ASGARDSREI FEST 2017: Absurd, Peste Noire, Goatmoon...KIJÓW

zareklamuj koncert / wrazenia z koncertow...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

ASGARDSREI FEST 2017: Absurd, Peste Noire, Goatmoon...KIJÓW

23-08-2017, 20:48

takie sprawy, tylko na UA . Europa Zach. , jest już zainfekowana "poprawnością polityczną", w Kijowie, w dnu 16.12. , wystąpią =
ABSURD (Germany), PESTE NOIRE (France), GOATMOON (Finland), NAER MATARON (Greece), M8L8TH (Russia), BURSHTYN (Ukraine).
Biletów , 12oo sztuk. Widać, gdzie przebiega granica poprawności "multikulti", teraz jest to Ukraina, w każdym innym kraju, taki gig,
będzie zakazany. Mam nadzieję , że My będziemy, jak zawsze, frontem wojny totalnej....kiedyś, za niedługo....

Obrazek
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: ASGARDSREI FEST 2017: Absurd, Peste Noire, Goatmoon...KI

23-08-2017, 21:02

peste noire w grudniu tam bylo, chyba im sie spodobalo. nawet trailer byl.

[youtube][/youtube]

gdzie jest manieczki, gdzie sa teczki?
niech to miejsce niebawem zniknie
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4029
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: ASGARDSREI FEST 2017: Absurd, Peste Noire, Goatmoon...KI

23-08-2017, 21:46

No przecież, że się podoba. Co by się miało nie podobać? Od 2:10 liczne saluty rzymskie, chyba że browary zamawiają:

[youtube][/youtube]
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6274
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: ASGARDSREI FEST 2017: Absurd, Peste Noire, Goatmoon...KI

23-08-2017, 21:51

SODOMOUSE pisze:Widać, gdzie przebiega granica poprawności "multikulti", teraz jest to Ukraina, w każdym innym kraju, taki gig,
będzie zakazany. Mam nadzieję , że My będziemy, jak zawsze, frontem wojny totalnej....kiedyś, za niedługo....
Akurat z polskiej perspektywy Ukraina to zdecydowanie najgorszy możliwy wybór jeśli chodzi o tolerancję dla wszystkich przejawów radykalizmu, ale grunt, że można sobie wspólnie popić wódki i pohailować z naszymi "braćmi" zza wschodniej granicy.
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
yossarian84
zahartowany metalizator
Posty: 3346
Rejestracja: 24-07-2010, 12:16

Re: ASGARDSREI FEST 2017: Absurd, Peste Noire, Goatmoon...KI

23-08-2017, 22:06

Lukass pisze:No przecież, że się podoba. Co by się miało nie podobać? Od 2:10 liczne saluty rzymskie, chyba że browary zamawiają:

[youtube][/youtube]
ależ ten m8l8th jest chujowy
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: ASGARDSREI FEST 2017: Absurd, Peste Noire, Goatmoon...KI

23-08-2017, 22:07

Nerwowy pisze:
SODOMOUSE pisze:Widać, gdzie przebiega granica poprawności "multikulti", teraz jest to Ukraina, w każdym innym kraju, taki gig,
będzie zakazany. Mam nadzieję , że My będziemy, jak zawsze, frontem wojny totalnej....kiedyś, za niedługo....
Akurat z polskiej perspektywy Ukraina to zdecydowanie najgorszy możliwy wybór jeśli chodzi o tolerancję dla wszystkich przejawów radykalizmu, ale grunt, że można sobie wspólnie popić wódki i pohailować z naszymi "braćmi" zza wschodniej granicy.
dużo czytam o tej poprawności , także kresy 24.pl... Wiele sprzecznych poglądów, polityka - muzyka , to niemożliwe połączenie.
Istotna jest mądrość wobec podziałów-zagrożeń. Mnie , dość trudno znaleźć rozsądek, wobec nihilistyczno - destrukcyjnej ideologii,
zagłady wszystkiego. Wobec bezsensu żywota. Jednak konfrontując te marne , ludzkie wybory, jakieś postanowienia, przynależności
nieistotne codzienności, wybrałbym walkę na widły z Ukraińcem , niż, totalnie obcą, agresywną , kulturowo odmienną potyczkę z
muzułmańskim insektem, na pontonie.
Awatar użytkownika
Oferma
weteran forumowych bitew
Posty: 1252
Rejestracja: 02-05-2017, 09:03

Re: ASGARDSREI FEST 2017: Absurd, Peste Noire, Goatmoon...KI

23-08-2017, 23:11

Strasznie wkurwia mnie stosowanie szlachetnego określenia "niepoprawność polityczna" wobec zwykłych neonazistowskich bandytów, a takimi jawią mi się zarówno kretyni z Absurd, jak i kretyni z M8l8th. Ukraina to dzicz, tam wszystko przejdzie. Nie ma sensu robienia z tego kraju "bastionu białej kultury w walce z muzułmanami", bo tam prawie nie ma kultury. I nie, nie jestem miłośnikiem multikulti i euroarabii. Po prostu bardzo głęboko wierzę w zdrowy rozsądek, a ten każe mi serdecznie gardzić tak radykalnym islamskim terroryzmem, jak i ideologię, która w 1939 doprowadziła do jednego z najtragiczniejszych wydarzeń w dziejach. Jaranie się idiotami, którzy otwacie to gówno wyznają uważam za bezmyślne, a robienie z nich bohaterów za przejaw upośledzenia.
How entranced we are by the fire
Or enslaved to our own desires
Human - all too fucking human!
Awatar użytkownika
DST
weteran forumowych bitew
Posty: 1895
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: ASGARDSREI FEST 2017: Absurd, Peste Noire, Goatmoon...KI

23-08-2017, 23:14

Oferma pisze:Strasznie wkurwia mnie stosowanie szlachetnego określenia "niepoprawność polityczna" wobec zwykłych neonazistowskich bandytów, a takimi jawią mi się zarówno kretyni z Absurd, jak i kretyni z M8l8th. Ukraina to dzicz, tam wszystko przejdzie. Nie ma sensu robienia z tego kraju "bastionu białej kultury w walce z muzułmanami", bo tam prawie nie ma kultury. I nie, nie jestem miłośnikiem multikulti i euroarabii. Po prostu bardzo głęboko wierzę w zdrowy rozsądek, a ten każe mi serdecznie gardzić tak radykalnym islamskim terroryzmem, jak i ideologię, która w 1939 doprowadziła do jednego z najtragiczniejszych wydarzeń w dziejach. Jaranie się idiotami, którzy otwacie to gówno wyznają uważam za bezmyślne, a robienie z nich bohaterów za przejaw upośledzenia.
+ kurwa w chuj dużo

Dlaczego nie można mieć poglądów pomiędzy, tylko jarać się wyczynami neonazistowskich podludzi jako jedynej możliwości oporu przeciw islamskiej zarazie?
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: ASGARDSREI FEST 2017: Absurd, Peste Noire, Goatmoon...KI

24-08-2017, 00:34

Nerwowy pisze:
SODOMOUSE pisze:Widać, gdzie przebiega granica poprawności "multikulti", teraz jest to Ukraina, w każdym innym kraju, taki gig,
będzie zakazany. Mam nadzieję , że My będziemy, jak zawsze, frontem wojny totalnej....kiedyś, za niedługo....
Akurat z polskiej perspektywy Ukraina to zdecydowanie najgorszy możliwy wybór jeśli chodzi o tolerancję dla wszystkich przejawów radykalizmu, ale grunt, że można sobie wspólnie popić wódki i pohailować z naszymi "braćmi" zza wschodniej granicy.
owszem, więcej wspólnego ,tolerancji , uzyskamy od dziko przypływających na pontonach. Z tymi to dopiero możemy pohajlować i
napić się wódy z nocnika.Typowi bracia z Pn. Afryki, którzy za dwa pokolenia , zajebią cię nożem w imię religii pokoju.
We Frankfurcie , już połowa ludności to imigranci. Kiedyś właśnie ci obcy, zorganizują się by ostatecznie rozprawić się , po prostu z
naszą mentalnością. Sprawnie, taka akcja odbyła się , w Afryce całe szczęście , między sobą. Gdy ludy Tutsi i Hutu, weszły w konflikt.
Ten przykład , to spore uproszczenie, ale ukazywał, jakim prostym i szybkim mechanizmem, hasłami, można po konspiracyjnym
przygotowaniu, z dnia na dzień, chwycić za broń i rozprawić się z sąsiadami. Później całymi miastami , a potem istnieniem całej
grupy etnicznej. Czekajmy dalej, nadstawiajmy drugi policzek, w imię tego biblijnego suchara. Ale hola hola , w sumie ,po co tutaj się produkuję ideologicznie, skoro moją doktryną, jest kultura śmierci i zagłady. Życzę wszystkim bomby atomowej, chorób, kosmicznej
katastrofy, a zajmuję się kurwa rzeczą tak przyziemną, doczesną jak etniczność, poglądy, rasy....Ja pierdolę, chyba stałem się
człowiekiem...OptimAntihumanusS.
mistrzsardu
rasowy masterfulowicz
Posty: 2562
Rejestracja: 10-05-2005, 23:03
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: ASGARDSREI FEST 2017: Absurd, Peste Noire, Goatmoon...KI

24-08-2017, 07:30

SODOMOUSE pisze: nadstawiajmy drugi policzek, w imię tego biblijnego suchara.
Tak naprawdę w tym zdaniu chodzi o to, żeby zacząć patrzeć w drugą stronę niż do tej pory, a nie o plaskacza w twarz, ale to już inna inszość he, he
Celem życia nie jest przeżycie.
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 3516
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: ASGARDSREI FEST 2017: Absurd, Peste Noire, Goatmoon...KI

24-08-2017, 07:57

kurwa, ale bełkot. to raz.
dwa. pomijając gówniany przekaz, część z tych zespołów to nawet żaden metal tylko jakiś chujowy, plastikowy rock (RAC) pod hajlowanko dla debili. wypierdalać.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: ASGARDSREI FEST 2017: Absurd, Peste Noire, Goatmoon...KI

24-08-2017, 08:09

Jak zawsze patrząc na te nieskażone inteligencją, krzywe w chuj mordy wojowników o przyszłość białej rasy pojawia się konstatacja, że gdyby żyli w swoim idealnym państwie to z takimi ryjami od razu zostaliby objęci Akcją T4.
Jak to jest, że im bardziej niedojebana morda tym rączka bardziej chodzi?
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9128
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: ASGARDSREI FEST 2017: Absurd, Peste Noire, Goatmoon...KI

24-08-2017, 08:17

Kolejna edycja koniecznie w Babim Jarze ;)
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: ASGARDSREI FEST 2017: Absurd, Peste Noire, Goatmoon...KI

24-08-2017, 09:46

Plastek pisze:Jak zawsze patrząc na te nieskażone inteligencją, krzywe w chuj mordy wojowników o przyszłość białej rasy pojawia się konstatacja, że gdyby żyli w swoim idealnym państwie to z takimi ryjami od razu zostaliby objęci Akcją T4.
Jak to jest, że im bardziej niedojebana morda tym rączka bardziej chodzi?
nic dodać nic ująć

poza tym muzycznie to najczęściej taka chujnia, że głowa mała
Awatar użytkownika
Oferma
weteran forumowych bitew
Posty: 1252
Rejestracja: 02-05-2017, 09:03

Re: ASGARDSREI FEST 2017: Absurd, Peste Noire, Goatmoon...KI

24-08-2017, 09:58

Plastek pisze:Jak zawsze patrząc na te nieskażone inteligencją, krzywe w chuj mordy wojowników o przyszłość białej rasy pojawia się konstatacja, że gdyby żyli w swoim idealnym państwie to z takimi ryjami od razu zostaliby objęci Akcją T4.
Jak to jest, że im bardziej niedojebana morda tym rączka bardziej chodzi?
+1488
How entranced we are by the fire
Or enslaved to our own desires
Human - all too fucking human!
Awatar użytkownika
Mol
zahartowany metalizator
Posty: 3366
Rejestracja: 03-02-2003, 22:26
Lokalizacja: Chocianów

Re: ASGARDSREI FEST 2017: Absurd, Peste Noire, Goatmoon...KI

24-08-2017, 10:04

do zaorania.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: ASGARDSREI FEST 2017: Absurd, Peste Noire, Goatmoon...KI

24-08-2017, 10:33

W łokciu mnie wczoraj rwało. Przeczuwałem ze ten temat wywoła gownoburze :)
niech to miejsce niebawem zniknie
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: ASGARDSREI FEST 2017: Absurd, Peste Noire, Goatmoon...KI

24-08-2017, 10:35

pr0metheus pisze:W łokciu mnie wczoraj rwało.
Mnie palec swędział, co ma często miejsce w takich sytuacjach:

"Palec mię świerzbi,to dowodzi, że jakiś potwór tu nadchodzi." - Makbet, Szekspir.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: ASGARDSREI FEST 2017: Absurd, Peste Noire, Goatmoon...KI

24-08-2017, 11:14

Plastek pisze:
"Palec mię świerzbi,to dowodzi, że jakiś potwór tu nadchodzi." - Makbet, Szekspir.

Pewnie jakiś banderowiec.
O nich jeszcze tutaj nie było
niech to miejsce niebawem zniknie
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 3516
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: ASGARDSREI FEST 2017: Absurd, Peste Noire, Goatmoon...KI

24-08-2017, 11:35

Plastek pisze:Jak zawsze patrząc na te nieskażone inteligencją, krzywe w chuj mordy wojowników o przyszłość białej rasy pojawia się konstatacja, że gdyby żyli w swoim idealnym państwie to z takimi ryjami od razu zostaliby objęci Akcją T4.
Jak to jest, że im bardziej niedojebana morda tym rączka bardziej chodzi?
jak na wojowników to trochę za dużo ciągłego, pizdowatego jęczenia o "bezsensie żywota" i innych "mentalnych wzruszeniach, uniesieniach"
ODPOWIEDZ