum
bliżej Jakuba Wędrowycza
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
Mariusz Wędliniarz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2545
Rejestracja: 21-09-2011, 13:13

Re: Zjawiska paranormalne

09-05-2021, 20:36

Ostatnio moją babkę nakryłem w podpiwniczeniu jak stała w bezruchu przodem do ściany i coś szeptała bardzo szybko. Póżniej jak przyszła na górę to od razu padła na łóżko jak rażona piorunem i momentalnie zasnęła. Znalazłem na drugi dzień w piwnicy jakieś gałęzie, szyszki, stare żołędzie i jakieś płyny w słoikach. Babka ostatnio coraz dziwniej się zachowuje.
Raz się zje, raz się nie zje.
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6707
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: Zjawiska paranormalne

09-05-2021, 20:37

^ Baba jakieś gusła zajebawszy. Jakiegoś kuraka czy innego zwierzaka zabiła rytualnie? Może niepotrzebnie jej puściłeś Pa Vesh En czy Black Cilice?
mocny2_3
rasowy masterfulowicz
Posty: 2594
Rejestracja: 17-02-2018, 21:00

Re: Zjawiska paranormalne

09-05-2021, 20:41

Mariusz załóż fanpejdż na FB, myślę że jesteś w stanie konkurować z Marią ;)
Awatar użytkownika
Bolt
rasowy masterfulowicz
Posty: 2046
Rejestracja: 25-12-2010, 18:32

Re: Zjawiska paranormalne

09-05-2021, 21:07

mocny2_3 pisze:
09-05-2021, 20:41
Mariusz załóż fanpejdż na FB, myślę że jesteś w stanie konkurować z Marią ;)
No przecież ma ;)
I was born in this town
Live here my whole life
Probably come to die in this town
Live here my whole life
Never anything to do in this town
Awatar użytkownika
yossarian84
zahartowany metalizator
Posty: 3346
Rejestracja: 24-07-2010, 12:16

Re: Zjawiska paranormalne

09-05-2021, 21:55

dawno już tam nie pisał :(
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Zjawiska paranormalne

09-05-2021, 22:34

Widzieliście dzisiejszy pokaz na niebie? Miazga.

https://www.urania.edu.pl/wiadomosci/ra ... -misji-l25
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Zjawiska paranormalne

09-05-2021, 22:36

maciek z klanu pisze:
09-05-2021, 18:26
Tomasz mógłby zajebista autobiografię napisać.tyle rzeczy ciekawych wokol jednej osoby. Tomek myślałeś o tym? Mówię całkiem poważnie. Dla mnie najciekawsze są twoje akcje ze zjawiskami paranormalnymi. Mega ciekawy temat.
Udało mi się pierwszy raz w zyciu zarejestrować .Jutro wrzucę zdjęcie. Muszę ochłonąć ,bo w życiu się tak nie spociłem. :)
ODPOWIEDZ