Filmik brutal

masz pytanie? szukasz odpowiedzi?

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
blaker
świeżak
Posty: 14
Rejestracja: 15-09-2017, 11:47

Filmik brutal

25-03-2018, 12:32

Panowie ktos kiedys wrzucil linka do filmiku jak kolesiowi na zywca odcinali kawalki ciala jakas afryka czy cos kojarzy ktos ta strone ??
...głową w dòł z ambony spadł...
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6708
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: Filmik brutal

25-03-2018, 15:03

^ Poszukaj na crazyshit.com
Awatar użytkownika
blaker
świeżak
Posty: 14
Rejestracja: 15-09-2017, 11:47

Re: Filmik brutal

25-03-2018, 16:44

O to chodzilo litr bimbru dla ciebie
...głową w dòł z ambony spadł...
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15002
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Filmik brutal

25-03-2018, 17:16

Zapodaj linka, albo wrzuć go tutaj po raz kolejny - z ciekawości obejrzę o co Ci chodziło,.
Awatar użytkownika
Anthropophagus
w mackach Zła
Posty: 739
Rejestracja: 15-04-2006, 22:00
Lokalizacja: Kondominium Rosyjsko-Niemieckie pod Żydowskim zarządem powierniczym

Re: Filmik brutal

25-03-2018, 18:18

Pewnie o to:

http://www.crazyshit.com/cnt/medias/577 ... im-with-it

Tyle, że to nie Afryka... ;)
"Dla mnie to jest naród zesrany a nie naród wybrany".
- Piotr Rybak
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Filmik brutal

25-03-2018, 18:24

Każdą wierzącą kurwę powinni tak urządzić.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
ramonoth
rasowy masterfulowicz
Posty: 3008
Rejestracja: 11-07-2011, 10:02
Lokalizacja: Lublin

Re: Filmik brutal

25-03-2018, 19:26

Plastek pisze:Każdą wierzącą kurwę powinni tak urządzić.
W co wierzącą?
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Filmik brutal

25-03-2018, 19:28

W sumie to sam nie wiem.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
SadoGoat666
zaczyna szaleć
Posty: 289
Rejestracja: 01-09-2007, 15:57
Lokalizacja: Katowice

Re: Filmik brutal

25-03-2018, 21:21

W temacie to na stronie bestgore.com podobnie radosne treści są zamieszczane.
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15002
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Filmik brutal

25-03-2018, 21:43

Zastanawia mnie cel nakręcenia tego filmiku - to porachunki karteli narkotykowych, więc nakręcono ten film na zyczenie zleceniodawcy czy może nakręcono i opublikowano jako ostrzeżenie dla żyjących, bo pewnie koleś musiał się czymś narazić?
Awatar użytkownika
SadoGoat666
zaczyna szaleć
Posty: 289
Rejestracja: 01-09-2007, 15:57
Lokalizacja: Katowice

Re: Filmik brutal

25-03-2018, 21:54

Wydaje się, że to ma na celu zastraszenie wrogich karteli. Efekt jest jednak taki, że nakręcana jest tylko spirala przemocy. A tak swoją drogą to poziom brutalności na filmach z Brazylii czy Meksyku jest ostatnio bardzo wysoki.
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15002
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Filmik brutal

25-03-2018, 22:03

W sumie kasa która wchodzi tam w grę jest mówiąc ogólnie - kosmiczna. Kto chce mieć ten tort dla siebie w całosci musi być bezkompromisowy i nadzwyczaj brutalny. Zwykłe posłanie w kierunku gościa kulki albo całej serii z automatu przestało już kogokolwiek obchodzić, w Ciudad Juarez po takiej strzelaninie ludzie pewnie wzruszają ramionami i wracają do swoich spraw. Żeby kogoś zastraszyć trzeba się chyba nieco bardziej wysilić. Efekt jest taki, że spirala przemocy o której mówiłes jest nakręcana do absurdalnych rozmiarów, a postęp technologiczny sprawia, że każdy ma mozliwość nagrania czegoś takiego.
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Filmik brutal

26-03-2018, 20:58

Filmy , na bestgore, oglądam od powstania tej strony. Aczkolwiek, to co wrzucane jest od gdzieś ponad roku, to jest rzeźnia kosmiczna.
Głównie filmy z Brazylii, Meksyku...krajów tego regionu, trochę Afryka. Wypadki, pal licho, to się zdarza codziennie, te filmy, rozjechanych przez ciężarówki, ludzi na pół rozdziabanych przez pociąg...żyjących, którym podaje się wodę...Palących się wypadkach na żywca, zakleszczonych w pojazdach, te krzyki...ja pierdolę. Ale ostatnie filmy z Am.Pd., patroszenie ludzi, odcinanie wszystkich kończyn, łamanie rąk w brazylijskich więzieniach....POTWORNOŚĆ. Kiedyś, zastanawiałem się nad realnością , okrucieństwem , okładek do np.Dead Infection, Disgorge...Czy bulwersującymi zdjęciami, do pisma ZŁY, Jerzego Urbana. Ale, obserwując brutalność, zamieszczanych w internecie materiałów, nie mam wątpliwości - HUMANITY DELETE!!!! Latamy w kosmos, tworzymy piękną muzykę, literaturę, filmy....a z drugiej strony, takie okrucieństwo. Nie mogę tego zrozumieć.
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Filmik brutal

22-12-2018, 17:39

koniec roku, czas podsumowań, the best etc. Swoje podsumowanie, podsunęła też strona bestgore, rzeźni 2018.
9. miejsc w tym rankingu....
Tak jak przypuszczałem, najokrutniejszym filmem, było "filetowanie" z Meksyku. Ojciec Policjant i jego syn, w rękach
kartelu. Bardzo krwawy to rok był, przez południowoamerykańskie "produkcje".
https://www.bestgore.com/beheading/nine ... o-montage/" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
black_lava
rasowy masterfulowicz
Posty: 2031
Rejestracja: 25-08-2005, 09:24
Lokalizacja: O.

Re: Filmik brutal

22-12-2018, 18:21

Trzeba być niezłym zjebem żeby to oglądać i wyciągać wnioski o zepsuciu moralnym ludzkości. Ja pier....brak mi słów. Do wora i do jeziora ew. z wizytą do mekykanskiego kartelu by zrobić sobie sefliego w trakcie wiwisekcji
"And the scars I will see
Like the face of the moon
Cast no blessings at me
Necro as fuck! "
Awatar użytkownika
Stoigniew
zahartowany metalizator
Posty: 3880
Rejestracja: 09-01-2012, 18:20

Re: Filmik brutal

23-12-2018, 17:10

to wszystko co powyżej to mały chuj przy tym.... nie wiem, brak słów po prostu
myślałem że twardy jestem i wytrzymam te dwie i pół minuty, ale niestety pękłem po 20 sekundach.... to jest kurwa dopiero hardkor
[youtube][/youtube]
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Filmik brutal

24-07-2021, 22:34

eee tam chorrory, codzienna porcja żeczywistości, na brazylijskich forach , to jest trułe żyć. Pani Hello Kitty, ze swym oycem,
dość dugo (zez pół roku, byli, lujarami lokalnego rynku narco). Ale wedeszła brygadjera antynarco co się nie pierdoli i ....po robocie.
Jutro jest kolejna robota XD , takto rutyna w szczelaniu z lufu ostrego.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4029
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Filmik brutal

24-07-2021, 23:59

SODOMOUSE pisze:
26-03-2018, 20:58
Ale ostatnie filmy z Am.Pd., patroszenie ludzi, odcinanie wszystkich kończyn, łamanie rąk w brazylijskich więzieniach....POTWORNOŚĆ. Kiedyś, zastanawiałem się nad realnością , okrucieństwem , okładek do np.Dead Infection, Disgorge...Czy bulwersującymi zdjęciami, do pisma ZŁY, Jerzego Urbana. Ale, obserwując brutalność, zamieszczanych w internecie materiałów, nie mam wątpliwości - HUMANITY DELETE!!!! Latamy w kosmos, tworzymy piękną muzykę, literaturę, filmy....a z drugiej strony, takie okrucieństwo. Nie mogę tego zrozumieć.
Nigdy nie szukałem takich materiałów. Ostatnio w celach poznawczych spojrzałem na kilka filmów z crazy shit. Nie wiem, po co. Chuj wie po co. Ale naszły mnie takie przemyślenia, że przy tych zwierzętach (bez obrazy dla zwierząt), to jakieś muslimskie ajsisowe zwyrole to jest mały pikuś. Naprawdę, nie mieści się w głowie, co oni robią i z jaką łatwością. Mam nauczkę, żeby więcej nie zerkać.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Filmik brutal

25-07-2021, 00:20

sądzę, że lepiej wiedzieć, jak świat wygląda. Niż udawać, że wszystko jest takie proste i korrrorowe.. Żyjemy tutaj pozbawieni
takich "atrakcji", a w innych miejscach na świecie, to codzienność. Wolę o tym wiedzieć, niż udawać, że jestem ślepy i wypychać ze świadomości. Jest w ludziach największe dobro, ale i okrucieństwo. Bieguny emocji. Ewolucja trwa. To chyba nadal jej początek.
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4029
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Filmik brutal

25-07-2021, 00:33

To na pewno. Ale myślę, że wystarczy wiedzieć, nie trzeba tego oglądać. Bo oni po coś to nagrywają. A pierwsze skojarzenie było takie, że robią to jakby szlachtowali zwierzę, ale tak, żeby jak najbardziej bolało. Zastanawiam się, na ile dostępność takich materiałów sprowadza na manowce ludzi, którzy nie do końca potrafią postawić granicę pomiędzy realnością a fantazją, bo to trochę tak, że niby wiesz, że to prawdziwe, ale praktycznie nie do odróżnienia od różnych reżyserowanych filmów horror/gore. I ilu pcha ku sprawdzeniu, jak by to było zrobić coś podobnego. Wątpliwe uroki internetu. Gdzieś na boku, zastanawiam się, co w głowie mają ludzie, którzy tam jadą na urlop. Nie do kurortu, ale tak po prostu. Przykład tego nieszczęsnego polskiego rowerzysty, który zginął gdzieś na trasie, jest pierwszym, który mi przychodzi do głowy.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
ODPOWIEDZ