I'M MORBID, GRAVE, GRUESOME, PYREXIA - Katowice, Poznań

zareklamuj koncert / wrazenia z koncertow...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Stoigniew
zahartowany metalizator
Posty: 3878
Rejestracja: 09-01-2012, 18:20

Re: I'M MORBID, GRAVE, GRUESOME, PYREXIA - Katowice, Poznań

21-03-2021, 20:54

wydarzenie znikło było ze fejsa Black Silesia, bilety co prawda są dostępne na stronie GoOut, ale tam jest chyba wszystko dostępne :D, więc to jest akurat mało wiarygodne dla mnie.
Prośba do osób mających fejsa - zapytajcie konkretnie Michała co z Morbid Festem, co z Byczyną, co z kupionymi już biletami na te koncerty
dzięki.
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14999
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: I'M MORBID, GRAVE, GRUESOME, PYREXIA - Katowice, Poznań

21-03-2021, 20:59

Napalam się na koncerty, ale nie kupuję wcześniej żadnego biletu. Tak chyba bezpieczniej, nie mam potrzeby się denerwować, odsyłać, reklamować....

Ciekaw jestem co z tym koncertem koniec końców wyjdzie.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9641
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: I'M MORBID, GRAVE, GRUESOME, PYREXIA - Katowice, Poznań

21-03-2021, 21:20

Nic nie znikło. Bezpośredni link na FB:
last.fm: https://www.last.fm/event/4578333+Morbidfest+tour+2021
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14140
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: I'M MORBID, GRAVE, GRUESOME, PYREXIA - Katowice, Poznań

21-03-2021, 21:23

na fejsie koncerty są


Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
ursus
w mackach Zła
Posty: 798
Rejestracja: 03-11-2018, 16:14

Re: I'M MORBID, GRAVE, GRUESOME, PYREXIA - Katowice, Poznań

22-03-2021, 00:02

Nasum pisze:
21-03-2021, 20:59
Napalam się na koncerty, ale nie kupuję wcześniej żadnego biletu. Tak chyba bezpieczniej, nie mam potrzeby się denerwować, odsyłać, reklamować....

Ciekaw jestem co z tym koncertem koniec końców wyjdzie.
obstawiam brak w tym roku koncertów :(
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9641
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: I'M MORBID, GRAVE, GRUESOME, PYREXIA - Katowice, Poznań

22-03-2021, 00:09

UE dalej twierdzi, że zaszczepi 70% populacji do końca wakacji (my jesteśmy w awangardzie, więc jeśli to się utrzyma to będziemy mieli pewnie parę procent więcej). O ile oznacza to brak letnich festiwali tak myślę, że jesienne i zimowe koncerty są całkiem realne.
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14140
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: I'M MORBID, GRAVE, GRUESOME, PYREXIA - Katowice, Poznań

22-03-2021, 00:12

oby bo na jesień mi się nazbierało i byłoby szkoda :roll:
już huj z tymi Maidenami, niech bedzie 2022 byleby tylko stadioniu nie zmienili ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Wódka i Piwo
weteran forumowych bitew
Posty: 1555
Rejestracja: 19-10-2011, 16:55

Re: I'M MORBID, GRAVE, GRUESOME, PYREXIA - Katowice, Poznań

22-03-2021, 07:36

uglak pisze:
22-03-2021, 00:09
UE dalej twierdzi, że zaszczepi 70% populacji do końca wakacji (my jesteśmy w awangardzie, więc jeśli to się utrzyma to będziemy mieli pewnie parę procent więcej). O ile oznacza to brak letnich festiwali tak myślę, że jesienne i zimowe koncerty są całkiem realne.
W awangardzie? Przedawkowałeś TVP. Właśnie dziesiątki tysięcy ludzi rezygnuje ze szczepień AZ. Nawet prosta matematyka, biorąc pod uwagę dzienną ilość szczepień mówi, że nie zaszczepimy w tym roku wszystkich którzy tego chcą. Poza tym tylko czekać kolejnej mutacji na którą obecne szczepionki działać nie będą i zacznie się doszczepianie ludzi. Nie ma szans na normalność w ciągu najbliższych 2-3 lat.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9641
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: I'M MORBID, GRAVE, GRUESOME, PYREXIA - Katowice, Poznań

22-03-2021, 09:42

Per capita mamy najwięcej wyszczepionych dawek z dużych państw Unii. Oczywiście problemem jest to że UE zawiodła, jeśli chodzi o egzekwowanie dostaw i średnia unijna jest nizsza nie tylko od Izraela czy Wielkiej Brytanii, ale też takich potęg jak choćby Serbia czy Maroko.
Guilty of being right
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: I'M MORBID, GRAVE, GRUESOME, PYREXIA - Katowice, Poznań

22-03-2021, 09:54

Radosławie "uglak" Fogiel - proszę nie mieszać do tego Davida Vincenta. On nie zawinił.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: I'M MORBID, GRAVE, GRUESOME, PYREXIA - Katowice, Poznań

22-03-2021, 11:02

hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9641
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: I'M MORBID, GRAVE, GRUESOME, PYREXIA - Katowice, Poznań

22-03-2021, 11:18

Ja mówię o statystyce, a Ty wyskakujesz z TVP... Dane dla wszystkich krajów uwzględniają te same informacje geniuszu: https://ourworldindata.org/explorers/co ... ation=true
Guilty of being right
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: I'M MORBID, GRAVE, GRUESOME, PYREXIA - Katowice, Poznań

22-03-2021, 11:30

uglak pisze:
22-03-2021, 11:18
Ja mówię o statystyce, a Ty wyskakujesz z TVP... Dane dla wszystkich krajów uwzględniają te same informacje geniuszu: https://ourworldindata.org/explorers/co ... ation=true
Z Twojej statystyki...
"Łączna liczba podanych dawek szczepionki na 100 osób w całej populacji. Jest to liczone jako pojedyncza dawka i może nie równać się sumie liczby zaszczepionych osób w zależności od konkretnego schematu dawkowania (np. ludzie otrzymują wielokrotne dawki)."
Geniuszu....

W dodatku w tej statystyce Polska nie jest w żadnej awangardzie. To propaganda. Co stwierdzam z przykrością, bo tu akurat kibicuję tym chujom, żeby się udało to jak najszybciej zrobić i odebrać powód do dalszego zamykania "życia" w klatce.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14140
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: I'M MORBID, GRAVE, GRUESOME, PYREXIA - Katowice, Poznań

22-03-2021, 11:54

trup pisze:
22-03-2021, 09:54
Radosławie "uglak" Fogiel - proszę nie mieszać do tego Davida Vincenta. On nie zawinił.
o to to
temat jest na to odpowiedni załozony, tam szczekać i stekać ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9641
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: I'M MORBID, GRAVE, GRUESOME, PYREXIA - Katowice, Poznań

22-03-2021, 12:01

trup pisze:
22-03-2021, 11:30
Z Twojej statystyki...
"Łączna liczba podanych dawek szczepionki na 100 osób w całej populacji. Jest to liczone jako pojedyncza dawka i może nie równać się sumie liczby zaszczepionych osób w zależności od konkretnego schematu dawkowania (np. ludzie otrzymują wielokrotne dawki)."
Geniuszu....
No właśnie, bo wszyscy tak liczą, a Ty wyskakujesz z jakimś "tata, a Kurski powiedział..."
Guilty of being right
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: I'M MORBID, GRAVE, GRUESOME, PYREXIA - Katowice, Poznań

22-03-2021, 12:01

uglak pisze:
22-03-2021, 12:01
trup pisze:
22-03-2021, 11:30
Z Twojej statystyki...
"Łączna liczba podanych dawek szczepionki na 100 osób w całej populacji. Jest to liczone jako pojedyncza dawka i może nie równać się sumie liczby zaszczepionych osób w zależności od konkretnego schematu dawkowania (np. ludzie otrzymują wielokrotne dawki)."
Geniuszu....
No właśnie, bo wszyscy tak liczą, a Ty wyskakujesz z jakimś "tata, a Kurski powiedział..."
Aha. Skoro wszyscy tak liczą.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4029
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: I'M MORBID, GRAVE, GRUESOME, PYREXIA - Katowice, Poznań

22-03-2021, 12:43

Akurat takie liczenie ma sens, bo kilka tygodni po pierwszej dawce ochrona jest już na dość wysokim poziomie. Tak, można się zarazić, ale jest to mało prawdopodobne. Nie martwię się przesadnie odmowami szczepienia AZ - na miejsce wątpiących wejdą pewnie lada dzień chętni młodsi. A im więcej osób się nią zaszczepi bez poważnych problemów, tym chętniej ludzie będą po nią sięgać. Przykład UK też powinien zrobić swoje. W ogóle nie wiem, na ile ta rozdmuchana sprawa nie jest robotą Rosji, która promuje swoją, też wektorową, szczepionkę. Naturalnym konkurentem jest AZ.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: I'M MORBID, GRAVE, GRUESOME, PYREXIA - Katowice, Poznań

22-03-2021, 13:39

Lukass pisze:
22-03-2021, 12:43
Akurat takie liczenie ma sens, bo kilka tygodni po pierwszej dawce ochrona jest już na dość wysokim poziomie. Tak, można się zarazić, ale jest to mało prawdopodobne. Nie martwię się przesadnie odmowami szczepienia AZ - na miejsce wątpiących wejdą pewnie lada dzień chętni młodsi. A im więcej osób się nią zaszczepi bez poważnych problemów, tym chętniej ludzie będą po nią sięgać. Przykład UK też powinien zrobić swoje. W ogóle nie wiem, na ile ta rozdmuchana sprawa nie jest robotą Rosji, która promuje swoją, też wektorową, szczepionkę. Naturalnym konkurentem jest AZ.
Oczywiście że ma sens. Chyba głównie takie. Ja "uderzylem" jedynie w propagandopwe twierdzenie że Polska jest awangarda szczepień w Europie.
Nie wiem czy Rosja czy nie. Być może akurat w przypadku tej szczepionki jest ryzyko zakrzepow. W tej rosyjskiej również. Czas na stworzenie tych szczepionek jest niesamowicie krótki, a co za tym idzie również mogą występować nieprzewidziane skutki. Do tej pory nie zdementowano tego stwierdzenia a zazwyczaj pada określenie że "ryzyko zakrzepicy jest dużo mniejsze niż korzyści ze szczepienia".

No mnie to średnio przekonuje. Zostać roslinką bo dostaniesz np. udaru, bo ryzyko jest mniejsze niż korzyści? Nie wiem... Śledzę czytam. Nie przewiduje krótkiego czasu oczekiwania na szczepienie dla siebie ale martwię się o bliskich. Tyle.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4029
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: I'M MORBID, GRAVE, GRUESOME, PYREXIA - Katowice, Poznań

22-03-2021, 13:57

^ Rozumiem, ale to ryzyko na podstawie obecnie spływających danych jest niższe, niż np. przy przyjmowaniu przez kobiety antykoncepcji hormonalnej. Znacznie niższe. Ryzyko jest zawsze, aspiryna może Cię zabić. Antybiotyki mogą Cię zabić. Nikt nie napisze, że nie ma żadnego ryzyka, bo to nieprawda. Problem w tym, że znajomość zasad oceny ryzyka i ogólnie rachunku prawdopodobieństwa jest w ogóle społeczeństwa gdzieś w okolicach "eee, a co to?".
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: I'M MORBID, GRAVE, GRUESOME, PYREXIA - Katowice, Poznań

22-03-2021, 14:48

Lukass pisze:
22-03-2021, 13:57
^ Rozumiem, ale to ryzyko na podstawie obecnie spływających danych jest niższe, niż np. przy przyjmowaniu przez kobiety antykoncepcji hormonalnej. Znacznie niższe. Ryzyko jest zawsze, aspiryna może Cię zabić. Antybiotyki mogą Cię zabić. Nikt nie napisze, że nie ma żadnego ryzyka, bo to nieprawda. Problem w tym, że znajomość zasad oceny ryzyka i ogólnie rachunku prawdopodobieństwa jest w ogóle społeczeństwa gdzieś w okolicach "eee, a co to?".
Wiesz... ponoć 70-kilka procent ludzi nie rozumie wiadomości. Czy jakoś tak....
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
ODPOWIEDZ