KONCERTY W POLSCE KTORYCH NIE DA SIE ZAPOMNIEC

zareklamuj koncert / wrazenia z koncertow...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ggfh
w mackach Zła
Posty: 927
Rejestracja: 09-03-2015, 17:32

Re: KONCERTY W POLSCE KTORYCH NIE DA SIE ZAPOMNIEC

04-01-2022, 11:22

nan pisze:
17-06-2012, 14:40
Ja się wkurwiłem jak mi Slayer / Pantera w Spodku odwołali, jeszcze w dniu urodzin miał się odbyć
chyba jeszcze cradle of filth tam mialo byc.

a tak w temacie to BAD BRAINS w stodole w 1994 (mozna to nawet w yt obejrzec, nagranie z tvp2 :) ),
PANDEMONIUM kilka dni/ tygodni pozniej w klubie park, VADER/ SYSTEM OF A DOWN / SLAYER w katowickim spodku w 1998

ogolnie koncerty w fonobarze mialy swoj urok - kilka godzin opoznienia w ciemna zimowa noc GUTALAX / Squash Bowels
piotraz
weteran forumowych bitew
Posty: 1159
Rejestracja: 01-04-2011, 11:14

Re: KONCERTY W POLSCE KTORYCH NIE DA SIE ZAPOMNIEC

04-01-2022, 11:59

ggfh pisze:
04-01-2022, 11:22
nan pisze:
17-06-2012, 14:40
Ja się wkurwiłem jak mi Slayer / Pantera w Spodku odwołali, jeszcze w dniu urodzin miał się odbyć p
Tu chyba jeszcze Static x miało być jak dobrze pamiętam...

chyba jeszcze cradle of filth tam mialo byc.

a tak w temacie to BAD BRAINS w stodole w 1994 (mozna to nawet w yt obejrzec, nagranie z tvp2 :) ),

Nie udało mi się załapać na jam session dzień wcześniej, ale na sam koncert już tak i to było coś!!!
Kolejny już ich koncert był mocno średni ale Hr już mocno odpływał i psuł całość.

PANDEMONIUM kilka dni/ tygodni pozniej w klubie park, VADER/ SYSTEM OF A DOWN / SLAYER w katowickim spodku w 1998

ogolnie koncerty w fonobarze mialy swoj urok - kilka godzin opoznienia w ciemna zimowa noc GUTALAX / Squash Bowels
Nie udało mi się dzień wcześniej załapać na jam session z muzykami bb. ale sam koncert to było coś!!!!
Kolejny koncert już nie był tak dobry... a nawet bym powiedział że był mocno średni:) Hr już bardzo mocno odpływał...
Na tattoo the planet, bo tak to się chyba nazywało miał być jeszcze jak dobrze pamiętam Static x.
Anthrax, LIFE OF AGONY, Galactic cowboys-bardzo miło wspominam ten koncert.
Awatar użytkownika
ggfh
w mackach Zła
Posty: 927
Rejestracja: 09-03-2015, 17:32

Re: KONCERTY W POLSCE KTORYCH NIE DA SIE ZAPOMNIEC

04-01-2022, 12:46

nawet nakrecili i pokazywali w tvp2 dokument dotyczacy wizyty BAD BRAINS w stolicy (sa i fragmenty z "remontu")
fajnie jest popatrzec na siebie w wieku 17 lat, przez kilka sekund :D

Awatar użytkownika
when_in_sodom
postuje jak opętany!
Posty: 301
Rejestracja: 11-03-2018, 16:24

Re: KONCERTY W POLSCE KTORYCH NIE DA SIE ZAPOMNIEC

07-01-2022, 08:01

Do najbardziej nieodzalowanych wydarzeń, których wciąż sobie nie mogę darować to występ Dissection w metal cave w stolicy w 2004r. Przebywałem wtedy na drugim końcu Polski i za późno zacząłem się interesować biletem. Kiedy w końcu nawiązałem kontakt telefoniczny z ziomkiem od biletów okazało się, że... biletów brak! Kuźwa, czemu nie zorganizowano tego przynajmniej w takiej Proximie??? Cena biletu 15 zlociszy!😄 W sieci jest też info, że dzień później mieli zagrać w Szczecinie. Ktoś wie czy ten koncert się odbyl? A może ktoś z forumowiczów miał okazję być na 1 z nich i zechce się podzielić wrażeniami, wspomnieniami? O zdjęcia nie pytam bo w tamtych czasach telefon służył tylko do dzwonienia😆
mipe01
rozkręca się
Posty: 53
Rejestracja: 20-02-2018, 13:32

Re: KONCERTY W POLSCE KTORYCH NIE DA SIE ZAPOMNIEC

12-01-2022, 10:20

when_in_sodom pisze:
07-01-2022, 08:01
Do najbardziej nieodzalowanych wydarzeń, których wciąż sobie nie mogę darować to występ Dissection w metal cave w stolicy w 2004r. Przebywałem wtedy na drugim końcu Polski i za późno zacząłem się interesować biletem. Kiedy w końcu nawiązałem kontakt telefoniczny z ziomkiem od biletów okazało się, że... biletów brak! Kuźwa, czemu nie zorganizowano tego przynajmniej w takiej Proximie??? Cena biletu 15 zlociszy!😄 W sieci jest też info, że dzień później mieli zagrać w Szczecinie. Ktoś wie czy ten koncert się odbyl? A może ktoś z forumowiczów miał okazję być na 1 z nich i zechce się podzielić wrażeniami, wspomnieniami? O zdjęcia nie pytam bo w tamtych czasach telefon służył tylko do dzwonienia😆
Na Dissection w Wwie bilet rezerwowałem mailowo. Pamiętam, jak Jon przed koncertem próbował przecisnąć się do busa po schodkach z klubu. Ludzi dużo. Jakiś kolo łaził z naciętym przedramieniem, jak kiełbaska na grill :mrgreen: Jak na warunki w Metal Cave - ciasnota, malutka scena, itp., to koncert rewelacyjny, bardzo dobre nagłośnienie. W Maha Kali jakaś laska na scenie się wiła. Z ciekawostek - na koszulkach źle daty były nadrukowane.
Szczecin, z tego, co pamiętam, odbył się normalnie.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: KONCERTY W POLSCE KTORYCH NIE DA SIE ZAPOMNIEC

12-01-2022, 10:43

Koncert w Metal Cave zarówno Watain jak i Dissection w Warszawie był rewelacyjny. Zarówno brzmieniowo jak i wizualnie. Watain zajebał takim brudem i złem... DISSECTION - amok. Biletów w sprzedaży nie było, ale koleżanka nie mając biletu i tak weszła (zapłaciła na bramce)!!! Ludzi w chuj. Nawet jakieś napierdalanki były. Gostek z tatuażem gotykiem: "Black Metal" faktycznie chodził i chlapał krwią. Pamiętam, że prawicowe odważniaki popychali dzieciaka w okularkach (na oko może z 16 lat może mniej) za "nieprawdziwy wygląd"....
"Where Dead Angels Lie" - piękne odśpiewanie przez publikę i uśmiechnięta gęba Jon'a. Mam autograf na plakacie a Maleficio chyba wrzucał fotę z Jonem z tego koncertu w Metal Cave.
Perspektywicznie - jeden z najlepszych koncertów na jakim byłem.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: KONCERTY W POLSCE KTORYCH NIE DA SIE ZAPOMNIEC

12-01-2022, 10:50

Obrazek
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: KONCERTY W POLSCE KTORYCH NIE DA SIE ZAPOMNIEC

12-01-2022, 11:11

Podpinając się pod temat Dissection/Watain to w 2007 w Katowicach Watain tez piękny koncert dal.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
when_in_sodom
postuje jak opętany!
Posty: 301
Rejestracja: 11-03-2018, 16:24

Re: KONCERTY W POLSCE KTORYCH NIE DA SIE ZAPOMNIEC

12-01-2022, 21:12

Kuźwa, teskno do tych czasów. Po takich relacjach tym bardziej żałuję że mnie tam zabrakło... Szkoda,ze mało takich gigow ( pomijając kwestię covida). Chodzi o kapele, które rzadko grają w Polsce, nie bandy, które grają po raz 15sty, nie ujmując nic ich świetności...ehh
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9645
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: KONCERTY W POLSCE KTORYCH NIE DA SIE ZAPOMNIEC

12-01-2022, 22:13

W sumie coraz mniej zespołów, które konsekwentnie omijają nasz kraj. Duża w tym zasługa LHS.
Guilty of being right
Awatar użytkownika
when_in_sodom
postuje jak opętany!
Posty: 301
Rejestracja: 11-03-2018, 16:24

Re: KONCERTY W POLSCE KTORYCH NIE DA SIE ZAPOMNIEC

12-01-2022, 22:33

Z jednej strony tak, tylko mało jest takich unikatowych gigow,dla których warto pojechać nawet na koniec Polski: Atheist, Gorguts, Dying Fetus, Unleashed... to są nazwy przykladowe, ale jest ich jak na lekarstwo. Z drugiej strony są regularnie Nile, Immolation, Cannibal Corspse... i nie powiem, uwielbiam na nich chodzic /brzmienie,atmosfera,hity/aczkolwiek za malo w mojej opinii gigow niepowtarzalnych... Chociażby takie broken hope, o których tu piszą, że było 20czy ile tam osób...😕
Awatar użytkownika
Gore_Obsessed
zahartowany metalizator
Posty: 5472
Rejestracja: 10-06-2003, 06:33

Re: KONCERTY W POLSCE KTORYCH NIE DA SIE ZAPOMNIEC

15-01-2022, 08:05

when_in_sodom pisze:
07-01-2022, 08:01
Do najbardziej nieodzalowanych wydarzeń, których wciąż sobie nie mogę darować to występ Dissection w metal cave w stolicy w 2004r. Przebywałem wtedy na drugim końcu Polski i za późno zacząłem się interesować biletem. Kiedy w końcu nawiązałem kontakt telefoniczny z ziomkiem od biletów okazało się, że... biletów brak! Kuźwa, czemu nie zorganizowano tego przynajmniej w takiej Proximie??? Cena biletu 15 zlociszy!😄 W sieci jest też info, że dzień później mieli zagrać w Szczecinie. Ktoś wie czy ten koncert się odbyl? A może ktoś z forumowiczów miał okazję być na 1 z nich i zechce się podzielić wrażeniami, wspomnieniami? O zdjęcia nie pytam bo w tamtych czasach telefon służył tylko do dzwonienia😆
Kurcze, patrz byłem. Ale wyszedłem przed Dissection. :lol: Watain obejrzałem na zasadzie ciekawostki, a z twórczością gwiazdy wieczoru jakoś nie miałem się ochoty mierzyć. Zaryzykuję stwierdzenie, że niewiele straciłeś. :)
Only SŁUCHANIE płyt is real!
Awatar użytkownika
when_in_sodom
postuje jak opętany!
Posty: 301
Rejestracja: 11-03-2018, 16:24

Re: KONCERTY W POLSCE KTORYCH NIE DA SIE ZAPOMNIEC

16-01-2022, 16:21

Jak to czytam to nie wierzę! Jak można było mieć możliwość uczestniczenia w tym misterium i po prostu wyjść do domu??? Gdybym mógł odkupić teraz możliwość uczestniczenia w tej ceremonii odkupilbym ten bilet za wielką sumę! Nie wiem jak wielką, ale 1.ooo zlociszy na pewno!!!
Awatar użytkownika
Block69
zahartowany metalizator
Posty: 4979
Rejestracja: 04-02-2006, 12:14
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: KONCERTY W POLSCE KTORYCH NIE DA SIE ZAPOMNIEC

16-01-2022, 17:26

Miałem okazję widzieć jeden z ostatnich koncertów DISSECTION i było to coś niesamowitego. Po odegraniu ostatniego numeru Jon rzucił w publikę swoją gitarę po czym pod sceną zrobił się jeden z największych rozpierdoli jakie widziałem kiedykolwiek.
PENIS METAL
Awatar użytkownika
Stary Metal
w mackach Zła
Posty: 976
Rejestracja: 21-03-2014, 20:07

Re: KONCERTY W POLSCE KTORYCH NIE DA SIE ZAPOMNIEC

16-01-2022, 21:55

Pierwszy koncert Manowar w Polsce.
Wykupiony Złoty Cyrkiel w Spodku i nieziemskie jebnięcie z głośników, tak, że mózg uszami się wylewał, a bebechy urywały. Śpiewanie w kiblu z innymi Braćmi Hail and Kill, faflunienie "po polskiemu" Joeya. Myślę, że wdadzili mu do ucha słuchawkę i powtarzał słowo po słowie, to, co ktoś mu do ucha mówił. I jego teksty "chto - nie - lupi - Polśki - niech - śpierdała", albo "polśke - ciewciny -som - najlepsie" i sporo innych.
A ja zostawiając swoją dziewczynę przepychałem się pod głośniki, aby po przyłożeniu łba do tych kilkunasto metrowych pieców poczuć prawdziwe JEBNIĘCIE. Słuch wrócił następnego dnia, a po koncercie, kiedy z moimi Braćmi spotkaliśmy się w knajpie, to musieli fo mnie wrzeszczeć, abym coś odebrał.

Kurwa, to był koncert.

W Warszawie już tej mocy nie powtórzyli, ale w tym roku będę w Grecji na koncercie i już na samą myśl o możliwości posłuchania nowego materiału moczę gacie.

Hail and Kill.

Obrazek

Flaga też zakupiona na tamtejszym koncercie.
I kamp med kvitekrist
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: KONCERTY W POLSCE KTORYCH NIE DA SIE ZAPOMNIEC

16-01-2022, 23:15

Gore_Obsessed pisze:
15-01-2022, 08:05
when_in_sodom pisze:
07-01-2022, 08:01
Do najbardziej nieodzalowanych wydarzeń, których wciąż sobie nie mogę darować to występ Dissection w metal cave w stolicy w 2004r. Przebywałem wtedy na drugim końcu Polski i za późno zacząłem się interesować biletem. Kiedy w końcu nawiązałem kontakt telefoniczny z ziomkiem od biletów okazało się, że... biletów brak! Kuźwa, czemu nie zorganizowano tego przynajmniej w takiej Proximie??? Cena biletu 15 zlociszy!😄 W sieci jest też info, że dzień później mieli zagrać w Szczecinie. Ktoś wie czy ten koncert się odbyl? A może ktoś z forumowiczów miał okazję być na 1 z nich i zechce się podzielić wrażeniami, wspomnieniami? O zdjęcia nie pytam bo w tamtych czasach telefon służył tylko do dzwonienia😆
Kurcze, patrz byłem. Ale wyszedłem przed Dissection. :lol: Watain obejrzałem na zasadzie ciekawostki, a z twórczością gwiazdy wieczoru jakoś nie miałem się ochoty mierzyć. Zaryzykuję stwierdzenie, że niewiele straciłeś. :)
Z tego co pamiętam, to już nie z własnej woli, ale nie obejrzałeś chyba kiedyś Slayera? Bodaj w Stodole.... Sponiewierałeś się ciut mocno...
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: KONCERTY W POLSCE KTORYCH NIE DA SIE ZAPOMNIEC

17-01-2022, 00:19

Maniek chyba odpadł wtedy i koncertu nie zobaczył. Ja byłem z ekipą slasko-opolska. Wtedy tez Najprzewielebniejszym prezesem forume się spotkaliśmy(przegadaliśmy ostatnio podczas rozmowy telefonicznej) Zniszczenie było totalitarne. Spaliśmy u mojej byłej lubej na wynajmowanym mieszkaniu, które studiowała na wydziale prawa na UW. Kolega z forume zrobił odwrócony krzyż z magnesów, na lodówce, ja spalem z kumplem na podłodze i wieża hi-fi zjebała nam sie na głowę,najebany pociągnąłem kabel i sie stanelo sie. Mój kuzyn w tym samym pomieszczeniu płodził dzieciaka (sa szczęśliwym małżeństwem aczkolwiek moment i otoczenie wybrali zajebiste :D) wcześniej zjadlem zbyt ostrego kebaba i srałem na partyzanta pod pałacem kultury a bdb Koledzy przynosili mi chusteczki cobym się podtarł. Obudziła nas ekipa remontowa co przysla kafelki kłaść na balkonie. Pełne zniszczenie. Czasy kiedy po koncercie z całą ekipą rządziliśmy do rana i tylko wschodzące słońce uswiadamialo nam, ze czas skończyć imprezę i wódkę przestać lać. Piękne chwile życia.

I mój Opel Astra. Pierwszy zarobiony samochód. Nabity po szwy. I błądzenie po Warszawie. Wtedy nie było googla maps i nawigacji. I Tommy który zawsze od wszystkich pożyczał kasę, bo za dużo wydawał na imprezę i wszystkim wisiał kasę. Ehh wspomnienia piękne.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka







ODPOWIEDZ