Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HIRAX

zareklamuj koncert / wrazenia z koncertow...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Maria Konopnicka

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

01-04-2011, 02:15

Niby eleganckie wybrnięcie z sytuacji (swoją drogą szczerze współczuję organizatorowi). Zachowanie biletu i zaliczenie dwóch koncertów to dobra perspektywa dla ludzi mieszkających blisko. Dla mnie poświęcenie dwóch weekendów, wykupienie dwóch noclegów hotelu zamiast jednego i przejechanie 1400 km zamiast 700 to mało kusząca perspektywa.
Jutro zwrócę bilet, a Death Angel zobaczę w Warszawie. Jak znam życie to drugi termin koncertu SODOM wypadnie w czwartek, albo w jakiś inny gówniany dzień i siedząc w robocie będę mógł tylko popłakać i pomachać przez okno mokrą chusteczką w kierunku Katowic.
Chyba nie dane mi tej kapeli zobaczyć - może bym się lub kogoś zabił jakbym usłyszał coś z "Persecution Mania"... Widać los tak chciał. :)
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

01-04-2011, 07:53

IRONMIL pisze:Jakbym mógł pójść to pewnie bym poszedł, ale zjechać 700 km żeby zobaczyć 2-ligowe zespoły + Death Angel, który już widziałem kilka razy i który dzień wcześniej gra u mnie... bez sensu. Zwracam bilet.
Fakt, popatrzyłem na to z perspektywy gościa, który ma do Mega pół godzinki z buta. Dla mnie, to rozwiązanie jest zajebiste. Dla dojeżdżających, to rzeczywiście tragedia.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
ultravox
zahartowany metalizator
Posty: 5081
Rejestracja: 31-08-2006, 23:09

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

01-04-2011, 08:01

IRONMIL pisze:Hirax to dla mnie kapela kultowa i nawet jakby sami grali to pewnie bym się te ponad 300 km przejechał, żeby ich zobaczyć.
IRONMIL pisze:Jakbym mógł pójść to pewnie bym poszedł, ale zjechać 700 km żeby zobaczyć 2-ligowe zespoły + Death Angel, który już widziałem kilka razy i który dzień wcześniej gra u mnie... bez sensu. Zwracam bilet.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

01-04-2011, 08:05

Jaki lustrator :)
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
gelO
rasowy masterfulowicz
Posty: 3113
Rejestracja: 01-10-2007, 17:44
Lokalizacja: Lublin

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

01-04-2011, 08:10

Trochę kiepska opcja, ale jadę te prawie 400 km i przyjadę jak będzie Sodom grał. Impreza będzie mnie w cholerę kosztowała, ale nie ma co marudzić. DA 1:45 lepiej być nie może:-)
Awatar użytkownika
BOLEK
rasowy masterfulowicz
Posty: 2485
Rejestracja: 22-10-2010, 19:19

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

01-04-2011, 09:17

"Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę."
Awatar użytkownika
Gore_Obsessed
zahartowany metalizator
Posty: 5472
Rejestracja: 10-06-2003, 06:33

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

01-04-2011, 10:40

ultravox pisze:
IRONMIL pisze:Hirax to dla mnie kapela kultowa i nawet jakby sami grali to pewnie bym się te ponad 300 km przejechał, żeby ich zobaczyć.
IRONMIL pisze:Jakbym mógł pójść to pewnie bym poszedł, ale zjechać 700 km żeby zobaczyć 2-ligowe zespoły + Death Angel, który już widziałem kilka razy i który dzień wcześniej gra u mnie... bez sensu. Zwracam bilet.
Myślę, że Marian pisał to przede wszystkim rozgoryczony. Nie dziwię się. Sam lubię HIRAX i HORRORSCOPE. Na półce mam praktycznie wszystkie ich wydawnictwa (z tych wydanych na CD), ale na chwilę obecną nie ma to dla mnie większego znaczenia. Nie wybierałem się na festiwal Silesian Massacre, tylko na SODOM - zespół-religia dla mnie. Co najmniej od stycznia 2001 r. mam ciśnienie, żeby zobaczyć ich na żywo i ciągle nic z tego nie wychodzi. W jakimkolwiek towarzystwie by się nie pojawili (wyłączając zaledwie kilka grup z kręgów thrashowych) będę je traktował wyłącznie jako przystawki.

Nie ma tego złego... Za zaoszczędzone pieniądze kupię dzisiaj "In war and pieces".
Only SŁUCHANIE płyt is real!
Awatar użytkownika
ultravox
zahartowany metalizator
Posty: 5081
Rejestracja: 31-08-2006, 23:09

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

01-04-2011, 10:58

Doskonale rozumiem rozgoryczenie, ale dziś jest Dzień Śmiechały, więc pozwoliłem sobie zacytować te dwie wypowiedzi ;) Szczerze natomiast współczuję organizatorowi, on tutaj jest najbardziej poszkodowany.
DCI Hunt

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

01-04-2011, 11:09

ultravox pisze:Szczerze natomiast współczuję organizatorowi, on tutaj jest najbardziej poszkodowany.
No pewnie jest, ryzyko zawodowe, ale wybrnął z tego w sposób najlepszy z możliwych, choć pewnie niezbyt dla niego korzystny. Mnie to nawet na rękę, ale ja nie muszę cisnąć przez pół Polski.
Awatar użytkownika
Pteroczłek
postuje jak opętany!
Posty: 504
Rejestracja: 27-12-2010, 10:07

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

01-04-2011, 11:12

Gore_Obsessed pisze:Za zaoszczędzone pieniądze kupię dzisiaj "In war and pieces".
I to jest bardzo dobra inwestycja :)
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

01-04-2011, 11:21

IRONMIL pisze:Hirax to dla mnie kapela kultowa i nawet jakby sami grali to pewnie bym się te ponad 300 km przejechał, żeby ich zobaczyć.
IRONMIL pisze:Jakbym mógł pójść to pewnie bym poszedł, ale zjechać 700 km żeby zobaczyć 2-ligowe zespoły + Death Angel, który już widziałem kilka razy i który dzień wcześniej gra u mnie... bez sensu. Zwracam bilet.
Gore_Obsessed pisze:Myślę, że Marian pisał to przede wszystkim rozgoryczony. Nie dziwię się.
Eee tam. Po prostu ma skłonność do walnięcia od czasu do czasu, emocjonalnego, bombastyczno-nastolatkowego posta. Zresztą lubimy go między innymi za to. Tak pewnie było właśnie, z deklaracją pielgrzymki na Hirax, więc nie ma co się znęcać :)
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Block69
zahartowany metalizator
Posty: 4979
Rejestracja: 04-02-2006, 12:14
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

01-04-2011, 14:38

W ogóle to fajna data wydania tego oświadczenia. Pewnie wszyscy przyjadą, bo będą myśleli, że to jaja i SODOM zagra :)
PENIS METAL
Maria Konopnicka

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

01-04-2011, 22:40

Gore_Obsessed pisze:Myślę, że Marian pisał to przede wszystkim rozgoryczony. Nie dziwię się. Sam lubię HIRAX i HORRORSCOPE. Na półce mam praktycznie wszystkie ich wydawnictwa (z tych wydanych na CD), ale na chwilę obecną nie ma to dla mnie większego znaczenia. Nie wybierałem się na festiwal Silesian Massacre, tylko na SODOM - zespół-religia dla mnie. Co najmniej od stycznia 2001 r. mam ciśnienie, żeby zobaczyć ich na żywo i ciągle nic z tego nie wychodzi. W jakimkolwiek towarzystwie by się nie pojawili (wyłączając zaledwie kilka grup z kręgów thrashowych) będę je traktował wyłącznie jako przystawki.
Dokładnie, tak mnie podłamał ten odwołany Sodom, że odpuściłem nie tylko HIRAX ale i DEATH ANGEL, który właśnie pewnie teraz gra w Progresji. Nie mam ochoty na żadne półśrodki... :)
Hatefire pisze:Eee tam. Po prostu ma skłonność do walnięcia od czasu do czasu, emocjonalnego, bombastyczno-nastolatkowego posta. Zresztą lubimy go między innymi za to. Tak pewnie było właśnie, z deklaracją pielgrzymki na Hirax, więc nie ma co się znęcać. :)
Zdaję sobie sprawę z tego, że gdyby od samego początku na liście zespołów mających grać na tym festiwalu nie było SODOM to prawdopodobnie bym się wybrał - właśnie głównie ze względu na HIRAX. Niestety SODOM tak bardzo rozbudził mój apetyt, że pewnie teraz nie pojechałbym tam nawet gdyby ich miejsce zajęła jakaś inna zacna kapela. Poza tym dochodzą względy praktyczne - na ten festiwal bez SODOM musiałbym jutro jechać sam. Nie chce mi się. Jak już mam jechać gdzieś sam to pojadę sobie w przyszły weekend do Krakowa na SCORN.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

01-04-2011, 22:54

A ja mieszkam w Katowicach, i pójdę na tym samym bilecie na Hirax, Death Angel i później na Sodom , lalalaala ;)
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
SadoGoat666
zaczyna szaleć
Posty: 291
Rejestracja: 01-09-2007, 15:57
Lokalizacja: Katowice

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

02-04-2011, 08:48

Strasznie jestem rozczarowany, że Sodom dzisiaj nie zagra, ale rozwiązanie zaproponowane przez organizatora jest do przyjęcia i na (obu mam nadzieję) koncertach się zjawię, tym bardziej, że mieszkam w Katowicach. Jednak w sytuacji gdy miałbym, tak jak część z forumowiczów, jechać kilkaset kilometrów tylko po to żeby zobaczyć Daeth Angel, na pewno oddałbym bilet.
Jeszcze jedno słówko do Piony - nie załąmuj się chłopie, takie rzeczy się niestety czasem zdarzają i nie mamy na nie wpływu - vis maior. I tak wielki szacun dla Ciebie, że koncerty z najwyższej półki wróciły do Katowic. Horns up :)
Awatar użytkownika
Gore_Obsessed
zahartowany metalizator
Posty: 5472
Rejestracja: 10-06-2003, 06:33

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

02-04-2011, 10:57

Tak jest! Robisz dobrą robotę, chłopie!
Only SŁUCHANIE płyt is real!
Awatar użytkownika
Deathless King
weteran forumowych bitew
Posty: 1477
Rejestracja: 30-12-2008, 23:51

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

02-04-2011, 13:12

Odpada Horrorscope. Zamiast nich zagra Swiniopas.
Only duzo tremolo na nietlumionych strunach is true!
Awatar użytkownika
Alsvartr
rasowy masterfulowicz
Posty: 2900
Rejestracja: 06-05-2005, 13:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

02-04-2011, 13:41

Ja pierdolę, to: http://www.metal-archives.com/band.php?id=3540275012 ??? No coraz lepiej widzę sie ten wieczór szykuje...
“I cannot begin to describe how much I don’t care." - Dylan Moran
Awatar użytkownika
Deathless King
weteran forumowych bitew
Posty: 1477
Rejestracja: 30-12-2008, 23:51

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

02-04-2011, 13:57

Akurat Swiniopas to fajny crossover.
Only duzo tremolo na nietlumionych strunach is true!
Awatar użytkownika
kocurejro
postuje jak opętany!
Posty: 381
Rejestracja: 29-01-2006, 21:43
Lokalizacja: Sto(L)ica/Progresja

Re: Silesian Massacre Festival vol. 2 SODOM, DEATH ANGEL, HI

02-04-2011, 14:37

zajebisty band
Obrazek
ODPOWIEDZ