Warbringer, Evil Invaders, Schizophrenia - 03-04.04.2023, WWA, KRK

zareklamuj koncert / wrazenia z koncertow...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9637
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Warbringer, Evil Invaders, Schizophrenia - 03-04.04.2023, WWA, KRK

18-11-2022, 00:39

Obrazek
Warbringer i Evil invaders zagrają dwa koncerty w Polsce w ramach wspólnej trasy "The Ravaging Europe Tour 2023". W roli supportu wystąpi Schizophrenia.

𝗪𝗔𝗥𝗕𝗥𝗜𝗡𝗚𝗘𝗥 thrash metal:
Thrash to gatunek sprawiający młodzieńczą frajdę, zachęcający do zabawy i porażający wściekłą energią każdego, kto zetknie się z nim choć raz, ale także przestrzeń do ambitnych poszukiwań. Warbringer zaczynali tak, jak nakazywała biblia gatunku: komiksowa okładka, pęd przed siebie i maksimum energii. Z czasem jednak Amerykanie dorzucali do swojej mikstury więcej elementów, a ich thrash nie tracił na sile, lecz zyskiwał na ciekawości. Tutaj wrzucili progresywną wstawke, gdzieś indziej stanęli jedną nogą w przepastnej czeluści death metalu - maksymalnie otwarta głowa przy wierności gatunku. Oni nigdy nie wyrzeką się korzeni, lecz zawsze z chęcią urozmaicą je czymś nowym. “Weapons of Tomorrow” z 2020 roku potwierdza to najlepiej, jak się da. Ten nurt może mieć różne etapy popularności, ale nie umrze nigdy. Warbringer udowadnia, że czasy się zmieniają, lecz ekran z “Bonded by Blood” i nieskazitelnie hi-topy zawsze będą w cenie.
https://www.facebook.com/Warbringermusic

https://www.instagram.com/warbringermusic/

𝗘𝗩𝗜𝗟 𝗜𝗡𝗩𝗔𝗗𝗘𝗥𝗦 thrash metal:
Już od debiutanckiego “Pulses of Pleasure” muzycy zaskarbili sympatię młodocianych thrasherów, bo grają tak autentycznie i żarliwie, jakby jutra miało nie być. Gdybyście nie widzieli ich zdjęć, można by pomyśleć, że ci kolesie zasuwają w dżinsowych katanach oblepionych naszywkami dzień w dzień - nawet podczas uroczystości rodzinnych! Mimo wszystko żarty na bok: Evil Invaders to ten thrash, który wszyscy pokochaliśmy. Są w nim melodyjne solówki, jest pokonywanie prędkości światła i liczne aluzje heavymetalowe. Nie możecie tego przegapić, jeśli znacie debiut Vio-Lence na wyrywki, a dyskografię Agent Steel puszczacie co noc do snu.
https://www.facebook.com/evilinvaders

https://www.instagram.com/evilinvadersbe/

𝗦𝗖𝗛𝗜𝗭𝗢𝗣𝗛𝗥𝗘𝗡𝗜𝗔 death metal, thrash metal:
Tegoroczni debiutanci ze Schizophrenii skupiają się na tym wycinku lat 80., gdy death metal powoli formował swoją definicję, dlatego rozpierała go fermentująca żółć i chęć zniszczenia wszystkiego w promieniu kilometra. Mówiąc bardziej obrazowo: wyobraźcie sobie, jakby przy piwku spotkały się Pestilence z “Consuming Impulse” i najwcześniejsze Morbid Angel, a zza baru podglądałoby je Death na etapie “Leprosy”. Schizophrenia siecze bez ustanku, a “Recollections of the Insane” zmiata z planszy bez pytań i zbędnego tłumaczenia się.
https://www.facebook.com/Schizophrenia.Officialband

https://www.instagram.com/schizophrenia.dm/

𝗕𝗶𝗹𝗲𝘁𝘆 | 𝗧𝗶𝗰𝗸𝗲𝘁𝘀:
https://knockoutmusicstore.pl
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14138
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Warbringer, Evil Invaders, Schizophrenia - 03-04.04.2023, WWA, KRK

18-11-2022, 00:59

oooo fajnie bo Warbringer i Schizophrenia zostały odwołane a samo Evil Invaders olałem :sarcasm1:
chętnie się przejde :)
zapisane w kajeciku ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
gelO
rasowy masterfulowicz
Posty: 3084
Rejestracja: 01-10-2007, 17:44
Lokalizacja: Lublin

Re: Warbringer, Evil Invaders, Schizophrenia - 03-04.04.2023, WWA, KRK

28-03-2023, 08:29

Niby mam wolne, we wtorek na 15, ale jakoś mam niemoc straszną i nie wiem czy mi się chce jechać :?
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14138
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Warbringer, Evil Invaders, Schizophrenia - 03-04.04.2023, WWA, KRK

02-04-2023, 20:33

wawka:

🚪 18:30 - Drzwi
🎸 19:00-19:30 - Mason
🎸 19:50-20:30 - Schizophrenia
🎸 20:50-21:50 - Evil Invaders
🎸 22:10-... - Warbringer
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
gelO
rasowy masterfulowicz
Posty: 3084
Rejestracja: 01-10-2007, 17:44
Lokalizacja: Lublin

Re: Warbringer, Evil Invaders, Schizophrenia - 03-04.04.2023, WWA, KRK

03-04-2023, 09:59

Jednak się przejadę.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14138
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Warbringer, Evil Invaders, Schizophrenia - 03-04.04.2023, WWA, KRK

04-04-2023, 01:23

było Obrazek
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
gelO
rasowy masterfulowicz
Posty: 3084
Rejestracja: 01-10-2007, 17:44
Lokalizacja: Lublin

Re: Warbringer, Evil Invaders, Schizophrenia - 03-04.04.2023, WWA, KRK

04-04-2023, 19:10

Fajna impreza. Niby wszystkie zespoły z jednej stylistyki, a każdy gra totalnie inaczej. Ludzi spodziewałem się trochę więcej, ale to akurat na plus wszystko widac było elegancko, brzmienie tez git. Wawa znowu po swojemu, na ostatnim zespole połowa poszła do domu :D
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14138
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Warbringer, Evil Invaders, Schizophrenia - 03-04.04.2023, WWA, KRK

04-04-2023, 19:42

miałem wrażenie że ludzie przyszli głównie na Schizophrenie ;) wokal był za cicho i gówno było widać ;)
Evil Invaders nie bardzo mi przypadł do gustu chociaż dobrze że miał wolniejsze kawałki bo tego pisku słuchać przez godzine by sie nie dało ;)
Mason fajne, miałem ich olać ale ostatecznie posłuchałem na yt i stwierdziłem że ide
Warbringer lodzio miodzio ale płyty po 15 euro to se w dupe wsadzą :sarcasm1:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
gelO
rasowy masterfulowicz
Posty: 3084
Rejestracja: 01-10-2007, 17:44
Lokalizacja: Lublin

Re: Warbringer, Evil Invaders, Schizophrenia - 03-04.04.2023, WWA, KRK

04-04-2023, 20:12

Mieli box kasetowy, było brać.

Musiałeś w dupie młodego traszowca stać jak nic nie słyszałeś ;) Ja widziałem i słyszałem wszystko. Fajna akcja była na Schizophrenii. Plątała się taka najebana parka, typ w dresach adidasa. Wjebali się pod scenę, stoją w objęciach, a tu jeb ktoś z młynu wpadł na nich, laska na 2 metry odleciała :D Szok i niedowierzanie co się dzieje, jak to tak można.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14138
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Warbringer, Evil Invaders, Schizophrenia - 03-04.04.2023, WWA, KRK

04-04-2023, 20:24

gelO pisze:
04-04-2023, 20:12
Mieli box kasetowy, było brać.
taaaaaaa w promocji za 100 euro :lol:
Musiałeś w dupie młodego traszowca stać jak nic nie słyszałeś ;) Ja widziałem i słyszałem wszystko. Fajna akcja była na Schizophrenii. Plątała się taka najebana parka, typ w dresach adidasa. Wjebali się pod scenę, stoją w objęciach, a tu jeb ktoś z młynu wpadł na nich, laska na 2 metry odleciała :D Szok i niedowierzanie co się dzieje, jak to tak można.
młody traszowiec ? nie znam typa ;)
słyszeć słyszałem ale stałem z tyłu, dobór świateł na Schizophrenii nie pomagał dobrze widzieć w największym tłumie ;)
z tyłu była mniej ciekawa akcja, jeden gości (podobny do Kliczko) nagrywał se filmiki a jego najebany w 3 dupy kumpel (gruby kuc) mu przeszkadzał, z każdym kawałkiem coraz gorzej, Kliczko nawet uciekał ale tamten zawsze go jakoś odnajdywał, w końcu Kliczko dał se spokój bo wiedział ze to nic nie da, tamten dalej swoje, pare razy się wyjebał i wyglądało to komicznie :mrgreen:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
ODPOWIEDZ