DESTRUKTOR

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Awatar użytkownika
IMP-|-OUS
weteran forumowych bitew
Posty: 1352
Rejestracja: 08-06-2015, 10:18

Re: DESTRUKTOR

25-07-2015, 22:27

ultravox pisze:Ładne... Zabawne, że podziemne zespoły z małym budżetem wykręcają o wiele lepsze brzmienie (bębny chociażby) niż "gwiazdy" sponsorowane przez Nuclear Blast czy Century Media. I wcale nie chodzi o to, że jest surowo czy tam garażowo, bo nie jest. Ostatnie płyty Immolation czy Kataklysm brzmię przy tym jak muzyka tworzona na laptopie.
dokładnie...
Awatar użytkownika
Mental
weteran forumowych bitew
Posty: 1862
Rejestracja: 31-08-2003, 12:29
Lokalizacja: anus mundi

Re: DESTRUKTOR

26-07-2015, 16:06

pisałem nie raz, że im większy budżet tym chujowsze brzmienie. tutaj natomiast wszystko brzmi tak jak powinno brzmieć w muzyce metalowej. co do samej zawartości - miazga. niechże ktoś to sprowadzi do pl.
You may raise your chalice of nothing
And salute the leech that you are
Awatar użytkownika
morbid
rasowy masterfulowicz
Posty: 2251
Rejestracja: 21-08-2009, 00:07
Lokalizacja: R-G-Z

Re: DESTRUKTOR

26-07-2015, 18:35

Nekromantheon pisze:Jest całość
" onclick="window.open(this.href);return false;
gut shit
Awatar użytkownika
IMP-|-OUS
weteran forumowych bitew
Posty: 1352
Rejestracja: 08-06-2015, 10:18

Re: DESTRUKTOR

26-07-2015, 18:41

Mental pisze:pisałem nie raz, że im większy budżet tym chujowsze brzmienie. tutaj natomiast wszystko brzmi tak jak powinno brzmieć w muzyce metalowej. co do samej zawartości - miazga. niechże ktoś to sprowadzi do pl.
pewnie będzie w garazelu lub u helltrashera :-)
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9494
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: DESTRUKTOR

26-07-2015, 19:42

Kolejny odgrzewany kotlet?
Awatar użytkownika
ultravox
zahartowany metalizator
Posty: 5081
Rejestracja: 31-08-2006, 23:09

Re: DESTRUKTOR

26-07-2015, 21:49

Jeśli masz na myśli to, że nie ma w tej muzyce niczego nowatorskiego, to tak, ale "odgrzewany kotlet" to dość niesprawiedliwe określenie dla twórczości tej zacnej kapeli.
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9917
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: DESTRUKTOR

26-07-2015, 22:46

Fantastyczny zespół, poprzednia płyta kosi równo z ziemią.
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7744
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: DESTRUKTOR

26-07-2015, 23:53

aż ciężko mi uwierzyć że to Longinus696 założył temat. Kiedyś Metal a dziś dziś tylko Bjork, rapsy i hipsteriada :(
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9917
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: DESTRUKTOR

26-07-2015, 23:58

A CRADLE OF FILTH to pies? ;)
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6044
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: DESTRUKTOR

27-07-2015, 02:35

Cradle of Filth to nadmetal. Reszta ludzi grających ciężką odmianę muzyki to podmetale. Coś jak podludzie albo Atheist.
ImP
w mackach Zła
Posty: 679
Rejestracja: 01-10-2011, 22:22

Re: DESTRUKTOR

02-08-2015, 19:49

Debiut katowałem przez ponad tydzień na zmianę z pierwszym Nekromantheon. Jest szansa na powtórne kuku. Można już u nas dostać CD?
Necropunk
w mackach Zła
Posty: 707
Rejestracja: 29-05-2015, 20:22

Re: DESTRUKTOR

25-12-2015, 14:07

zrył mi beret OPPROBRIUM przeokrutnie. tak jak poprzednie ich wypusty darzyłem sporą sympatią i estymą, tak w przypadku tegorocznej pyty przyjmuję pozycję dziękczynną na kolanach (paniczu stulejarzu, bez skojarzeń ok).
Awatar użytkownika
Mental
weteran forumowych bitew
Posty: 1862
Rejestracja: 31-08-2003, 12:29
Lokalizacja: anus mundi

Re: DESTRUKTOR

11-09-2024, 19:54



trochę suche brzmienie, ale koń zwalony.
You may raise your chalice of nothing
And salute the leech that you are
Awatar użytkownika
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12115
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: DESTRUKTOR

11-09-2024, 20:55

Właśnie takiego ataku spodziewałem się po tym zespole. Kolejna jesienna premiera do przebadania.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Mental
weteran forumowych bitew
Posty: 1862
Rejestracja: 31-08-2003, 12:29
Lokalizacja: anus mundi

Re: DESTRUKTOR

04-12-2024, 21:40

Jak ja mogłem zapomnieć o tym strzale, piękna płyta, płynie jakby wcale nie minęła prawie dekada od poprzedniczki.
You may raise your chalice of nothing
And salute the leech that you are
ODPOWIEDZ