Behemoth v.2

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15002
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Behemoth v.2

26-03-2021, 18:25

empir pisze:
26-03-2021, 17:46
Nasum pisze:
26-03-2021, 17:37
A nie mówiłem, że to byłby przebój? Jakby co, to biorę 50% zysków za podsunięcie pomysłu!
Tyle że w sklepiku Nera cena będzie z dupy skoro otwieracz do piwa jest za 20 euro

Jak dla mnie cena może być nawet z pizdy, 50% będzie zadowalające więc może kosztować nawet 500 euro.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9645
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Behemoth v.2

26-03-2021, 19:16

Nasum pisze:
26-03-2021, 17:37
A nie mówiłem, że to byłby przebój? Jakby co, to biorę 50% zysków za podsunięcie pomysłu!
Krucjata przeciw chrześcijaństwu to nie rurki z kremem - nie może rozdawać pieniędzy. Zresztą lepiej nie podpowiadajmy, bo jak zrealizuje pomysł to pewnie sam nasra do kuwety w trailerze, żeby jakiś pośledni sierściuch nie przyćmiewał jego sławy!
Ostatnio zmieniony 26-03-2021, 19:32 przez uglak, łącznie zmieniany 1 raz.
Guilty of being right
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15002
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Behemoth v.2

26-03-2021, 19:30

Krucjaty to w ogóle nie były rurki z kremem. Podejrzewam, że Nergal zostałby zamieniony w kupkę popiołu w tamtych czasach za sam wygląd.
Awatar użytkownika
DeadButDreaming
weteran forumowych bitew
Posty: 1032
Rejestracja: 16-12-2012, 15:40

Re: Behemoth v.2

27-03-2021, 15:07

Produkty kocie to z pewnością przyszłościowy kierunek kramiku Adama, wszak kot jest zwierzęciem poważanym w metalowym światku - Lidżjons będą zachwyceni.
The withered bones of those who failed
But more so of those who didn't even try
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15002
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Behemoth v.2

27-03-2021, 16:03

Behemotomaniacy kupią każde gówno więc ogranicza Adama tylko wyobraxnia
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Behemoth v.2

27-03-2021, 16:10

o, gówno z logo Behemoth, to może być kvlt. Bjere 50% szekli za pomysł.
mocny2_3
rasowy masterfulowicz
Posty: 2594
Rejestracja: 17-02-2018, 21:00

Re: Behemoth v.2

29-03-2021, 22:57

Awatar użytkownika
Tatuś
weteran forumowych bitew
Posty: 1567
Rejestracja: 07-07-2017, 12:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Behemoth v.2

29-03-2021, 23:31

535 połowy z użytych słów tam nie zrozumie. Mi się podoba, że za pomocą swojej rozpoznawalności pokaże poza granicami ten piękny Bantustan. A, że sobie nabije parę punktów za "zły Behemoth, którego prześladujo chrześcijanie w Polsce" to niech ma, ja tam zawistny nie jestem.
Palę się do roboty jak ruska jednostka mobilizacyjna.
mocny2_3
rasowy masterfulowicz
Posty: 2594
Rejestracja: 17-02-2018, 21:00

Re: Behemoth v.2

29-03-2021, 23:34

mi też sie ten wywiad podoba, odniósł sie tam m.in do zarzucanego mu żebrania mimo że jest nadziany.Fajnie sie to czytało
535

Re: Behemoth v.2

30-03-2021, 06:06

Tatuś pisze:
29-03-2021, 23:31
535 połowy z użytych słów tam nie zrozumie.

Nieładnie Tatuś z twojej strony. Kolejny dowód, że jednak nie opłaca się być grzecznym. Cóż to za skomplikowane słowa wypływają z ust twego idola z których czujesz taką dumę? Widzę psi dzyndzelku, że fakt wskazania twej intelektualnej miernoty w innym temacie, zaowocował pruciem dupala w moją stronę. Zabolało cię, ale jednocześnie zabrakło jaj, by odpowiedzieć tam, więc skamlesz tutaj. Intuicja mnie nie zawiodła, podstarzały legionisto. Ewidentnie czujesz żal, że obraziłem ci twego mentora. Pamiętaj, żeby kupić od niego otwieracz i karmę do michy. Skąd się biorą takie bęcwały?
Awatar użytkownika
Tatuś
weteran forumowych bitew
Posty: 1567
Rejestracja: 07-07-2017, 12:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Behemoth v.2

30-03-2021, 10:51

Haha, nie śledzę twoich wywodów bo co mnie w sumie obchodzi zdanie osoby która nie odróżnia podejścia do kościoła i światopoglądu PiS, PO i SLD. I nie licz na to, że będę się w twoje posty zagłebiał bo orderu za to nie dają i szkoda mi czasu. A co do lidera Behemoth, są ludzie, którzy lubią robić wokół siebie zamieszanie i Nergal do nich należy. Jak ci się to nie podoba to możesz go olać, to by był dla niego największy problem ale nie potrafisz.
Palę się do roboty jak ruska jednostka mobilizacyjna.
535

Re: Behemoth v.2

30-03-2021, 12:11

Tatuś pisze:
30-03-2021, 10:51
Haha, nie śledzę twoich wywodów bo co mnie w sumie obchodzi zdanie osoby która nie odróżnia podejścia do kościoła i światopoglądu PiS, PO i SLD. I nie licz na to, że będę się w twoje posty zagłebiał bo orderu za to nie dają i szkoda mi czasu. A co do lidera Behemoth, są ludzie, którzy lubią robić wokół siebie zamieszanie i Nergal do nich należy. Jak ci się to nie podoba to możesz go olać, to by był dla niego największy problem ale nie potrafisz.



Słuchajże brudna pało. Sam do mnie pizgasz. Rozumiem, że przestałeś to kontrolować. Nie chce mi się z tobą tarmosić. Poszukaj sobie kogoś o zbliżonym poziomie intelektu, a raczej niedorozwoju. Może w komentarzach pod żebraniną berberuchy znajdziesz bratnią duszę. Tam się będziecie rozumieć i świetnie dogadywać, a w antraktach lizać po fujarkach. Wszystko w ramach buntu i walki. Co do różnic w podejściu zjebów , których wymieniłeś. Rzeczywistość pokazuje, że właściwie nie ma żadnych. Przynajmniej tych wyrażonych czynami. Kościół skutecznie powiększał swój majątek za wszystkich rządów w ostatnich kilkudziesięciu latach. Możesz się z tym nie zgadzać, ale takie są twarde fakty, a ile warte są obietnice i światopogląd pokazał elegancko twój drugi guru donek, padając na twarz przed ołtarzem i jakimiś ścierwami w sukienkach. Nawet mi cię nie żal.
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8107
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: Behemoth v.2

30-03-2021, 12:41

Ta różnica "podejścia do kościoła i światopoglądu PiS, PO i SLD" jest tylko na potrzeby niesamodzielnie myślących wyborców, ale w realu różnicy nie ma. Mamy szefową sejmiku z PO, zacięta anty-pisiara. Zanim poszła do Olsztyna przecinała wszelkie wstęgi z klechami, że aż miło.
PLASTIK NIE JEST METALEM
535

Re: Behemoth v.2

30-03-2021, 13:01

Ojciec dyrektor zawsze mawia: "po owocach ich poznacie". On jest fachowcem w lobbingu i manipulacji. Jakie są owoce? Każdy widzi. Oczywiście jeżeli ktoś ma szesnaście lat i kręcone włosy ma prawo wierzyć w bajki o ideach, światopoglądach i ucięciu kościółkowi koryta.
Awatar użytkownika
Tatuś
weteran forumowych bitew
Posty: 1567
Rejestracja: 07-07-2017, 12:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Behemoth v.2

30-03-2021, 13:01

Każdy robi gesty dla elektoratu starych bab z kościoła, jedni tylko dopychają bardziej. Nie wymagajmy by PO była partią lewicową. SLD też się marzyło bycie w centrum sceny i klękała w kościele – chyba z sukcesem bo 41% uciułali. Teraz nie klękają i mają 11. Życie jest okrutne, w tym kraju nie wygrasz wyborów bez kościoła. Bo z jednej strony masz oddanych wyborców, których napędza wiara a z drugiej strony mamałygi, które w sumie nie wiedzą o co im chodzi. I tak jak 535, któremu źle że PO klęczy ale jak Nergal nie klęczy to też pozer. Ja tylko się zapytam. Kto jest trve?
Palę się do roboty jak ruska jednostka mobilizacyjna.
535

Re: Behemoth v.2

30-03-2021, 13:22

Tatuś pisze:
30-03-2021, 13:01
Każdy robi gesty dla elektoratu starych bab z kościoła, jedni tylko dopychają bardziej. Nie wymagajmy by PO była partią lewicową. SLD też się marzyło bycie w centrum sceny i klękała w kościele – chyba z sukcesem bo 41% uciułali. Teraz nie klękają i mają 11. Życie jest okrutne, w tym kraju nie wygrasz wyborów bez kościoła. Bo z jednej strony masz oddanych wyborców, których napędza wiara a z drugiej strony mamałygi, które w sumie nie wiedzą o co im chodzi. I tak jak 535, któremu źle że PO klęczy ale jak Nergal nie klęczy to też pozer. Ja tylko się zapytam. Kto jest trve?
Nic nie pisałem o pozerce i o prawdziwości. To ty stękałeś, że pis katolski i kraj rozkradają. Ja ci tylko odpowiedziałem, że nikt w tym kraju nigdy nie walczył z kościołem i to dlatego. Ty się na to prawie zaplułeś, by po tygodniu stwierdzić, że w tym kraju nie da się wygrać wyborów bez kościoła. Logika na wyższym poziomie wtajemniczenia. Przy okazji daj jakiś mój cytat, że mi źle, bo platforma klęczy, albo , że nergal nie klęczy i jest pozerem. Nigdy czegoś takiego nie napisałem. Wyraźnie natomiast stwierdziłem, że donek w sprawie świeckiego państwa i kasy dla pedofili oraz samych pedofili nie zrobił przez osiem lat niczego. Z kolei nergal cynicznie wykorzystuje takich jak ty do trzepania kasy, czego notabene nigdy nie potępiałem. Brzydzę się jedynie sposobami , których się chwyta. Pisałeś coś tatuś, że niby ja nie rozumiem twego wybitnego mentora. Tymczasem ewidentnie wychodzi na to, że ty w ogóle nie wiesz co czytasz.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10131
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Behemoth v.2

30-03-2021, 13:43

Wyprowadźcie mnie Panowie z błędu, bo nie pamiętam, ale to podobno za prl zatrudniano księży w wojsku ze stopniem generalskim, a sam Stalin ich nominował, Gomułka wprowadził religię do szkół, później Gierek przecinał wstęgi z proboszczami, a Jaruzelski zatrudniał księży w urzędach.

Jeżeli tak nie było, to jadnak po 89 roku wszelkie władze bratały się z klerem.
Sprawa jest prosta, jeżeli radni, którzy oddali grunt za 1% wartości nie zostaną wybrani ponownie, to zaczną szanować własność ogółu, bratanie nie będzie im się opłacało, bo ważniejszy jest stołek. Całe towarzystwo polityczne na to zapracowało, a społeczeństwo było (chyba) zadowolone. I w dużej mierze nadal jest?
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: Behemoth v.2

06-04-2021, 21:49

przy wiosennych porzadkach znalazlem w schowku na domestos plyte pt. grom. puscilem celem swiezego spojrzenia, bez uprzedzen. jakie to jest kurwa przasne i wiejskie. no nie dalem rady . pozniej przerzucilem sie na veles i jest to przepasc.
te dwa materialy nie mogly koegzystowac nawet na poziomie mojej polki , wiec srebrny krazek grom wyfrunal przez okno niczym kosmiczny krazownik pilota pirxa. jak porzadki to gruntowne. hailsa holocausto
niech to miejsce niebawem zniknie
Awatar użytkownika
empir
zahartowany metalizator
Posty: 4591
Rejestracja: 31-08-2008, 23:17
Lokalizacja: silesia

Re: Behemoth v.2

10-05-2021, 10:42

Nergala większość forumowiczów kocha więc wrzucam niusa ;)

https://natemat.pl/352791,billboardy-or ... nstwa-foto#

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10131
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Behemoth v.2

10-05-2021, 11:30

empir pisze:
10-05-2021, 10:42
Nergala większość forumowiczów kocha więc wrzucam niusa ;)

https://natemat.pl/352791,billboardy-or ... nstwa-foto#

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
Tego można było się spodziewać.
Newsem, który mógłby zelektryzować użytkowników forume byłby związek z Piaskiem. Jakaś impreza urodzinowa już była :wink:
Die Welt ist meine Vorstellung.
ODPOWIEDZ