Black Silesia V - 5-6.06.2020, Byczyna

zareklamuj koncert / wrazenia z koncertow...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Stoigniew
zahartowany metalizator
Posty: 3878
Rejestracja: 09-01-2012, 18:20

Re: Black Silesia V - 5-6.06.2020, Byczyna

12-06-2022, 21:57

tomaszm pisze:
12-06-2022, 10:44
Destroyer 666 rozjebał. Tyle pamiętam:D
Skoro pamiętasz to znaczy że wszystko było pod kontrolą ! Nie ma co uprawiać samokrytyki :wink:
Awatar użytkownika
iGrinder
postuje jak opętany!
Posty: 584
Rejestracja: 26-02-2018, 18:40
Lokalizacja: South of Heaven

Re: Black Silesia V - 5-6.06.2020, Byczyna

12-06-2022, 22:06

Pojawiły się pogłoski, że to ostatnie podrygi w grodzie. Kochany panie Michale, nie idźcie tą drogą!
Bloodlust...
Druglust...
Count Drugula Arise!
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Black Silesia V - 5-6.06.2020, Byczyna

12-06-2022, 22:49

Zajebisty był ten chłopak z Węgier. Przyjechałem - był porobiony, ciągle na bombie chodził z uśmiechem od ucha do ucha. Myślę se teraz przy piwku o nim i gęba mi się śmieje :D

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Alkoholokaust
postuje jak opętany!
Posty: 621
Rejestracja: 09-01-2007, 13:49
Lokalizacja: delirium
Kontakt:

Re: Black Silesia V - 5-6.06.2020, Byczyna

12-06-2022, 23:17

Wróciłem i ledwo siedzę, w dodatku mnie wszystko napierdala bo mnie słońce zjarało, jeszcze też nie wytrzeźwiałem. Festiwal absolutnie zajebisty, świetne miejsca z dala od zgiełku, hałasu, cywilizacji. Całe zaplecze socjalne opierało się na kilku tojtotach, zimnej wodzie z kranów, oszczędnej gastronomii i budzie z zapieksami i frytami, która przez całe dwa, w sumie nawet i trzy dni oblegana jak pojebana. ,swoją drogą prowadzona przez bardzo sympatycznych ludzi, którzy nie mieli żadnej obiekcji wobec najazdu rozwrzeszcanych metaluchów. Poranne ,przedkoncertowe party i co się w tym lasku odpierdalało będe wspomianał po kres dni. Wreszcie spotkałem wielu znajomych, których nie widziałem od lat, poznałem też sporo nowych mord.

Gwiazdą festiwalu był bezsprzecznie Exciter, którego oba sety rozkurwiały aż miło. Panowie wyszli we trzech i zapierdalali z taką energią, że budzili skojarzenia ze starym Venom. Bieganie po scenie z gitarami, mosh, totalny luz i zestaw szlagierów. Absolutnie świetne, kompletne występy.

W dalszej kolejności muszę wyróżnić Impaled Nazarene. Przed koncertem organizator (niech ktoś potwierdzi, że był to Michał, jeśli może) obwieścił, że finowie niestety nie wyciągną dzisiaj stuprocentowej formy, gdyż Mika tydzień temu miał operację przepukliny, a że jest pojebany to koncertu nie odwołał i mimo trudności stawili się zapierdolić głodnym maniakom ich nieporównywalny z niczym penismetal. Zresztą już próba mikrofonu w wykonaniu łysego fina po przepuklnie odpowiednio nastroiła publikę, gdyż pan ten po niepozornym good evening"wyryczał do mikrofonu kilkanaście razy KURRWAAAAAAAA, czemu gawiedź pod sceną odpowiadała jak echo. Finowie zapierdolili koncert życzeń i niewiele szlagierów pomineli. Tak więc niosły się po okolicy dźwięki "Sadu Sathana", "Karmageddon Warriors", "We are satan's generation", pierdolony "Ghettoblaster", "Blood is thicker than Water", ze dwóch numerów debiutu, wszystko zwieńczone ultrakoncertowym "Total War, Winter War". Mika zdawał sobie nic nie robić z przepukliny i był w świetnej formie wokalniej. Szkoda że zapowiadany kower The Beatles okazał się żartem, hehehe.

Jutro skrobnę coś więcej bo już padam na ryj. Fajnie było spotkać Mańka, Pestena, Marię i Tomasza, popierdolić głupot, popić piwoszy i wspólnie potańcować. Black Silesia zdecydowanie nie może się skończyć i MUSI trwać, to festiwal jedyny w swoim rodzaju. Rzekłem i idę na spoczynek.
hare hare supermarket

nsbm.pl
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Black Silesia V - 5-6.06.2020, Byczyna

13-06-2022, 02:00

Musi trwać. Mam nadzieję, ze Michałowi będzie się zgadzać w portfelu, bo frekwencyjnie naprawdę było nieźle. Dla mnie najlepsza krajowa impreza.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Black Silesia V - 5-6.06.2020, Byczyna

13-06-2022, 10:33





Nie znalazł może ktoś z festiwalowiczów bluzy Ulcerate ,bo zaginęła mi w akcji:)?
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Black Silesia V - 5-6.06.2020, Byczyna

13-06-2022, 11:04

DZIEŃ 1

The doors zaczęli punktualnie i równie szybko skończyli. Nie mój klimat ale dali radę. Jak zazwyczaj.

HADOPELAGYAL - Pełne słońce. Nie ta pora. nie ten klimat, ale.... Tych dwoje dało radę bez dwóch zdań. Było skupienie. Była zła aura. Zabrzmiało jak powinno. Wiadomo, że mocniejszy odbiór byłby ze świecami, dymem i jeśli zagrali by po zmroku. Niemniej bardzo dobre wrażenie. Kompletnie nie na odwal się jako "otwieracz". Niewdzięczna rola, ale mnie osobiście nie zawiedli!
BOMBARDER - jak już ktoś pisał, wujkowie staszkowie sobie wypili i stwierdzili, że przyjadą na fest. Duży szacun! Niemniej nie urzekło. Obejrzałem tylko część setu. I poszedłem na bimberek + piwo. Nie powaliło. Ale takie akty mają swój urok.
DOOMBRINGER - zdrałem gardło, łeb mi prawie odpadł. Jeden z lepszych konceertów tego dnia, choć ponownie w pełnym słońcu i widać było, że jest to uciązliwe dla muzyków, ale nikt nie wymiękł. Wokalista opętaniec. Set rewelacja włącznie z przezajebistym "SEVEN EVIL SPIRITS". Brzmiało przepotęznie zwłaszcza w zwolnieniach. Koncert marzenie. Myślę, że wielu mysłało podobnie bo rozpierdol pod sceną był.

Bimber und food

DESASTER - łooohooohoookurwaaafantastysz "Necrooooopoliiiis Karthagooooooo!"! Miszcze! Młyn. Mosh. Utwory z jedynki. "Metalized Blood" po którym bolało gardzło. Ach! Och! Ech...

OMEN - 1 utwór z ciekawości relaks przy... Bimberhagel und food... a nie... Sam Bimberhagel.

Mała zmiana kolejności bo bodaj teraz był DEATH WORSHIP. - Miazga i rozpierdol. Zwyrodnialce dali radę. Te "przejazdy po gryfie" i zwolnienia są niesamowite. Godne nieślubne dziecko Revenge i Blasphemy. Brawo! Co ważne brzmieniowo super. Przy tej intensywności to ważne.

EXCITER - nie jestem maniakiem, ale koncert bardzo dobry, choć przyznaję, że w połowie przysnąłem na ławkach po lewej stronie sceny i wcale nie świadczy to że przynudzali. Po prostu BIMBERhagel und piwo. A w zasadzie dwa rodzaje Bimbru. Dodam, że lokalne piwo bardzo dobre!!!. Oba rodzaje. Czy nawet trzy. Świeżutkie. Zimne. WywaRZone z sercem. A Exciter rzeczywiście taki pierwiatek Venomu na żywo posiada. Poszedłem po bluzę do namiotu gdyż nadchodził niż skandynawski i para z ust, chłód...

Sporo ludków odpadło przed DESTROYER666, ale nie JA! Ha!

DESTROYER666 - cóż tu dodać. Piękny set! 200% Metalu i piekła w metalu. Zawsze, żałuję po ich koncertach, że nie grają "Eternal Glory of War". Tym razem też zabrakło, ale nie ma co narzekać. Brzmienie. Żywioł. Ach! Och! Ech. Jeden z najlepszych występów fesstu. I ten kolega przed sceną przez cały koncert powiewający flagą "Unchain teh Wolves" na długim drzewcu. Dodawało klimatu! Szacun, bo czuję, że zakwasy po tym miał. Pod sceną rozpierdol. Siniaki są. Złamań nie stwierdzono, choć szyja boli i żebra też.

Powrót na pole namiotowe, jeszcze dwie lufki bimbru ze spotkanymi po drodze rozbójnikami na dobranoc i w kimę. Długi, męczący dzień. ale jakże piękny!

Życie towarzyskie na polu oczywiście trwało w najlepsze do 7-8 rano, ale ja już nie dałem rady.

DZIEŃ 2 później.

Dodam tylko pokrótce, że kończący koncert Deus Mortem to był szok! Szok jakościowy! Szok wizualny! Szok dźwiękowy!. Nawałnica. Mrok i Diabeł. Totalnie się niespodziewałem tak WYSOKIEGO poziomu! Szacun!
----------------
Króciutko słowem komentarza.

Czy Black Silesia Fest Open Air jest festiwalem wyjątkowym? TAK!
Czy na Black Silesia Fest Open Air przyjeżdżają przypadkowi ludzi? Absolutnie NIE!
Jest spartańsko (Toitoie po pierwszym dniu to zło!,). Jest fizycznie męcząco (alko, mosh, pogo). Ale... jest FANTASTYCZNIE!
Znajome mordeczki (wielu zwłaszcza przez Pandemię nie widziałem od 3 lat!, Niektórych dłużej...)
Atmosfera pola namiotowego czy niszczejącej altany (szkoda, że nikt o tonie dba bo należy jej się remont) na stawku obok grodu - nie do podrobienia i rewelacja! Ekipa z Poznania - wiadomo. Czyste pato. Pozytywnie.

Z grubsza było zajebiście jak zawsze. Absolutnie totalnie nie zgadzam się i protestuję całym sobą aby festiwal nie odbywał się w tym miejscu! Na pewno czas pomyśleć organizacyjnie o "obsłudze" większej ilości ludzi, bo fama się poniesie i będzie ich moim zdaniem coraz więcej.
Panowie z Destroyer 666 - "Amazin place! It's fantastic!"

Panowie z Doombringer - "Zajebiste miejsce!" (choć grali w upale)
Ostatnio zmieniony 13-06-2022, 11:14 przez trup, łącznie zmieniany 1 raz.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Zybis
rozkręca się
Posty: 82
Rejestracja: 31-05-2018, 12:44
Lokalizacja: 52°24′30″N 16°56′03″E

Re: Black Silesia V - 5-6.06.2020, Byczyna

13-06-2022, 11:07

tomaszm pisze:
12-06-2022, 22:49
Zajebisty był ten chłopak z Węgier. Przyjechałem - był porobiony, ciągle na bombie chodził z uśmiechem od ucha do ucha. Myślę se teraz przy piwku o nim i gęba mi się śmieje :D

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Ten Węgier to Attila Dudás, zgubił telefon na festiwalu. Jak ktoś znalazł to proszę napisać do niego na fb.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Black Silesia V - 5-6.06.2020, Byczyna

13-06-2022, 11:13

O cholera.... cały czas nabimbrowany chodził,.... Oby się znalazł. A wrócił jakoś do domu?
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Zybis
rozkręca się
Posty: 82
Rejestracja: 31-05-2018, 12:44
Lokalizacja: 52°24′30″N 16°56′03″E

Re: Black Silesia V - 5-6.06.2020, Byczyna

13-06-2022, 11:22

trup pisze:
13-06-2022, 11:13
O cholera.... cały czas nabimbrowany chodził,.... Oby się znalazł. A wrócił jakoś do domu?
Z Węgier w 3 osoby przyjechali. W niedzielę rano, jak wstałem tu już ich nie było. Oni również 3 lata temu byli.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Black Silesia V - 5-6.06.2020, Byczyna

13-06-2022, 11:24

Zybis pisze:
13-06-2022, 11:07
tomaszm pisze:
12-06-2022, 22:49
Zajebisty był ten chłopak z Węgier. Przyjechałem - był porobiony, ciągle na bombie chodził z uśmiechem od ucha do ucha. Myślę se teraz przy piwku o nim i gęba mi się śmieje :D

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Ten Węgier to Attila Dudás, zgubił telefon na festiwalu. Jak ktoś znalazł to proszę napisać do niego na fb.
Współczuje chłopakowi, może ktoś telefon znajdzie to się z Nim skontaktuje- mój telefon szczęśliwie się znalazł.

Bluzy, spodni, butów, okularów już nie znalazłem:)
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Black Silesia V - 5-6.06.2020, Byczyna

13-06-2022, 11:48

Zybis pisze:
13-06-2022, 11:22
trup pisze:
13-06-2022, 11:13
O cholera.... cały czas nabimbrowany chodził,.... Oby się znalazł. A wrócił jakoś do domu?
Z Węgier w 3 osoby przyjechali. W niedzielę rano, jak wstałem tu już ich nie było. Oni również 3 lata temu byli.
3 lata temu padł im akumulator bo napiżdżali węgierski heavy metal przez 2 noce.
W niedzielę szybko jakoś się zwinęli. Ale nikt z nich nie pytał o telefon. Moze się zorientowali w drodze....
Popytam. Z tego co wiem to ginęły telefony, plecaki, czapki, buty ale się znajdowały... Jest nadzieja!
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14139
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Black Silesia V - 5-6.06.2020, Byczyna

13-06-2022, 12:41

tomaszm pisze:
13-06-2022, 11:24
Zybis pisze:
13-06-2022, 11:07
tomaszm pisze:
12-06-2022, 22:49
Zajebisty był ten chłopak z Węgier. Przyjechałem - był porobiony, ciągle na bombie chodził z uśmiechem od ucha do ucha. Myślę se teraz przy piwku o nim i gęba mi się śmieje :D

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Ten Węgier to Attila Dudás, zgubił telefon na festiwalu. Jak ktoś znalazł to proszę napisać do niego na fb.
Współczuje chłopakowi, może ktoś telefon znajdzie to się z Nim skontaktuje- mój telefon szczęśliwie się znalazł.

Bluzy, spodni, butów, okularów już nie znalazłem:)
dobrze że gaci nie zgubiłeś ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Black Silesia V - 5-6.06.2020, Byczyna

13-06-2022, 14:56

Doombringer - 10.06.2022, Black Silesia Festival
Autor Blood Libelis
Obrazek
Obrazek

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

DESTROYER666 - 10.06.2022, Black Silesia Festival
Autor Blood Libelis

Obrazek
Obrazek

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

EXCITER - 10.06.2022, Black Silesia Festival
Autor Blood Libelis

Obrazek
Obrazek
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Black Silesia V - 5-6.06.2020, Byczyna

13-06-2022, 15:24

Swietne foty. Kurwa zawsze mi ucieka... za rok będę. Jak tylko się odbędzie i pojawią się bilety to kupuje.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Duban
weteran forumowych bitew
Posty: 1073
Rejestracja: 14-03-2006, 13:32
Lokalizacja: Wrocław

Re: Black Silesia V - 5-6.06.2020, Byczyna

13-06-2022, 18:20

Moja 4 BS, 3 Byczyna. Powiedzcie, że za rok będzie...
If you believe the western sun
is falling down on everyone.
You're breaking free and the morning's come.
If you would know your time has come.
Awatar użytkownika
Gore_Obsessed
zahartowany metalizator
Posty: 5472
Rejestracja: 10-06-2003, 06:33

Re: Black Silesia V - 5-6.06.2020, Byczyna

14-06-2022, 02:18

Dla mnie koncert pierwszego dnia to (niestety) Desaster. Niestety, bo Excitera w piątek przepiłem. Rano w sobotę płakałem jak dziecko. Drugiego dnia zarządzili Kanadyjczycy i Mika & Co. Pierwsi pięknie odegrali debiut, dorzucając tytułowy z dwójki, "I Am the Beast" z trójki i (to chyba najmilsze zaskoczenie) "Living Evil" z czwórki. Johnson i Beehler mają w sumie 123 lata, a wymiatali jak młodzieniaszki. Dosłownie rozsadzała ich energia. Niesamowite. Taki sam szacun dla Luttinena - co prawda koleś o 10 lat młodszy, ale i tak swoje przeżył, w tym kilka dni wcześniej operację. Gardło zdzierał jak opętany, a micha (Mika?) cieszyła mu się nieustannie. Oprócz rzeczy, które wymienił Alkoholokaust do setlisty mogę dopisać jeszcze: "Cogito Ergo Sum", "The Crucified" i obłędny "Condemned to Hell".
Towarzysko było aż za dobrze. Na miejscu tylko dwie doby, a jak zawsze spotkałem tłum znajomych. Niektórych niewidzianych od lat. Nawet nie mam siły tu wszystkich wymieniać. Wszystkich natomiast serdecznie pozdrawiam!
Niesamowite wrażenie robili goście z Ameryki Południowej(?), którzy żeby tu dotrzeć wydali fortunę. Maniactwo totalne!
Niestety, wszystko wskazuje na to, że Open Air (przynajmniej w obecnej formule) przechodzi do historii...
Only SŁUCHANIE płyt is real!
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Black Silesia V - 5-6.06.2020, Byczyna

14-06-2022, 14:10

Hadopelagyal - Black Silesia Open Air Festival V 10.06.2022
Źródło: Daria Kriger Photography
Bdb koncert!

Obrazek
Obrazek
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Black Silesia V - 5-6.06.2020, Byczyna

14-06-2022, 14:19

GOATSMEGMA - Black Silesia Open Air Festival V 11.06.2022
Źródło" Maciek "Łysy" Kuźniak.

Obrazek
Obrazek
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Black Silesia V - 5-6.06.2020, Byczyna

14-06-2022, 14:26

Ross The Boss - Battle Hymn (Manowar) live at Black Silesia Festival 11/06/2022
źródło Marsallah (Youtube)
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
ODPOWIEDZ