Silesian Massacre Festival vol. 3

zareklamuj koncert / wrazenia z koncertow...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
535

Re: Silesian Massacre Festival vol. 3

14-06-2011, 20:45

Wesprzyj mnie!! Mam nieograniczone możliwości:))

E
przejebania "paru" złotych:)
Maria Konopnicka

Re: Silesian Massacre Festival vol. 3

16-06-2011, 15:40

LOL tak jak myślałem - Emipk sprzedawał nieudacznikowi/złodziejowi (niepotrzebne skreślić) bilety, a teraz po zwrot kasy, którą im zapłaciłem odsyła mnie do nieudacznika/złodzieja (niepotrzebne skreślić). Nie chodzi już o kasę, bo ta połowa karnetu, to żadne koszty w porównaniu z pieniędzmi wydanymi na majaki tego szczeniaka, ale sądziłem, że ten cały Ticketpro to jednak w miarę odpowiedzialna firma.
Ciekawe czy przyjmą mi zwrot biletu na Sodom ? Wątpię, bo teoretycznie koncertu nie odwołali, ale musiałbym być skończonym idiotą, żeby jechać pół Polski i po raz drugi pocałować klamkę klubu. Śmieszą mnie niektóre posty - w stylu "mam nadzieję, że się gość pozbiera i jeszcze będzie organizował koncerty" :) W sumie wszystko możliwe, bo Gołota po ucieczce z ringu przed Tysonem też jeszcze walczył. Wolałbym jednak, żeby organizatorzy typu Piona odwoływali się częściej do starej japońskiej tradycji, pozwalającej ocalić resztki honoru :)))
Awatar użytkownika
ultravox
zahartowany metalizator
Posty: 5081
Rejestracja: 31-08-2006, 23:09

Re: Silesian Massacre Festival vol. 3

16-06-2011, 15:42

IRONMIL pisze:Wolałbym jednak, żeby organizatorzy typu Piona odwoływali się częściej do starej japońskiej tradycji, pozwalającej ocalić resztki honoru :)))
Chcesz, żeby popełnił seppuku?
DCI Hunt

Re: Silesian Massacre Festival vol. 3

16-06-2011, 15:43

Jak to w ogóle jest z tymi biletami na Sodom? Ja cały czas mam te stare, nie miałem możliwości wymienić.
Maria Konopnicka

Re: Silesian Massacre Festival vol. 3

16-06-2011, 15:54

Ja stare zwróciłem i następnie popełniłem błąd i kupiłem nowe.... teraz cholera wie co robić. Patrzę, że to weekend, to najwyżej przyjadę, napijemy się i posłuchamy "Persecution Mania" z CD. :))
Awatar użytkownika
Alsvartr
rasowy masterfulowicz
Posty: 2900
Rejestracja: 06-05-2005, 13:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Silesian Massacre Festival vol. 3

16-06-2011, 16:08

Kumpel w Krakowie już CHYBA wymienił, ja się jeszcze do All'a nie zebrałem. Będę jechał w przyszłym tygodniu to dam znać co i jak.
“I cannot begin to describe how much I don’t care." - Dylan Moran
Karkasonne

Re: Silesian Massacre Festival vol. 3

16-06-2011, 18:42

Ja już wymieniłem wieki temu w Metal Szopie.
Awatar użytkownika
Block69
zahartowany metalizator
Posty: 4979
Rejestracja: 04-02-2006, 12:14
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Silesian Massacre Festival vol. 3

17-06-2011, 09:27

ultravox pisze:
IRONMIL pisze:Wolałbym jednak, żeby organizatorzy typu Piona odwoływali się częściej do starej japońskiej tradycji, pozwalającej ocalić resztki honoru :)))
Chcesz, żeby popełnił seppuku?
Seppuku ni ma, a zamiast tego fani doświadczają bukkake. ;)
PENIS METAL
Awatar użytkownika
SadoGoat666
zaczyna szaleć
Posty: 291
Rejestracja: 01-09-2007, 15:57
Lokalizacja: Katowice

Re: Silesian Massacre Festival vol. 3

17-06-2011, 16:31

Alsvartr pisze:Kumpel w Krakowie już CHYBA wymienił, ja się jeszcze do All'a nie zebrałem. Będę jechał w przyszłym tygodniu to dam znać co i jak.
W tym tygodniu wymieniłem w Allu bilet na Sodom. Nie było żadnych problemów.
Maria Konopnicka

Re: Silesian Massacre Festival vol. 3

17-06-2011, 22:32

Problemy się zaczną jak dowiesz się przy wejściu do klubu, że Sodom jednak nie zagra, a Tom Angelripper siedzi na Okęciu i gra na gitarze unplugged, zbierając do kubka po coca-coli na bilet powrotny do domu.
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: Silesian Massacre Festival vol. 3

17-06-2011, 22:41

Repertuar będzie musiał zmienić na ten z macierzystej Onkel Tom, co by oktoberfestowy elektorat poczuł sentyment i wrzucił bilon. :-)
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
bloodwritten
rozkręca się
Posty: 78
Rejestracja: 12-05-2004, 12:31
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno
Kontakt:

Re: Silesian Massacre Festival vol. 3

22-06-2011, 11:58

Ciekaw jestem, kiedy dostanę odpowiedź na mail do Piona Art - czekam na zwrot części z karnetu. Ogólnie pojechałem na Urgehal i Secrets of the Moon, więc Kampfar niespecjalnie ucieszył mnie jako gwiazda. Ale za to kupiłem parę płyt, kilka winyli, koszulkę i niestety zawiodłem się że SOTM nie miało swoich płyt na merchu...
Awatar użytkownika
SadoGoat666
zaczyna szaleć
Posty: 291
Rejestracja: 01-09-2007, 15:57
Lokalizacja: Katowice

Re: Silesian Massacre Festival vol. 3

22-06-2011, 16:42

Dla zainteresowanych - ja dzisiaj w katowickim Allu dostałem zwrot za wykorzystany w połowie karnet - 90 zł (jak dla mnie to karnet był wykorzystany w 25% więc powinni zwracać 75% ceny ;) ).
Maria Konopnicka

Re: Silesian Massacre Festival vol. 3

22-07-2011, 03:07

bloodwritten pisze:Ciekaw jestem, kiedy dostanę odpowiedź na mail do Piona Art - czekam na zwrot części z karnetu. Ogólnie pojechałem na Urgehal i Secrets of the Moon, więc Kampfar niespecjalnie ucieszył mnie jako gwiazda. Ale za to kupiłem parę płyt, kilka winyli, koszulkę i niestety zawiodłem się że SOTM nie miało swoich płyt na merchu...
I co ? Dostałeś tę kasę? Ja wysłałem e-maila 16 czerwca, odpisał mi 6 lipca, żebym mu przysłał te bilety to w następnym tygodniu zrobi przelew. Bilety wyszły ode mnie poleconym w tym samym tygodniu i po miesiącu kasy jak nie było tak nie ma.... Chłopak ma zmysł do biznesu, to może zainwestował je w jakieś akcje i odda mi za pół roku dziesięć razy tyle. :)
ODPOWIEDZ