KONCERTY W POLSCE KTORYCH NIE DA SIE ZAPOMNIEC

zareklamuj koncert / wrazenia z koncertow...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Scaarph
zahartowany metalizator
Posty: 6143
Rejestracja: 16-01-2008, 16:28
Lokalizacja: Scarlet Woman's Womb

Re: KONCERTY W POLSCE KTORYCH NIE DA SIE ZAPOMNIEC

17-06-2012, 14:35

ja pamiętam, że jednak dobrych kilka biletów z koncertów które zdecydowanie się odbyły (na drzwiach kupowane, zresztą pamiętałbym pewnie gdyby coś się spierdoliło) zdobiło ich logo.
ON TO RUPTURE

Obrazek
Necro Skins Society
Awatar użytkownika
empir
zahartowany metalizator
Posty: 4658
Rejestracja: 31-08-2008, 23:17
Lokalizacja: silesia

Re: KONCERTY W POLSCE KTORYCH NIE DA SIE ZAPOMNIEC

17-06-2012, 14:36

Najlepszy koncert na którym byłem a który się nie odbył to bez wątpienia zestaw Sepultura / Paradise Lost w Zabrzu w 1993r.
nan
postuje jak opętany!
Posty: 475
Rejestracja: 29-06-2002, 15:04

Re: KONCERTY W POLSCE KTORYCH NIE DA SIE ZAPOMNIEC

17-06-2012, 14:40

Ja się wkurwiłem jak mi Slayer / Pantera w Spodku odwołali, jeszcze w dniu urodzin miał się odbyć
Awatar użytkownika
empir
zahartowany metalizator
Posty: 4658
Rejestracja: 31-08-2008, 23:17
Lokalizacja: silesia

Re: KONCERTY W POLSCE KTORYCH NIE DA SIE ZAPOMNIEC

17-06-2012, 14:46

nan pisze:Ja się wkurwiłem jak mi Slayer / Pantera w Spodku odwołali, jeszcze w dniu urodzin miał się odbyć
To też bo miałem na ten koncert bilet i byłem mega napalony. Ale ten przynajmniej odwołali jakiś czas przed koncertem a Sepę i PL w dniu koncertu. No i w związku z tym byłem świadkiem wielu "atrakcji" na mieście.
nan
postuje jak opętany!
Posty: 475
Rejestracja: 29-06-2002, 15:04

Re: KONCERTY W POLSCE KTORYCH NIE DA SIE ZAPOMNIEC

17-06-2012, 15:04

Ja się dowiedziałem dzień przed :) Szkoda, że sobie tego biletu nie zostawiłem w sumie, zajebisty był.
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15067
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: KONCERTY W POLSCE KTORYCH NIE DA SIE ZAPOMNIEC

17-06-2012, 15:09

W związku z "atrakcjami" na mieście Max wystosował nawet list do polskich fanów, który opublikował Metal Hammer, nie pamiętam co tam jednak pisał, bo gdzieś się to wszystko podczas przeprowadzki zapodziało.

Znam tylko jedna osobę , która zostawiła sobie bilet z tamtego koncertu. Trzy lata później można było ponoć wymienić ten bilet na wejściówke do Spodka, ale nie wiem, czy to plotka, czy rzeczywiście była taka możliwość.
Awatar użytkownika
empir
zahartowany metalizator
Posty: 4658
Rejestracja: 31-08-2008, 23:17
Lokalizacja: silesia

Re: KONCERTY W POLSCE KTORYCH NIE DA SIE ZAPOMNIEC

17-06-2012, 15:27

była możliwość zwrotu biletu lub wymiany na jakiś inny koncert organizowany przez MMP oraz wejścia na jakieś koncerty. szczegółów już nie pamiętam
535

Re: KONCERTY W POLSCE KTORYCH NIE DA SIE ZAPOMNIEC

17-06-2012, 16:06

empir pisze:
nan pisze:Ja się wkurwiłem jak mi Slayer / Pantera w Spodku odwołali, jeszcze w dniu urodzin miał się odbyć
To też bo miałem na ten koncert bilet i byłem mega napalony. Ale ten przynajmniej odwołali jakiś czas przed koncertem a Sepę i PL w dniu koncertu. No i w związku z tym byłem świadkiem wielu "atrakcji" na mieście.
Zamiast koncertu odbyły się tam zawody lekkoatletyczne. Rzuty, biegi, skoki. Szczególnie sztafety i moment przekazywania pałeczki dostarczyły wielu niezapomnianych wrażeń. Co za emocje...
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15067
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: KONCERTY W POLSCE KTORYCH NIE DA SIE ZAPOMNIEC

17-06-2012, 16:10

Jednym z takich niezapomnianych, i co gorsza nieodbytych koncertów był gig Centuriana w mega. Towarzysko i alkoholowo było ok, choć luda aż tak sporo nie było, na supporty wybrano kilka nie wyrózniających się, by nie powiedzieć słabych kapel, które moim zdaniem nijak się miały do gwiazdy wieczoru. pamiętam że była tam kapela, April Ethereal czy coś takiego, tak przynudzali że przed sceną postawiliśmy krzesła. Mimo że publika nie była zachwycona ich występem, zagryźli zęby i zagrali cały set. na koniec wokalista odniósł się do pytań z publiki i powiedział że dziękuje za koncert w imieniu niewidzialnego perkusisty( grali z automatem) i niepocieszony zszedł ze sceny. Dobrze wypadli tamtego wieczoru Yattering, natomiast Centurian jak się okazało przestał istnieć.
Awatar użytkownika
Deviant
w mackach Zła
Posty: 937
Rejestracja: 04-04-2007, 12:25

Re: KONCERTY W POLSCE KTORYCH NIE DA SIE ZAPOMNIEC

17-06-2012, 17:01

nan pisze:Ja się wkurwiłem jak mi Slayer / Pantera w Spodku odwołali, jeszcze w dniu urodzin miał się odbyć
Tak samo Kiss/Pantera w warszawie...nosz kurwa mać!
Awatar użytkownika
empir
zahartowany metalizator
Posty: 4658
Rejestracja: 31-08-2008, 23:17
Lokalizacja: silesia

Re: KONCERTY W POLSCE KTORYCH NIE DA SIE ZAPOMNIEC

17-06-2012, 17:18

535 pisze:
empir pisze:
nan pisze:Ja się wkurwiłem jak mi Slayer / Pantera w Spodku odwołali, jeszcze w dniu urodzin miał się odbyć
To też bo miałem na ten koncert bilet i byłem mega napalony. Ale ten przynajmniej odwołali jakiś czas przed koncertem a Sepę i PL w dniu koncertu. No i w związku z tym byłem świadkiem wielu "atrakcji" na mieście.
Zamiast koncertu odbyły się tam zawody lekkoatletyczne. Rzuty, biegi, skoki. Szczególnie sztafety i moment przekazywania pałeczki dostarczyły wielu niezapomnianych wrażeń. Co za emocje...
Ja zapamiętałem przede wszystkim kasownik smashed face, rzut pechowcem z pędzącego tramwaju, krojenie na czas z biletów, skór, butów i koszulek oraz wpierdol na czas przypadkowym przechodniom.

No paraolimpiada jak nic.
Awatar użytkownika
Scaarph
zahartowany metalizator
Posty: 6143
Rejestracja: 16-01-2008, 16:28
Lokalizacja: Scarlet Woman's Womb

Re: KONCERTY W POLSCE KTORYCH NIE DA SIE ZAPOMNIEC

17-06-2012, 17:19

empir pisze:rzut pechowcem z pędzącego tramwaju
heheheheeh miazga :D
ON TO RUPTURE

Obrazek
Necro Skins Society
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15067
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: KONCERTY W POLSCE KTORYCH NIE DA SIE ZAPOMNIEC

17-06-2012, 17:21

Kasownik smashed face;D
535

Re: KONCERTY W POLSCE KTORYCH NIE DA SIE ZAPOMNIEC

17-06-2012, 19:16

Ach ten szalony poczatek lat dziewięćdziesiątych... Ja pamiętam inny tramwaj, inną okazję, miasto w pobliżu i "bałagan" jakiego narobił jeden idiota z osiedla obok...
Awatar użytkownika
empir
zahartowany metalizator
Posty: 4658
Rejestracja: 31-08-2008, 23:17
Lokalizacja: silesia

Re: KONCERTY W POLSCE KTORYCH NIE DA SIE ZAPOMNIEC

17-06-2012, 21:15

rozwiń swą myśl bo zapowiada się interesująco
Awatar użytkownika
MinT
weteran forumowych bitew
Posty: 1180
Rejestracja: 07-12-2004, 10:55
Lokalizacja: P-N
Kontakt:

Re: KONCERTY W POLSCE KTORYCH NIE DA SIE ZAPOMNIEC

19-06-2012, 08:29

Klemens pisze: To był koncert Kinga Diamonda z Mercyful Fate w Poznaniu w 1997.
Taaaa, była pod Areną lekkoatletyka, jak również boks.
Świetny koncert, ciary na plecach.

Nie wiem czy już to tu gdzieś pisałem, ale organizator, który wychujał wtedy Króla jakiś czas potem odstawił alkohol i narkotyki na rzecz 'zdrowego trybu życia'.

Niebawem zmarł na zawał podczas joggingu.
Król dopiął swego.
*poznański Goldman Sachsman metalu*
LEFT HAND SOUNDS - http://facebook.com/lefthandsoundsorg
Awatar użytkownika
Mol
zahartowany metalizator
Posty: 3366
Rejestracja: 03-02-2003, 22:26
Lokalizacja: Chocianów

Re: KONCERTY W POLSCE KTORYCH NIE DA SIE ZAPOMNIEC

19-06-2012, 08:34

Klemens pisze:Przypomniał mi się pewien koncert - Dying Fetus i Kataklysm w Klubie Park :)
http://muzyka.interia.pl/artysci/zespol ... ata,174488
http://www.rockmetal.pl/relacje/katakly ... wa.01.html
Nie było mnie tam, ale może ktoś z Was miał okazję być na tym niezapomnianym koncercie? :)
nawet mi kurwa tego nie przypominaj, Vader, Catastrophic, Aborted i Cryptopsy jeszcze tam mieli zagrac :/
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
MinT
weteran forumowych bitew
Posty: 1180
Rejestracja: 07-12-2004, 10:55
Lokalizacja: P-N
Kontakt:

Re: KONCERTY W POLSCE KTORYCH NIE DA SIE ZAPOMNIEC

19-06-2012, 09:23

Mol pisze:
Klemens pisze:Przypomniał mi się pewien koncert - Dying Fetus i Kataklysm w Klubie Park :)
http://muzyka.interia.pl/artysci/zespol ... ata,174488
http://www.rockmetal.pl/relacje/katakly ... wa.01.html
Nie było mnie tam, ale może ktoś z Was miał okazję być na tym niezapomnianym koncercie? :)
nawet mi kurwa tego nie przypominaj, Vader, Catastrophic, Aborted i Cryptopsy jeszcze tam mieli zagrac :/
Tej, rozumiem jakby potem była jakaś impra dla plastikowej młodzieży, ale rockoteka?
To co był za problem przedłużyć koncert, było nie było, rockowy. ;)
Sraka.

U nas spektakularnie odwołali Kata w (chyba) '99.
Koncert miał się odbyć w klubie Trops, na kampusie Politechniki, całkiem blisko kościoła pw. św. Rocha.
Podobnoż ksiądz zakazał.

Wtedy też udałem się z grupą znajomych po raz pierwszy do pubu B52, małej klitki, która była podwaliną pod Klub U Bazyla, hehe.

Z niezapomnianych koncertów, a właściwie wypraw, to trzeba wspomnieć dwa pierwsze Traszemole w Olsztynie!
Z Poznania cały wagon PKPem, w Laskowicach Pomorskich dołączyła przesympatyczna ekipa z Grudziądza.
Po kilkugodzinnej integracji zwartym szeregiem idąc przez dworzec śpiewaliśmy 'Gloria Sathanas' na nutę Limbonic Art.
*poznański Goldman Sachsman metalu*
LEFT HAND SOUNDS - http://facebook.com/lefthandsoundsorg
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: KONCERTY W POLSCE KTORYCH NIE DA SIE ZAPOMNIEC

10-06-2015, 23:51

Zdecydowanie ten:
[youtube][/youtube]
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9673
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: KONCERTY W POLSCE KTORYCH NIE DA SIE ZAPOMNIEC

03-01-2022, 23:02

A do tego tematu to się Triceps nie dokopał podczas sylwestrowego szaleństwa.
Guilty of being right
ODPOWIEDZ