Wazne pytania

masz pytanie? szukasz odpowiedzi?

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: Wazne pytania

20-06-2015, 19:22

Ja mam jedno dosyć nurtujące mnie pytanie.
Jak to jest, że mucha potrafi wlecieć do mieszkania przez mała szparę w oknie, a wylecieć już nie umię i trzaska sobą o szybę? :|
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
BOLEK
rasowy masterfulowicz
Posty: 2431
Rejestracja: 22-10-2010, 19:19

Re: Wazne pytania

20-06-2015, 19:29

to trzeba ją zgnieść o szybę by ulżyć owadowi
"Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę."
Awatar użytkownika
BOLEK
rasowy masterfulowicz
Posty: 2431
Rejestracja: 22-10-2010, 19:19

Re: Wazne pytania

20-06-2015, 19:38

BOLEK pisze:to trzeba ją zgnieść (humanitarnie) o szybę by ulżyć owadowi
"Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę."
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: Wazne pytania

20-06-2015, 19:47

Nie jestem sadystą i ubijam tylko komary und chrząszcze und pszczoły/osy/szerszenie (takie duże).

Nie odpowiedziałeś mi na pytanie!!!
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
BOLEK
rasowy masterfulowicz
Posty: 2431
Rejestracja: 22-10-2010, 19:19

Re: Wazne pytania

20-06-2015, 19:52

to muchy mają jednak szczególne znaczenie e twoim żyću? te od aktorstwa i polityki - rozumiem
"Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę."
kenediusze
weteran forumowych bitew
Posty: 1568
Rejestracja: 21-08-2014, 09:03
Lokalizacja: Electric Ladyland

Re: Wazne pytania

20-06-2015, 20:45

manieczki pisze:Ja mam jedno dosyć nurtujące mnie pytanie.
Jak to jest, że mucha potrafi wlecieć do mieszkania przez mała szparę w oknie, a wylecieć już nie umię i trzaska sobą o szybę? :|
Uwaga, odpowiadam,

Wyobraź sobie że jesteś muchą. Nie masz mózgu, tylko zagęszczenie nerwowe w podgardlu, a poza tym widzisz wszystko rozbite na pierdyliard okienek, bo zamiast dwojga oczu jak cywilizowany biały człowiek masz ich miliony.

Teraz wyobraź sobie, że sobie latasz po dworze i robisz BZZZZZZ. Masz totalną sieczkę zamiast rozumu, interesują cię głównie zapachy, jak czujesz zapach gówna to tam lecisz, bo wiesz że jest żarcie, a może i jakaś samica której można zrobić BZZZZZzzz. Koniec.
No więc latasz, latasz i trafiasz na jakieś Twarde Coś. Odbijasz się. Lecisz dalej. Znowu trafiasz na jakieś Twarde Coś. Próbujesz to ominąć, ale nie jesteś w stanie, więc lecisz w to dalej, ale ciągle się odbijasz i w końcu odpuszczasz i zawracasz.
W ten sposób udało ci się NIE WLECIEĆ do czyjego mieszkania. Ale raz na jakiś czas może się zdarzyć, że przypadkiem, usilnie próbując pokonać Twarde Coś następuje cud - Twarde Coś ustępuje, wleciałeś do czyjegoś mieszkania.
A tam ziemia obiecana.
Żarcia mnóstwo, można żreć do woli, więc sobie latasz i wpierdalasz, aż odkryjesz, że nie ma jednej rzeczy - gówna. tzn jest, ale ktoś je marnuje poprzez spuszczanie je w kiblu, czego i tak nie rejestrujesz, bo jesteś na to za głupi, bo, przypominam, nie masz mózgu a jedynie węzły nerwowe tu i tam w całym ciele. Gdy nadchodzi czas na BZZZZZZZ ruszasz w podróż, ale, niespodzianka, znowu trafiasz na Twarde Coś. To TC to może być ściana, albo okno, raczej okno, bo masz na tyle pamięci (cały kilobajt) żeby odtworzyć sobie w podgardlu skąd przyleciałeś. Ponieważ jednak trafiasz na Twarde Coś, toteż odbijasz się i odbijasz i odbijasz, aż ktoś miłosiernie zajebie ci packą.

A więc mucha przypadkiem do domu wlatuje i tak jak mała jest szansa, że wleci, tak też małą jest że wyleci. Ponieważ jednak much jest bardzo dużo (wikipedia twierdzi, że codziennie rodzi się ich więcej niż ludzi na świecie, na co ja powiem krótko ja pierdolę) toteż z praw statystyki wynika, że szansa, iż jakaś - jakakolwiek - mucha do domu wleci jest bardzo duża, ale że ta konkretna mucha co wleciała wyleci - bardzo mała.

Mam nadzieję, że pomogłem.
Baton na tropach Yeti

You are just a
PART OF ME
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: Wazne pytania

20-06-2015, 20:58

No spoko jedna sprawa wyjasniona. Napisz jeszcze prosze czemu jak ta kurwa wleci do domu to lata pod lampa.
To dosyc wazne.
niech to miejsce niebawem zniknie
Awatar użytkownika
mad
weteran forumowych bitew
Posty: 1609
Rejestracja: 20-05-2007, 16:28
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Wazne pytania

20-06-2015, 21:33

Kenediusze - zupełnie zgrabna miniaturka literacka, brawo :)
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: Wazne pytania

26-08-2015, 01:58

kasza czy ryz?
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Karkasonne

Re: Wazne pytania

26-08-2015, 02:17

Jak dla mnie post roku. Mistrzowskie wcielenie się w rolę poszukiwacza gówna, jakbym znalazł Cię na śmietniku jak zajadasz się jakimś klockiem to nie byłbym zdziwiony, tak realistyczny jest ten opis. Ja odpowiem całkiem serio - one lecą do ciepła po prostu. Jakby w domu zrobiło się zimno, a na zewnątrz ciepło, to przez lekko uchylone okno by uciekła. Zauważ że jak wleci do samochodu i odpalisz klimę to szczwana wie gdzie spierdzielać i już nie ma takich problemów.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Wazne pytania

26-08-2015, 12:17

manieczki pisze:Ja mam jedno dosyć nurtujące mnie pytanie.
Jak to jest, że mucha potrafi wlecieć do mieszkania przez mała szparę w oknie, a wylecieć już nie umię i trzaska sobą o szybę? :|
Mucha leci do gówna.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6708
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: Wazne pytania

26-08-2015, 12:33

^ A co jeśli mieszkanie jest puste i nikt w nim wcześniej nie robił kaki ?
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Wazne pytania

26-08-2015, 13:18

TheDude pisze:^ A co jeśli mieszkanie jest puste i nikt w nim wcześniej nie robił kaki ?
ale manieczki mogl miec brudne palce
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6708
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: Wazne pytania

26-08-2015, 14:39

To ja z innej beczki.

Ile najdłużej wytrzymaliście bez picia alkoholu ?
Karkasonne

Re: Wazne pytania

26-08-2015, 14:44

Parę miesięcy... Ale ja się nie upijam generalnie, dwa razy w życiu mi się zdarzyło, w tym raz przez przypadek, a raz dlatego że to był pierwszy raz.
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6708
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: Wazne pytania

26-08-2015, 15:01

Karkasonne pisze:Parę miesięcy... Ale ja się nie upijam generalnie, dwa razy w życiu mi się zdarzyło, w tym raz przez przypadek, a raz dlatego że to był pierwszy raz.
Życie bez kaca . . . Luksus :)
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14147
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Wazne pytania

26-08-2015, 15:40

bo pić trzeba umić ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6708
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: Wazne pytania

26-08-2015, 16:41

^ Każdy pije jak lubi a jak nie wie jak lubi to pije jak umie ! ! ;)
kenediusze
weteran forumowych bitew
Posty: 1568
Rejestracja: 21-08-2014, 09:03
Lokalizacja: Electric Ladyland

Re: Wazne pytania

26-08-2015, 16:57

TheDude pisze:To ja z innej beczki.

Ile najdłużej wytrzymaliście bez picia alkoholu ?
Kiedyś sobie zrobiłem półroczną przerwę, fajnie było.
Baton na tropach Yeti

You are just a
PART OF ME
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: Wazne pytania

26-08-2015, 17:39

Karkasonne pisze:Parę miesięcy... Ale ja się nie upijam generalnie, dwa razy w życiu mi się zdarzyło, w tym raz przez przypadek, a raz dlatego że to był pierwszy raz.
Aha. I to wtedy poznales zapach 'stechlej spermy'. To by wiele wyjasnialo... Czy moze piles wtedy razem z sasiadem z mieszkania z gornego pietra, ktory ma na imie Zenon?
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ