ABORCJA

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese

Co wybierasz?

Dopuszczalna tylko do 4 miesiąca ciąży
25
21%
Dopuszczalna dopóki płód jest w łonie matki
11
9%
Dopuszczalna do pierwszego miesiąca życia
4
3%
Dopuszczalna do 3 roku życia
0
Brak głosów
Dopuszczalna do 7 roku życia
5
4%
Dopuszczalna do 18 roku życia (do 21 w krajach anglosaskich)
48
41%
Zabroniona
25
21%
 
Liczba głosów: 118
Awatar użytkownika
Kosturr
zaczyna szaleć
Posty: 172
Rejestracja: 17-10-2011, 19:12

Re: ABORCJA

21-06-2013, 14:41

ja tam jestem za pełną swobodą kobiet w tej kwestii i nikt tej decyzji im nie powinien utrudniać.
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10408
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: ABORCJA

21-06-2013, 14:47

ramonoth pisze:List przewodni sugeruje, że liczysz na w miarę poważną dyskusję
Temu przeczy już samo umieszczenie ankiety ;) Swoją drogą, Drone, jakie są Twoje doświadczenia w kwestii aborcji?
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

Re: ABORCJA

21-06-2013, 14:48

Przeżył dwie.
Give birth to something dead
Give birth to something old
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10408
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: ABORCJA

21-06-2013, 14:49

Morph pisze:Przeżył dwie.
Uzupełnię - własne?
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6288
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: ABORCJA

21-06-2013, 14:52

W sumie aborcja do osiągnięcia pełnoletności "płodu" to dobra opcja. Skończyłyby się problemy z ADHD i innymi wyimaginowanymi chorobami a rodzice mieliby w końcu skuteczny straszak na nieposłuszne potomstwo - będziesz niegrzeczny / źle się uczył to cię abortuję ;DDD.
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: ABORCJA

21-06-2013, 17:10

Kosturr pisze:ja tam jestem za pełną swobodą kobiet w tej kwestii i nikt tej decyzji im nie powinien utrudniać.
Również! A jak w ogóle wygląda sprawa gdy wiadomo, że dziecko ma dałna, albo inną genetyczną niedyspozycję. Można wyałtować go z tego świata?
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: ABORCJA

21-06-2013, 17:10

nicram pisze:
Kosturr pisze:ja tam jestem za pełną swobodą kobiet w tej kwestii i nikt tej decyzji im nie powinien utrudniać.
Również! A jak w ogóle wygląda sprawa gdy wiadomo, że dziecko ma dałna, albo inną genetyczną niedyspozycję. Można wyałtować go z tego świata?
Dla dobra rasy - wskazane.
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: ABORCJA

21-06-2013, 17:13

Wiadomo, ale czy jest to zgodne z polskim prawem?
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10408
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: ABORCJA

21-06-2013, 17:15

Proszszsz...

http://pl.wikipedia.org/wiki/Aborcja_w_Polsce

edit: zwróćcie uwagę na mapę świata, przedstawiającą graficznie dostępność aborcji
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: ABORCJA

21-06-2013, 17:16

Jeśli płód jest zagrożony w tym sensie, że dziecko wyjdzie z łona martwe, tudzież jest prawdopodobieństwo, że jest płód tak zniekształcony, że marne szanse przeżycia mimo poczęcia skutecznego to tak, można dokonać aborcji. Chociaż wiadomo jak to jest w polskim prawie, jeden biegły powie tamto, tam będzie taka, a tam inna interpretacja... jak z Nieznalską i Nergalem - prącie na krzyżu to obraza, podarcie biblii to już nie obraza, a tylko wyraz swobody artystycznej... w ogóle cywilistyka od strony doktrynalnej to bagno bez dna :)
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10408
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: ABORCJA

21-06-2013, 17:17

Dochodzi jeszcze klauzula sumienia, panie Lykantropie, nie możemy o tym zapomnieć.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: ABORCJA

21-06-2013, 17:18

Lekarze w Polsce za mało zarabiają, żeby się powoływać na tę klauzulę :D

I co, będę umierający, a lekarz mi nie zrobi transfuzji krwi bo jest świadkiem Jehowy? Brednie. Tak samo jak powoływanie się na tę klauzulę przez farmaceutów, którym bozia nie pozwala na sprzedaż środków antykoncepcyjnych.
Ostatnio zmieniony 21-06-2013, 17:24 przez Lykantrop, łącznie zmieniany 1 raz.
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10408
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: ABORCJA

21-06-2013, 17:22

Zdziwiłbyś się :)
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
krz63
weteran forumowych bitew
Posty: 1764
Rejestracja: 01-09-2008, 13:36

Re: ABORCJA

21-06-2013, 17:33

Mam nadzieję, że kiedyś klauzula sumienia będzie pozwalała na strzelanie do biskupów.
http://www.arachnophobia.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Oremus - Popioły LP
Evil Machine - War In Heaven CD
Bloodthirst - Chalice of Contempt MC
Odraza - Esperalem Tkane CD
Genius Ultor - Nic co boskie nie jest mi obce CD
The Dead Goats - Ferox MC
Abusiveness - TBA CD
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: ABORCJA

21-06-2013, 18:03

krz63 pisze:Mam nadzieję, że kiedyś klauzula sumienia będzie pozwalała na strzelanie do biskupów.
Spokojnie. Za dwa pokolenia, może jedno będziesz miał w Europie rządy muzułmanów i będziesz sobie mógł takiego biskupa publicznie ukamieniowac, a może nawet ukrzyżować. Czego nikomu nie życzę, ale tego się spodziewam.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: ABORCJA

21-06-2013, 18:04

Lykantrop pisze:Lekarze w Polsce za mało zarabiają, żeby się powoływać na tę klauzulę :D
Lekarze w Polsce zarabiają zajebiście dużo. Zwłaszcza w stosunku do swoich umiejętności :)
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
krz63
weteran forumowych bitew
Posty: 1764
Rejestracja: 01-09-2008, 13:36

Re: ABORCJA

21-06-2013, 18:10

Pacjent pisze:
krz63 pisze:Mam nadzieję, że kiedyś klauzula sumienia będzie pozwalała na strzelanie do biskupów.
Spokojnie. Za dwa pokolenia, może jedno będziesz miał w Europie rządy muzułmanów i będziesz sobie mógł takiego biskupa publicznie ukamieniowac, a może nawet ukrzyżować. Czego nikomu nie życzę, ale tego się spodziewam.
Wiem, ze to zludne, ale mam nadzieje, ze do tego czasu wszelka dzialalnosc religijna zostanie zakazana. Skoro zakazane jest tzw. Klamstwo oswiecimskie, to analogicznie rzecz biorac powinno sie zdelegalizowac wszelkie ruchy religijne
http://www.arachnophobia.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Oremus - Popioły LP
Evil Machine - War In Heaven CD
Bloodthirst - Chalice of Contempt MC
Odraza - Esperalem Tkane CD
Genius Ultor - Nic co boskie nie jest mi obce CD
The Dead Goats - Ferox MC
Abusiveness - TBA CD
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: ABORCJA

21-06-2013, 18:15

Zakazywać religii, he he he. Dobre sobie. A w zasadzie po co?
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: ABORCJA

21-06-2013, 18:18

krz63 pisze:
Pacjent pisze:
krz63 pisze:Mam nadzieję, że kiedyś klauzula sumienia będzie pozwalała na strzelanie do biskupów.
Spokojnie. Za dwa pokolenia, może jedno będziesz miał w Europie rządy muzułmanów i będziesz sobie mógł takiego biskupa publicznie ukamieniowac, a może nawet ukrzyżować. Czego nikomu nie życzę, ale tego się spodziewam.
Wiem, ze to zludne, ale mam nadzieje, ze do tego czasu wszelka dzialalnosc religijna zostanie zakazana. Skoro zakazane jest tzw. Klamstwo oswiecimskie, to analogicznie rzecz biorac powinno sie zdelegalizowac wszelkie ruchy religijne
Dawno nie spotkałem się z takim brakiem logiki. Przecież to na straży czego stoi przepis o tzw. kłamstwie oświęcimskim to jedna z najżywotniejszych religii na świecie. Pomijam już fakt, że marzy Ci się życie w takim totalitarnym systemie.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10408
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: ABORCJA

21-06-2013, 18:49

Drone pisze:Lekarze w Polsce zarabiają zajebiście dużo. Zwłaszcza w stosunku do swoich umiejętności :)
Pozwolę sobie postawić pytanie: kto normalny płaciłby partaczowi grubą mamonę?
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
ODPOWIEDZ