ŚCIANA PŁACZU

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: ŚCIANA PŁACZU

26-10-2014, 19:28

[V] pisze:bezsensowna nagonka na typa. get a life.
+21054848485959595
No, ale pizdeczki z masterfula przecież tylko ploteczkami żyją i każda okazja jest dobra by sobie podbić ego. Czy to wyśmiać jakiegoś koleżkę, czy to ponapierdalać z 14 latków na Castle Party (przedtem oczywiście twierdząc, że się sra na ten festiwal a jednocześnie ejakulować 1000 postów na rzeczony temat). Pizda pizdę pizdą pogania i klepie laseczkę gdy z mądrymi minami spijają ze swoich spasionych mord (jak to było? "facet zaczyna się od 100 kg"? chyba żałosna spasiona spocona kurwa) spermę prawd objawionych.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: ŚCIANA PŁACZU

26-10-2014, 19:53

Drone pisze: Pomijając już kwestie tożsamości, to żenujące jest np. to że jeden z wydawców publicznie wypowiadał się na temat prywatnego śledztwa, jakie przeprowadził wobec swojego klienta pod żałosnym pretekstem "brzydzenia się kłamstwem". Jak się prowadzi interesy, to raczej wypadałoby zachować dyskrecję względem swoich klientów, a nie kłapać mordą na lewo i prawo.
Odpowiadając na zadane zapytanie, chodzi o krz63 i arachnophobia records. Jeżeli chcecie, by wasze dane były przedmiotem publicznej debaty, to kupujcie tam dalej. Moja noga tam więcej nie postanie.
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: ŚCIANA PŁACZU

26-10-2014, 20:05

Chociaż raz mądrze gadasz.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
535

Re: ŚCIANA PŁACZU

26-10-2014, 20:07

Dla rozluźnienia atmosfery, takie małe wspomnienie. Szkoda, że prawdopodobnie nie będzie części drugiej.
Lykantrop pisze:Zgodnie z obietnicą...
" onclick="window.open(this.href);return false;
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9025
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: ŚCIANA PŁACZU

27-10-2014, 10:12

yossarian84 pisze:Na forum jest "hahaha", jest "hihihi", jest wspólne zamawianie płyteczek, a potem na fejsbuczku "o ten lykantrop to zawsze był chuj, ale nic nie mówiłem, bo robiłem z nim biznesy" :D
w to nie wnikam, nie uczestniczę, nie interesuję się. nie ma też dla mnie żadnego znaczenia to, czy był (jest) z zawodu prawnikiem, hydraulikiem czy może męską kurwą, ani gdzie mieszka. faktem jest jednak, że te akcje z przeklejaniem czyichś postów to strasznie słaba, żenująca sprawa. nikt takiego kolesia nie będzie traktował poważnie i on o tym dobrze wie, dlatego podkulił ogon i spierdolił

chyba, że już się tu bawi pod innym nickiem, czego oczywiście wykluczyć nie można :)
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: ŚCIANA PŁACZU

27-10-2014, 10:54

Przeklejanie postów to rzeczywiście słaba akcja.
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: ŚCIANA PŁACZU

27-10-2014, 11:47

Tak, to fakt, przeciez wszystkie posty sa prawnie chronione prawem autorskim, prasowym i stanowym a ich kopiowanie to zbrodnia na wartosci intelektualnej oraz plagiat. Bez jaj kurwa, zwykle konto do trollingu a tu afera, ze ja pierdole.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: ŚCIANA PŁACZU

27-10-2014, 11:48

Afera jak afera , ja to mam w dupie, ale koleś musi być chory psychicznie :D
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: ŚCIANA PŁACZU

27-10-2014, 11:49

Ale kto?
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: ŚCIANA PŁACZU

27-10-2014, 11:50

Lykantrop. Zrobił nas wszystkich wchuja, props.
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: ŚCIANA PŁACZU

27-10-2014, 11:59

Ja nie czaje motywu, nic nikomu nie zajebal, nikogo nie okradl a ze trollowal w pewnych kwestiach? Kogo to kurwa obchodzi, przeciez to kurwa internet jest, nikt od nikogo nie wymaga dowodu osobistego. Prawda to prawda niezaleznie od tego kto ja mowi, jezeli koles czai o czym mowi to jakies kopiowanie postow (nie bardzo czaje co w tym takiego niestosownego) nie zmienia merytorycznych wartosci wypowiedzi w temacie. Jak zlodziej, dziecko czy troll mowi, ze 2+2=4 to nie musze kurwa czekac az sie zaloguje profesor matematyki, zeby mi to potwierdzic.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: ŚCIANA PŁACZU

27-10-2014, 12:02

No mi też to wisi i również nie rozumiem bulwersu ale fakt jest taki że stworzył sobie fikcyjna osobowość w która się skutecznie wcielil i nabrał whuj ludzi. Nie oburza mnie to, raczej ciekawi jak trzeba mieć najebane w czajniku żeby się bawić w takie rzeczy
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
witchfinder
weteran forumowych bitew
Posty: 1064
Rejestracja: 13-01-2010, 21:45

Re: ŚCIANA PŁACZU

27-10-2014, 12:05

Triceratops pisze:Ja nie czaje motywu, nic nikomu nie zajebal, nikogo nie okradl a ze trollowal w pewnych kwestiach? Kogo to kurwa obchodzi, przeciez to kurwa internet jest, nikt od nikogo nie wymaga dowodu osobistego. Prawda to prawda niezaleznie od tego kto ja mowi, jezeli koles czai o czym mowi to jakies kopiowanie postow (nie bardzo czaje co w tym takiego niestosownego) nie zmienia merytorycznych wartosci wypowiedzi w temacie. Jak zlodziej, dziecko czy troll mowi, ze 2+2=4 to nie musze kurwa czekac az sie zaloguje profesor matematyki, zeby mi to potwierdzic.
Czyli, że jeśli wezmę Twojego posta (CTRL-C, CTRL-V), i wkleję go na swój profil na FB jako moją własną myśl, to będzie okej? Z ciekawości pytam :D
O tempora, o mores! ||| HARDCORE JP OGIEŃ JP
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: ŚCIANA PŁACZU

27-10-2014, 12:11

Riven pisze:No mi też to wisi i również nie rozumiem bulwersu ale fakt jest taki że stworzył sobie fikcyjna osobowość w która się skutecznie wcielil i nabrał whuj ludzi. Nie oburza mnie to, raczej ciekawi jak trzeba mieć najebane w czajniku żeby się bawić w takie rzeczy
Moim zdaniem swietna akcja, bat na takich co to dostaja kociej mordy z ciekawosci, zeby zajrzec do twojego wyra, kieszeni, bagaznika, polki z plytami albo pizdy jego starej. Sova mowil, ze placil, nie oszukiwal wiec ocb? Czy czylbys sie urazony tym, ze w rzeczywistosci moge nie miec tego szescipaka, o ktorym pisze nieraz a w rzeczywistosci mam 8-paka a w bicu nie 47 a 43??
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: ŚCIANA PŁACZU

27-10-2014, 12:13

witchfinder pisze:
Triceratops pisze:Ja nie czaje motywu, nic nikomu nie zajebal, nikogo nie okradl a ze trollowal w pewnych kwestiach? Kogo to kurwa obchodzi, przeciez to kurwa internet jest, nikt od nikogo nie wymaga dowodu osobistego. Prawda to prawda niezaleznie od tego kto ja mowi, jezeli koles czai o czym mowi to jakies kopiowanie postow (nie bardzo czaje co w tym takiego niestosownego) nie zmienia merytorycznych wartosci wypowiedzi w temacie. Jak zlodziej, dziecko czy troll mowi, ze 2+2=4 to nie musze kurwa czekac az sie zaloguje profesor matematyki, zeby mi to potwierdzic.
Czyli, że jeśli wezmę Twojego posta (CTRL-C, CTRL-V), i wkleję go na swój profil na FB jako moją własną myśl, to będzie okej? Z ciekawości pytam :D
Szczerze mowiac to nie zagladam na twoj profil fb wiec mam to gleboko w chuju :) Mozesz skopiowac wszystkie moje 6852 posty i twierdzic, ze to twoje wlasne mysli. W pewnym sensie nawet mi to bedzie pochlebiac ze mam padawana :D
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: ŚCIANA PŁACZU

27-10-2014, 12:14

Triceratops pisze:
Riven pisze:No mi też to wisi i również nie rozumiem bulwersu ale fakt jest taki że stworzył sobie fikcyjna osobowość w która się skutecznie wcielil i nabrał whuj ludzi. Nie oburza mnie to, raczej ciekawi jak trzeba mieć najebane w czajniku żeby się bawić w takie rzeczy
Moim zdaniem swietna akcja, bat na takich co to dostaja kociej mordy z ciekawosci, zeby zajrzec do twojego wyra, kieszeni, bagaznika, polki z plytami albo pizdy jego starej.
Popieram whuj. +10.
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9689
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: ŚCIANA PŁACZU

27-10-2014, 12:17

nie ok, ale jest roznica miedzy "nie okej" nieustapieniem staruszkowi miejsca w tramwaju, a "nie okej" rozjechaniem 5-os rodziny na pasach. lykan na dziesieciostopniowej skali "nie okej" oscyluje najwyzej gdzies w rejonach jedynki.
Guilty of being right
535

Re: ŚCIANA PŁACZU

27-10-2014, 14:32

Zaraz, zaraz. Czyli z tego wynika, że zbrodnia kolegi Lykantropa polega na wklejeniu czyjejś wypowiedzi jako swojej, czy coś pomieszałem? Jeżeli jednak to jest grzech główny, to... cycki opadają. Jędrek weź się kurwa zaloguj i rozpędź w pizdu ten burdel.
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4459
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: ŚCIANA PŁACZU

27-10-2014, 15:50

muchy sio muchy sio!!
WINYLE na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18597
CeDeki na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18589
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: ŚCIANA PŁACZU

27-10-2014, 18:41

Riven pisze:No mi też to wisi i również nie rozumiem bulwersu ale fakt jest taki że stworzył sobie fikcyjna osobowość w która się skutecznie wcielil i nabrał whuj ludzi. Nie oburza mnie to, raczej ciekawi jak trzeba mieć najebane w czajniku żeby się bawić w takie rzeczy
O ile zakład, że nie tylko Lykantrop tak działał i spośród obecnych użytkowników kilku spokojnie kroi podobne akcje tutaj?
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
ODPOWIEDZ