GAMA BOMB, Sworn Amongst, Świniopas - 13.10 - WROCŁAW

zareklamuj koncert / wrazenia z koncertow...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Core-poration2
zaczyna szaleć
Posty: 114
Rejestracja: 11-12-2009, 11:13

GAMA BOMB, Sworn Amongst, Świniopas - 13.10 - WROCŁAW

16-09-2011, 23:02

CORE-PORATION zaprasza na koncert

THRASH TILL DEATH!


GAMA BOMB
petarda z Irlandii w klimacie crossover thrash metal [Earache Rec.]

SWORN AMONGST
[Wielka Brytania]

ŚWINIOPAS
[Polska]


13 października 2011 [czwartek]
Wrocław, Madness [ul. Hubska 6]

drzwi: 19:00, start: 20:00
bilety: przedsprzedaż 33 pln, w dniu koncertu 40 pln
przedsprzedaż: TICKETPRO [ http://www.ticketpro.pl ] m.in. sklepy EMPIK, Media Markt, Saturn + Klub Madness

Informacje o kapelach:


GAMA BOMB
Obrazek
Dublińczycy wychowani na grach komputerowych, horrorach, komiksach i kapelach pierwszej fali thrashu z lat 80-tych, usychając z żalu nad rosnącą komercjalizacją i pozerstwem sceny metalowej, założyli w roku 2002 zespół, z zamiarem naśladowania swoich bohaterów takich jak Megadeath, Anthrax czy Nuclear Assault.
GAMA BOMB wykuli swoje brzmienie na kilku demówkach i podczas niezliczonych koncertów, dzięki czemu solidnie zaprawili się w boju przed oficjalnym wydaniem pierwszego LP Survival of the Fastest w 2006 roku. Nieświadomie wyprzedzili tym albumem ogólnoświatowe odrodzenie thrashu. Grupa została przygarnięta przez Earache Records, które w 2006 roku wydało ich doskonały drugi album Citizen Brain. Ironiczne teksty w połączeniu ze wściekłymi riffami
i błyskotliwymi solówkami naznaczyły GAMA BOMB jako pionierów tzw. thrash revival. Wydany w 2010 roku album ;Tales from the Grave in Space; na dobre ugruntował ich pozycję w czołówce.
W świecie mięśniaków i grymaszących art-metalowców GAMA BOMB są unikalnie zabawową kapelą. Pięciu maniaków, którzy mają jaja i rozbrajające poczucie humoru. GAMA BOMB klęczą przed Ołtarzem Riffu i pobożnie modlą się o dobrą zabawę.

MYSPACE: http://www.myspace.com/gamabomb
FACEBOOK: http://www.facebook.com/gamabomb


SWORN AMONGST
Obrazek
Założona w 2003 roku grupa, stopniowo zdobywa uznanie fanów za sprawą kolejnych wydawnictw i występów na żywo. Brytyjski Metal Hammer pisał o ich pierwszej płycie: wysoce obiecujący, znakomity debiut. Podczas ostatnich 3 lat zespół zagrał kilka europejskich tras, terroryzując ponad 150 klubów w prawie 15 krajach. Występowali na uznanych brytyjskich festiwalach Bloodstock i Hammerfest oraz hiszpańskim Thrash Em All Festival i niemieckim Wurzburg Metalfest. To właśnie doświadczenie zdobyte na scenie wpłynęło na dalszy rozwój
i wykucie brutalnej siły SWORN AMONGST. Wydana w 2010 roku płyta Severance wielokrotnie spotęgowała najlepsze elementy z poprzedniego wydawnictwa i uwydatniła różnorodność i umiejętność tworzenia przez zespół potężnego, nowoczesnego metalu, z należytym szacunkiem dla korzeni tradycyjnego thrashu i speed metalu. W styczniu 2011 grupa nagrała EPkę Evolution a następca Severence zacznie powstawać pod koniec tego roku.

MYSPACE: http://www.myspace.com/swornamongst
FACEBOOK: http://www.facebook.com/swornamongst
WWW: http://www.swornamongst.com


ŚWINIOPAS
Obrazek
Crossoverowy band powstał w 2006 roku na gruzach kapel Endless oraz Last Breath. Po kilku zmianach, w ustabilizowanym już składzie, Owiec (wokal), Mess (gitara), Petrus (bass) oraz xVetox (perkusja) nagrał w roku 2008 EPkę Pig'em all;. Zespół wiele koncertował oraz dzielił scenę z wieloma kapelami hc/punk oraz metalowymi. W 2010 ukazała się płyta długogrająca Eat Pizza Or Die. Zaraz po jej wydaniu przez wytwórnię Rudebuttons z kapeli odszedł Mess. Na gitarze zastąpił go Petrus, a na basie po wielu poszukiwaniach znalazł swe miejsce Szyna

MYSPACE: http://www.myspace.com/swiniopas
FACEBOOK: http://pl-pl.facebook.com/pages/%C5%9AW ... 2083730983

PATRONAT MEDIALNY KONCERTU:
Atmospheric | Chaos Vault | hard-core.pl | Magazyn Gitarzysta | Magazyn Perkusista | Metal Mundus | rockmetal.pl | WSA

WIĘCEJ INFO:
http://www.core-poration.pl
http://www.facebook.com/pages/Core-pora ... 8064591878
http://www.myspace.com/coreporation
Ostatnio zmieniony 29-09-2011, 16:11 przez Core-poration2, łącznie zmieniany 1 raz.
Maria Konopnicka

Re: GAMA BOMB, Sworn Amongst, Świniopas - 13.10 - WROCŁAW

16-09-2011, 23:37

Fajny skład, jakby grali w promieniu 50 km od mojego domu, to bym pewnie wyskoczył, ale nie aż tak fajny, żeby mi się chciało do Wrocławia dymać. GAMA BOMB to całkiem fajny thrash na trójkę z plusem, ŚWINIOPAS niezły strzał, na koncercie może być mocarnie.
Awatar użytkownika
LiveArt
rozkręca się
Posty: 92
Rejestracja: 26-07-2011, 13:35

Re: GAMA BOMB, Sworn Amongst, Świniopas - 13.10 - WROCŁAW

16-09-2011, 23:41

W styczniu prawdopodobnie będziemy robić Evile, więc może to cię zainteresuje. :)
Maria Konopnicka

Re: GAMA BOMB, Sworn Amongst, Świniopas - 13.10 - WROCŁAW

17-09-2011, 00:37

jeśli nie we Wrocławiu to na pewno. Raz wybrałem się na Evile, ale nie zagrali i musiałem obejrzeć koncert Satyricon :(
DCI Hunt

Re: GAMA BOMB, Sworn Amongst, Świniopas - 13.10 - WROCŁAW

18-09-2011, 08:14

LiveArt pisze:W styczniu prawdopodobnie będziemy robić Evile, więc może to cię zainteresuje. :)
To ci co mieli murzyna w składzie, ale im się zepsuł? Nie róbcie tego, jebać neosofixy i cały ten retro t(h)rash.
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re: GAMA BOMB, Sworn Amongst, Świniopas - 13.10 - WROCŁAW

18-09-2011, 09:10

Conflagrator pisze: Nie róbcie tego, jebać neosofixy i cały ten retro t(h)rash.
no włąsnie dzis odpaliłem nowa płyte Warbringer - to ponoc mega gwiazdy nowej fali thrashu i kurwa - je tago nie moge słuchac, pisałem o tym juz setki razy - ta nowa fala thrashu, to kupa smiechu bez własnej tożsamosci
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Awatar użytkownika
Self
rasowy masterfulowicz
Posty: 2522
Rejestracja: 03-03-2011, 23:30

Re: GAMA BOMB, Sworn Amongst, Świniopas - 13.10 - WROCŁAW

18-09-2011, 15:14

W zasadzie masz rację, choć jak ekspertem od thrashu (a tym bardziej od neosofiksów) nie jestem, tak parę niezłych nowych kapel można raz na ruski rok wyczaić. Dla mnie takimi są m.in. właśnie Gama Bomb, Warbringer też nawet ujdzie. Jeszcze Rumpelitskin Grinder (czy jakoś tak, chujowa nazwa ;) ) jest fajny, ale oni powstali w 2002, to się chyba nie łapią do tej kategorii, zresztą nawet nie wiem, kto tam gra.
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re: GAMA BOMB, Sworn Amongst, Świniopas - 13.10 - WROCŁAW

18-09-2011, 15:20

Self pisze: Dla mnie takimi są m.in. właśnie Gama Bomb, Warbringer też nawet ujdzie.
to teraz pytanie pomocnicze - kiedys miałem wiecej czasu, teraz sie ograniczył ;)
masz 2 godziny na muzyke, mozesz przesłuchac 3 płyty - lub jedna płyte 3 razy ;) stawiamy na szali ostatni Warbringer i np ostatni Tankard lub ostatni Onslaught - co wybierasz :)






nie postawie na szali ostatniego Slayera, bo nawet pytanie retoryczne musi trzymac poziom :D
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Awatar użytkownika
Self
rasowy masterfulowicz
Posty: 2522
Rejestracja: 03-03-2011, 23:30

Re: GAMA BOMB, Sworn Amongst, Świniopas - 13.10 - WROCŁAW

18-09-2011, 15:24

Sprostuję tylko, że jakoś nie przepadam za ostatnim Onslaught. A tak oprócz tego to sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie. ;) Inna sprawa, że zdarza mi się mieć więcej czasu niż te 2h.
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re: GAMA BOMB, Sworn Amongst, Świniopas - 13.10 - WROCŁAW

18-09-2011, 15:26

Self pisze:Sprostuję tylko, że jakoś nie przepadam za ostatnim Onslaught. A tak oprócz tego to sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie. ;) Inna sprawa, że czasem mam więcej czasu niż te 2h.
no ja tez :) ale zaczynam rozpatrywać muzyke pod katem - SZKODA CZASU NA PŁYTY DOBRE - ZA DUZO ZAJEBISTEJ MUZYKI
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Awatar użytkownika
Gore_Obsessed
zahartowany metalizator
Posty: 5472
Rejestracja: 10-06-2003, 06:33

Re: GAMA BOMB, Sworn Amongst, Świniopas - 13.10 - WROCŁAW

18-09-2011, 17:53

Uważam takie płyty jak: "The storm before the calm", "Enter the grave", "Waking into nightmares", "Death - Mutation - Disease - Annihilation", "Elegy for the weak", "Devastation", "Traitors' gate", "Chaos rising", "Hell on Earth", "Trücizna", "Cult of the Necro-Thrasher", "Evil Army" czy "Satänic Deströyer" za wyśmienite tytuły. Nie jest więc tak źle z tą nową falą Thrash Metalu.
Only SŁUCHANIE płyt is real!
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re: GAMA BOMB, Sworn Amongst, Świniopas - 13.10 - WROCŁAW

18-09-2011, 18:02

Gore_Obsessed pisze:Uważam takie płyty jak: "The storm before the calm", "Enter the grave", "Waking into nightmares", "Death - Mutation - Disease - Annihilation", "Elegy for the weak", "Devastation", "Traitors' gate", "Chaos rising", "Hell on Earth", "Trücizna", "Cult of the Necro-Thrasher", "Evil Army" czy "Satänic Deströyer" za wyśmienite tytuły. Nie jest więc tak źle z tą nową falą Thrash Metalu.
Manius - no bo Cie kopne w dupe :)
Dekapitator, Atomizer, Witchmaster, Toxic Holocaust, Zwartketterij, Shackles, Suicidal Winds - zadna z tych kapel czystym thrashem nie jest (nawet Dekapitator) poza tym - wiekszosc kapel swoje korzenie maja w latach 90 - a ta nowa fala srashu, to tak koło 2006-2007 zaczeła wypływac - a wymienione płyty EVILE czy WARBRINGER przy starych tuzach thrashu które slepo kopiuja sa zwyczajnie ponizej przecietnosci
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Awatar użytkownika
Gore_Obsessed
zahartowany metalizator
Posty: 5472
Rejestracja: 10-06-2003, 06:33

Re: GAMA BOMB, Sworn Amongst, Świniopas - 13.10 - WROCŁAW

18-09-2011, 18:34

Niech wam będzie. :) Choć uważam, że pod czysty thrash na siłę podciągnąłem jedynie kilka z tych płyt. Proszę zwrócić uwagę, że nie wymieniłem w ogóle RUINS. ;) W każdym razie debiut EVILE czy dwójkę WARBRINGER bardzo sobie cenię. Okolice 8/10. Jestem pewien, że dałbym radę wyłowić jeszcze niejeden tytuł, tylko jakoś specjalnie się nie zagłębiałem w ten cały nurcik.
Only SŁUCHANIE płyt is real!
Core-poration2
zaczyna szaleć
Posty: 114
Rejestracja: 11-12-2009, 11:13

Re: GAMA BOMB, Sworn Amongst, Świniopas - 13.10 - WROCŁAW

29-09-2011, 16:12

Gitarzysta ANNIHILATOR gościnnie u SWORN AMONGST

Jeff Waters, gitarzysta i wokalista Annihilator, wystąpił gościnnie w jednym z utworów z nadchodzącej EP'ki Sworn Amongst. Kawałek jest dostępny do pobrania na profilu Facebook grupy.

Premiera krążka Sworn Amongst "Evolution" zaplanowana jest na 5 października. W związku z wydaniem limitowanego nakładu płyty grupa ogłosiła też na swoim profilu konkurs, w którym do wygrania jest najnowsza EP'ka.
Awatar użytkownika
Vlad
zaczyna szaleć
Posty: 143
Rejestracja: 18-02-2006, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: GAMA BOMB, Sworn Amongst, Świniopas - 13.10 - WROCŁAW

29-09-2011, 16:25

Jak zwykle najwięcej do powiedzenia na temat nowej fali thrashu mają niechętni ;) pieski szczekają, karawana jedzie dalej :) i coraz więcej młodzieży na koncertach. Ooops, zapomniałem że gówniarze to zaraza którą należy przepędzać ;)
THRASH 'TILL DEATH!!!

www.facebook.com/live.art.ltd
ODPOWIEDZ