Szukam pewnej strony z recenzjami...

masz pytanie? szukasz odpowiedzi?

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Blu
świeżak
Posty: 2
Rejestracja: 29-10-2011, 15:27

Szukam pewnej strony z recenzjami...

27-08-2017, 19:37

Witam, mam nietypowe pytanie. Kiedyś, może nawet 7 lat temu, znalazłem u was stronkę z naprawdę chorymi recenzjami płyt metalowych. Teraz nie wiem czy te recki były na waszej stronie, czy u was znalazłem link do tej strony, ale kojarzę szare tło.

Recenzje były naprawdę genialnie napisane, kunszt i warsztat tego recenzenta do dzisiaj odbija mi się w szyszynce. Pamiętam jego znakomite opisy tego jak przeżywał dany kawałek przed odtwarzaczem muzycznym, często w sposób obrzydliwy, acz kreatywny.

Wiem że raczej nie ma szans, lecz może, ale tylko może ktokolwiek pamięta taką stronę recenzji płyt metalowych i da mi jakąś wskazówkę gdzie to znaleźć. Byłbym po stokroć wdzięczny.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9642
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Szukam pewnej strony z recenzjami...

27-08-2017, 20:06

chodzi o to https://recenzjemetal.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false; ?
Guilty of being right
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Szukam pewnej strony z recenzjami...

27-08-2017, 20:14

w pewnym sensie te opisy są obrzydliwe, ale to odkrycie z zeszłego bodaj roku ;) mowa może o jednej z tamtejszej rocznikowo odsłony wędliniarza?
Awatar użytkownika
Blu
świeżak
Posty: 2
Rejestracja: 29-10-2011, 15:27

Re: Szukam pewnej strony z recenzjami...

27-08-2017, 20:23

Uglak, niestety nie. Tamte recenzje które szukam miały o wiele bardziej hardkorowe opisy. Na granicy dobrego smaku, a jednak zayebiste.

A z tym wędliniarzem nie wiem o co chodzi, niestety.
ODPOWIEDZ