KTDF VIII - Kopenhaga, 3-6 IX 2020r.

zareklamuj koncert / wrazenia z koncertow...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10284
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: KTDF VIII - Kopenhaga, 3-6 IX 2020r.

24-01-2020, 18:17

To chyba raczej trzeba kupić bilet, kol. ursus :)
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10284
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: KTDF VIII - Kopenhaga, 3-6 IX 2020r.

26-01-2020, 17:07

Wczoraj ogłoszono Ossuary, a dzisiaj - Burial Invocation.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16167
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: KTDF VIII - Kopenhaga, 3-6 IX 2020r.

18-02-2020, 21:26

z Carcinoid to ja się bardzo cieszę. najbardziej. nie mogę się oderwać od tego materiału. mój faworyt z ostatnich dwóch miesięcy. uwielbiam 'Metastatic Declination'

Encoffination, Cavurn, Snet, Gorephilia, Ossuary, Faceless Burial, Mortiferum to moje pewniaki na ten moment.

dzisiaj doszedł Blood Incantation. różnicy nie robi. pewnie jeszcze 2-3 nazwy dojdą. to co aktualnie zaanonsowane robi robotę. jest dobrze.

piątek 17.00 - czas start - karta płatnicza w dłoń.
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10788
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: KTDF VIII - Kopenhaga, 3-6 IX 2020r.

18-02-2020, 21:41

Dla mnie mocno taki se zestaff. mortiferum, cavurn, snet, BI, moze ossuary i z grubsza to tyle. Ta Morta Skuls to troche taki klasyk gorszego ortu. W tym roku raczej odpuszcze temat
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16167
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: KTDF VIII - Kopenhaga, 3-6 IX 2020r.

18-02-2020, 21:53

Harlequin pisze:Dla mnie mocno taki se zestaff. mortiferum, cavurn, snet, BI, moze ossuary i z grubsza to tyle. Ta Morta Skuls to troche taki klasyk gorszego ortu. W tym roku raczej odpuszcze temat
na tą chwilę mniej gruzu w moim rozumieniu, mniej większych nazw. taki trochę przegląd tego co nowe, co się wbiło w świadomość. nie jest źle. będzie może luźniej czasowo, ale i tak niektóre nazwy pewnie się nigdzie indziej nie zobaczy. MS zupełnie mnie nie grzeje. rzuce okiem pewnie i tyle.

nawet nie proponowałem wspólnego wypadku. z wiadomych u Ciebie względów. poza tym w tym roku wycieczkowo - rodzinnie będzie. po danii jest plan na kilka dni w szwecji. zwiedzanie. zakupy. knajpy. taki familly friendly wyjazd. jak berlinkowo 3 lata temu.

w 2021 widzimy się w danii.
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10788
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: KTDF VIII - Kopenhaga, 3-6 IX 2020r.

18-02-2020, 22:07

Ascetic pisze:
Harlequin pisze:Dla mnie mocno taki se zestaff. mortiferum, cavurn, snet, BI, moze ossuary i z grubsza to tyle. Ta Morta Skuls to troche taki klasyk gorszego ortu. W tym roku raczej odpuszcze temat
na tą chwilę mniej gruzu w moim rozumieniu, mniej większych nazw. taki trochę przegląd tego co nowe, co się wbiło w świadomość. nie jest źle. będzie może luźniej czasowo, ale i tak niektóre nazwy pewnie się nigdzie indziej nie zobaczy. MS zupełnie mnie nie grzeje. rzuce okiem pewnie i tyle.

nawet nie proponowałem wspólnego wypadku. z wiadomych u Ciebie względów. poza tym w tym roku wycieczkowo - rodzinnie będzie. po danii jest plan na kilka dni w szwecji. zwiedzanie. zakupy. knajpy. taki familly friendly wyjazd. jak berlinkowo 3 lata temu.

w 2021 widzimy się w danii.
Pewnie tak. Albo i na innym feście :)
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 3521
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: KTDF VIII - Kopenhaga, 3-6 IX 2020r.

19-02-2020, 07:52

sklad w porzadku.ciezko zmontowac rok w rok same kilery i zadowolić wszystkich..chcialbym Cerebral Rot i Ulcerot jeszcze. tymczasem grajà w pazdzierniku w londku na innym festiwalu.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16167
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: KTDF VIII - Kopenhaga, 3-6 IX 2020r.

19-02-2020, 09:10

nagrobek pisze:sklad w porzadku.ciezko zmontowac rok w rok same kilery i zadowolić wszystkich..chcialbym Cerebral Rot i Ulcerot jeszcze. tymczasem grajà w pazdzierniku w londku na innym festiwalu.
nawet ten skład powoduje, że jest to aktualnie fest z którym, żaden inny nie może się równać. takie są fakty.

może 2021. co się odwlecze to ...
Awatar użytkownika
Mol
zahartowany metalizator
Posty: 3366
Rejestracja: 03-02-2003, 22:26
Lokalizacja: Chocianów

Re: KTDF VIII - Kopenhaga, 3-6 IX 2020r.

19-02-2020, 13:00

Ascetic pisze:nawet ten skład powoduje, że jest to aktualnie fest z którym, żaden inny nie może się równać. takie są fakty.
lolwut? nuda jak chuj, non stop mielenie tego samego, to ma byc zajebisty festiwal? :)
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10788
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: KTDF VIII - Kopenhaga, 3-6 IX 2020r.

19-02-2020, 13:10

Mol pisze:
Ascetic pisze:nawet ten skład powoduje, że jest to aktualnie fest z którym, żaden inny nie może się równać. takie są fakty.
lolwut? nuda jak chuj, non stop mielenie tego samego, to ma byc zajebisty festiwal? :)
A na OEF jakoś lepiej? ;) Nie wiem czy KTDF to najlepszy fest, bo z europejskich zaliczyłem tylko 3, ale ten miał chyba najlepszy klimat.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16167
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: KTDF VIII - Kopenhaga, 3-6 IX 2020r.

19-02-2020, 13:22

Mol pisze:
Ascetic pisze:nawet ten skład powoduje, że jest to aktualnie fest z którym, żaden inny nie może się równać. takie są fakty.
lolwut? nuda jak chuj, non stop mielenie tego samego, to ma byc zajebisty festiwal? :)
lol, wut, ixde i co tam jeszcze chcesz;_)

u mnie ostatnie porównanie jest następujące (na przestrzeni 3 lat): IntoTheAbyss, NeverSurrenderFest, Brutal i rzeczony KTDF. z tych właśnie KTDF tylko z NSF mógł się równać. obejrzenie GraveUpheaval, TempleNightside,Vassafor nigdy nie zapomnę;-) ok. w tym roku jakby był sensowny skład a nie skręcili w bleki to pewnie bym się i tam wybrał. a, że nie to nie. KTDF jest przeglądem z mojego punktu widzenia tym co względnie nowe, wzglęnie nie-świeże a na pewno wykurwiście dobre. a, że nie ma brutal-defowych składów? no nie ma. i nie będzie. grek z dredami wywodzi się z innej sceny (crastowej) (pewnie stąd kolejna załoga od pana psychologa z USA: tym razem najbardziej krastowy Acephalix), ewidentnie siedzi w takim a nie innym def metalu i takie też składy targa. mi to bangla. wiesz Mol. znam Twoje podejście ;-) a z tym, że to samo mielą zupełnie się nie zgodzę. gdzie Vanhegld, który mnie średnio interesuje, gdzie zeszłoroczny Tampon z dani, a gdzie takie Osuuary, czy Cavurn. weź choć tak pobieżnie ogarnij tegoroczny skład :_) . zakładam, ze potrafisz znaleźć różnice i niuanse stylistycznie. nie masz 15 lat jak niektóre kuce z tego miejsca. nie Ty. tak przynajmniej wynika z ogladu mojego Twoich wpisów.

a jak lubisz popylać przebrany za banana na Obscene no nic na to nie poradzę ;-) ale jest jedno ale. Terveet Kadet to naprawdę zajebista rzecz na tegorocznym Obscene. tu jest ból dupy.


o właśnie:

Snet - najbardziej guturalno grajndowy

Blood Incantation - tradycyjne ujęcie DM

Encoffination - wiadomo, d. tradycja

Carcinoid - najlepsze co w autopsy na świeżo

Cavurn/ Mortiferum - da się lepiej zagrać def-dum?

Concrete Winds - spokojnie mogli by urywac głowy na NSF

Vanhelgd - miks defu. blacku na miękko

dalej nie ma co zestawiać. rzeczywiście mielą to samo ;_) no niestety nie ma dnia z muzyką etniczną i fridżezem. no szkoda ;-)
Awatar użytkownika
Mol
zahartowany metalizator
Posty: 3366
Rejestracja: 03-02-2003, 22:26
Lokalizacja: Chocianów

Re: KTDF VIII - Kopenhaga, 3-6 IX 2020r.

20-02-2020, 10:30

tej latki brutal death chyba nigdy sie nie pozbede, no ale nieistotne. Powtorze po raz kolejny - kazdy jednowymiarowy festiwal, na ktorym tlucze sie z grubsza to samo, czy to gruz/old-school czy brutal death, czy gc czy cokolwiek innego, jest poza kregiem moich zainteresowan, podstawa to zroznicowanie, ale przez wielkie "Z", a nie na zasadzie niuansow, ktore wymieniles. dlatego wlasnie festiwale typu BA (dla mnie juz za duzy i za dlugi) czy nawet polski SDL (na ktorym jeszcze nie bylem) zdecydowanie wygrywaja jesli chodzi o line-up bo ilez, do cholery, mozna ogladac takich samych kapel?

OEF jest w tym roku bardzo spoko, chyba najlepszy sklad od lat.

Variety is the key.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10788
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: KTDF VIII - Kopenhaga, 3-6 IX 2020r.

20-02-2020, 10:38

To na OFFa musisz pojechac :D
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16167
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: KTDF VIII - Kopenhaga, 3-6 IX 2020r.

20-02-2020, 10:51

Mol pisze:tej latki brutal death chyba nigdy sie nie pozbede, no ale nieistotne. Powtorze po raz kolejny - kazdy jednowymiarowy festiwal, na ktorym tlucze sie z grubsza to samo, czy to gruz/old-school czy brutal death, czy gc czy cokolwiek innego, jest poza kregiem moich zainteresowan, podstawa to zroznicowanie, ale przez wielkie "Z", a nie na zasadzie niuansow, ktore wymieniles. dlatego wlasnie festiwale typu BA (dla mnie juz za duzy i za dlugi) czy nawet polski SDL (na ktorym jeszcze nie bylem) zdecydowanie wygrywaja jesli chodzi o line-up bo ilez, do cholery, mozna ogladac takich samych kapel?

OEF jest w tym roku bardzo spoko, chyba najlepszy sklad od lat.

Variety is the key.
no chyba, że sobie wyrobisz wiele łatek. ja tutaj jestem lemingiem/ kawoszem latte, naziolem, czy jak ostatnio wyczytałem pisowcem a nawet po-pisowcem ;-) najlepiej mieć kilka ;-0 każdy sobie dobrać co tam chce. poza tym jebać łatki.

co do takich festó∑, które preferujesz ... ja mam tak, że jak jest za dużo czasu na socjalizację (jakieś najebena tiamaty, czy elektro-ziewy), to jakby całe ciało cierpi. poczynając od wątroby. do tej pory jak sięgnę pamięcią na BA w towarzystwie tomaszmm to czuję kłucie po lewej stronie pod przeponą. i to nie ze śmiechu ;-)

tak. OEF mocno defowy skład w tym roku i z tych europejskich festów jest mega dobrze. taki dismember czy nawet tankard (jak się pięknie tutaj nam wpisują w formułę) brzmi dumnie. wyrastają na mocną konkurencję dla BA, gdzie co by dużo nie mówić jest masa zwykłego gówna a nie metalu.
Awatar użytkownika
Mol
zahartowany metalizator
Posty: 3366
Rejestracja: 03-02-2003, 22:26
Lokalizacja: Chocianów

Re: KTDF VIII - Kopenhaga, 3-6 IX 2020r.

20-02-2020, 14:54

OEF nigdy nie bedzie konkurencja dla BA i odwrotnie, dwie totalnie rozne imprezy, nastawione na co innego, inna wielkosc przedsiewziecia itd.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16167
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: KTDF VIII - Kopenhaga, 3-6 IX 2020r.

20-02-2020, 15:48

Mol pisze:OEF nigdy nie bedzie konkurencja dla BA i odwrotnie, dwie totalnie rozne imprezy, nastawione na co innego, inna wielkosc przedsiewziecia itd.
w tym sensie się zgodzę, przy czym jakbym miał wybierać BA czy OEF a kierowałbym się co z def metalu gra, to wybrałbym OEF. o to mnie chodziło.
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: KTDF VIII - Kopenhaga, 3-6 IX 2020r.

21-02-2020, 17:45

Nie chcę narzekać, ale jestem trochę rozczarowany lineupem. Miałem kupić bilet i właśnie się waham z tego powodu. Coś czuję, że w tym roku tak szybko się nie rozejdą.
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 3521
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: KTDF VIII - Kopenhaga, 3-6 IX 2020r.

21-02-2020, 18:07

czy ja wiem..zostało jeszcze 90 biletów :)
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16167
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: KTDF VIII - Kopenhaga, 3-6 IX 2020r.

21-02-2020, 18:35

nagrobek pisze:czy ja wiem..zostało jeszcze 90 biletów :)
Obrazek

... ze trzy się tutaj zeszły ... zawsze coś
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10788
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: KTDF VIII - Kopenhaga, 3-6 IX 2020r.

21-02-2020, 19:01

Miłej zabawy chłopaki!
ODPOWIEDZ