12.02 Krk - Burning Winter - ULCERATE / SVART CROWN + goście

zareklamuj koncert / wrazenia z koncertow...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

gorguts
zaczyna szaleć
Posty: 218
Rejestracja: 23-09-2010, 01:12

Re: 12.02 Krk - Burning Winter - ULCERATE / SVART CROWN + go

14-02-2012, 15:04

Warto było przemierzyć Polskę z dalekiej północy na południe, aby zobaczyć i usłyszeć Ulcerate promujące 3 płytę, płytę jak dla mnie totalnie genialną!- od czasów "Obscura" Gorguts'a nic mnie tak nie skopało. Klub, a raczej pub bardzo mały i nie przystosowany do tego typu imprez, ale jak się okazło, wystarczy dobra muzyka i profesjonalny dzwiękowiec cudotwórca(jeszcze raz wielkie dzięki), a wszysto może urwać głowę przy samej dupie. Czułem się jak 16latek na pierwszych metalowych koncertach-50 minut setu wystarczyło abym sie nie mógł pozbierać do dnia dzisiejszego, a siniaki od uderzania o barierki na całym ciele będą jeszcze miał z tydzień. Koncert który bede pamiętał na zawsze- nivzym pierwszy występ Immolation. Nowozelandczycy zagrali 4 utwory z nowej płyty - było na start Burning skies, a póżniej jesli sie nie mylę Withered and obsolete z 2jki, Cold becoming, coś czego nie pamiętam już teraz może Ceacus, Dead oceans, Omens i Everything is fire. Było to ich drugi już występ który dane mi było zobaczyć- 1 raz przed Nile w progresji 2 lata temu- i potwierdzili tylko nim swoją klasę- absolutna 1 liga koncertowego DM- obok Immolation czy Suffocation. Kto nie był niech żałuję.
ODPOWIEDZ