1349
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed
Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
-
Bless this tongue
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1195
- Rejestracja: 03-09-2013, 21:47
Re: 1349
Bloodcult pisze:ten utwór co manieczki wrzucił to całkiem niezły
to fakt
- manieczki
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12171
- Rejestracja: 25-07-2010, 03:07
Re: 1349
http://iliveforonedollaraday.wordpress. ... by-voivod/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
- manieczki
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12171
- Rejestracja: 25-07-2010, 03:07
Re: 1349
i kolejny kawałek...
http://iliveforonedollaraday.wordpress. ... -exorcism/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://iliveforonedollaraday.wordpress. ... -exorcism/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
- manieczki
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12171
- Rejestracja: 25-07-2010, 03:07
Re: 1349
[youtube][/youtube]
guitar teaser :D
guitar teaser :D
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
- manieczki
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12171
- Rejestracja: 25-07-2010, 03:07
Re: 1349
wideło:
http://iliveforonedollaraday.wordpress. ... ial-video/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://iliveforonedollaraday.wordpress. ... ial-video/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
- manieczki
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12171
- Rejestracja: 25-07-2010, 03:07
Re: 1349
całość do odsłuchu:
" onclick="window.open(this.href);return false;
" onclick="window.open(this.href);return false;
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
- black_lava
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2031
- Rejestracja: 25-08-2005, 09:24
- Lokalizacja: O.
Re: 1349
Golem miazdzy
"And the scars I will see
Like the face of the moon
Cast no blessings at me
Necro as fuck! "
Like the face of the moon
Cast no blessings at me
Necro as fuck! "
- Mental
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1862
- Rejestracja: 31-08-2003, 12:29
- Lokalizacja: anus mundi
Re: 1349
zaskakująco dobry kawałek, posłucham całości.manieczki pisze:wideło:
http://iliveforonedollaraday.wordpress. ... ial-video/" onclick="window.open(this.href);return false;
You may raise your chalice of nothing
And salute the leech that you are
And salute the leech that you are
- Only_True_Believers
- zahartowany metalizator
- Posty: 3380
- Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
- Lokalizacja: planeta małp
Re: 1349
Zawsze zlewałem 1349, płyty stały na półce, ale nie często po nie sięgałem, bo miałem problem z dotrwaniem do końca, nudziło...oj jak nudziło. A ostatnio nie mogę sie oderwać, 3 pierwsze płytki osłuchane, na każdej są zabójcze kawałki, bardzo szybkie i w miarę techniczne granie (którego można słuchać bez zażenowania) z klimatem norwegii z lat 90, nikt juz tak nie robi. Pora zabrać sie za demonoir bo Revelations of the Black Flame sobie odpuściłem, pogubili się tutaj chłopaki.
- mysticcum
- postuje jak opętany!
- Posty: 481
- Rejestracja: 21-12-2010, 11:40
Re: 1349
Mam podobnie.Only_True_Believers pisze:Zawsze zlewałem 1349, płyty stały na półce, ale nie często po nie sięgałem, bo miałem problem z dotrwaniem do końca, nudziło...oj jak nudziło. A ostatnio nie mogę sie oderwać (...).
- wombat
- zaczyna szaleć
- Posty: 272
- Rejestracja: 17-07-2009, 18:16
Re:
+1Skaut pisze:najlepsze co nagraliOnly_True_Believers pisze:Revelations of the Black Flame sobie odpuściłem, pogubili się tutaj chłopaki.
właśnie stwierdziłem, że ostatni raz słuchałem tej płyty może 2 miesiące po premierze, uznałem, że jest ok, dziś znowu odpalam i gra wszystko jak trzeba.
poszedłbym na ich koncert








