PayPal - czym to się je

masz pytanie? szukasz odpowiedzi?

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

Re: PayPal - czym to się je

22-06-2013, 11:02

Nie no, ta blokada środków na PayPalu to już kurewstwo skrajne jest -..-'. Macie jakieś doświadczenie z terminami odblokowania tych środków?

Wysłałem, oznaczyłem jako wysłany i dodałem numery śledzenia (wszystko w ustawieniach eBay). Na co mogę liczyć, tzn. kiedy te środki będę sobie mógł jak normalny człowiek przelać do siebie?
Give birth to something dead
Give birth to something old
Awatar użytkownika
Maleficio
zahartowany metalizator
Posty: 5311
Rejestracja: 13-11-2005, 14:38
Lokalizacja: Sjakk Matt Jesu Krist
Kontakt:

Re: Odp: PayPal - czym to się je

22-06-2013, 12:36

Mozesz liczyć na miesiąc czekania jak ja ostatnio. Dlatego już nie sprzedaje przez paypal.com
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

Re: PayPal - czym to się je

22-06-2013, 12:51

paypal.com czy ebay.com??

Czy to znaczy że inne ibeje (.co.uk, .de) nie mają tego "ficzeru"?
Give birth to something dead
Give birth to something old
Awatar użytkownika
Silent_Sea
weteran forumowych bitew
Posty: 1736
Rejestracja: 18-12-2006, 22:54

Re: PayPal - czym to się je

22-06-2013, 13:02

Morph pisze:paypal.com czy ebay.com??

Czy to znaczy że inne ibeje (.co.uk, .de) nie mają tego "ficzeru"?
inne jeszcze, aktualnie takie numery tylko na ebay.com
Marzyłem, żeby to było miejsce spotkań kulturalnych ludzi.
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

Re: PayPal - czym to się je

22-06-2013, 13:08

-..-'
Give birth to something dead
Give birth to something old
Awatar użytkownika
winterforest
postuje jak opętany!
Posty: 332
Rejestracja: 18-10-2009, 10:54

Re: PayPal - czym to się je

22-06-2013, 13:09

Zgadza się, jest to skrajne kurestwo... Ostatnio czekałem 20 dni mimo że koleś po tygodniu miał płytę. Tylko zjeb komentarza nie wystawił.. Teraz mam zablokowane prawie 500 zł za CD... Szlag mnie trafia...
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

Re: PayPal - czym to się je

22-06-2013, 13:16

Kurde, jakbym wiedział wcześniej to bym po ludzku na brytyjskim wystawił. Tauzenik zablokowany do miesiąca, supcio :D
Give birth to something dead
Give birth to something old
Awatar użytkownika
Maleficio
zahartowany metalizator
Posty: 5311
Rejestracja: 13-11-2005, 14:38
Lokalizacja: Sjakk Matt Jesu Krist
Kontakt:

Re: Odp: PayPal - czym to się je

22-06-2013, 15:15

Ebay.com oczywiście, i jezcze ebay canada ma taką opcję wiec tez nie można przez ich wystawiać. Osobiście polecam ebay.de
Awatar użytkownika
winterforest
postuje jak opętany!
Posty: 332
Rejestracja: 18-10-2009, 10:54

Re: PayPal - czym to się je

26-06-2013, 06:27

Napisałem do Paypala. Koleś otrzymał płytę i dwa dni temu wystawił komentarz, a środki dalej zablokowane... Wkurwić się idzie...
Awatar użytkownika
winterforest
postuje jak opętany!
Posty: 332
Rejestracja: 18-10-2009, 10:54

Re: PayPal - czym to się je

27-06-2013, 10:21

winterforest pisze:Zgadza się, jest to skrajne kurestwo... Ostatnio czekałem 20 dni mimo że koleś po tygodniu miał płytę. Tylko zjeb komentarza nie wystawił.. Teraz mam zablokowane prawie 500 zł za CD... Szlag mnie trafia...
Tym razem czekałem 7 dni na odblokowanie, ale musiałem 2 razy pisać do PayPala. To, że koleś otrzymał płytę i wystawił opinię jest bez znaczenie... Jakiś absurd... Musiałem napisać wiadomość do PayPala z numerem przesyłki i linkiem do strony z systemem monitorowania gdzie status przesyłki musiał być dostarczona.
Awatar użytkownika
Alsvartr
rasowy masterfulowicz
Posty: 2900
Rejestracja: 06-05-2005, 13:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: PayPal - czym to się je

31-08-2013, 13:10

Założyłem w końcu konto w Paypalu. Mam normalną debetówke z Alior banku, której niestety paypalowy system nie chce powiązać z rachunkiem. Która opcja przelania środków jest w takim wypadu najsensowniejsza? Ten "błyskawiczny" przelew?
“I cannot begin to describe how much I don’t care." - Dylan Moran
Awatar użytkownika
0ms
rasowy masterfulowicz
Posty: 3286
Rejestracja: 02-02-2009, 22:05

Re: PayPal - czym to się je

31-08-2013, 13:15

Alsvartr pisze:Założyłem w końcu konto w Paypalu. Mam normalną debetówke z Alior banku, której niestety paypalowy system nie chce powiązać z rachunkiem. Która opcja przelania środków jest w takim wypadu najsensowniejsza? Ten "błyskawiczny" przelew?
Masz tam w ktorejs zakladce konta paypal namiary, na ktore mozesz przelewac kase. Trwa to dzien, gora dwa, problemow zero. Tyle tylko, ze niektore transakcje wymagaja karty przypisanej do konta, wiec miej to na uwadze.
Awatar użytkownika
Alsvartr
rasowy masterfulowicz
Posty: 2900
Rejestracja: 06-05-2005, 13:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: PayPal - czym to się je

31-08-2013, 13:17

No to może zaczekam. I tak miałem się wybrac do banku i zmienić kartę na zbliżeniową, więc może pomyslę odrazu nad taką, która będe mógł przypisać do konta.
“I cannot begin to describe how much I don’t care." - Dylan Moran
Awatar użytkownika
0ms
rasowy masterfulowicz
Posty: 3286
Rejestracja: 02-02-2009, 22:05

Re: PayPal - czym to się je

31-08-2013, 13:20

To zalezy od widzimisie sprzedajacego, ale czasem i tak niekoniecznie musi byc. Np kiedy probowalem cos kupic na Desura to bez karty moglem sie pocalowac w rzyc mimo ze teoretycznie mial wystarczyc jedynie paypal.
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: PayPal - czym to się je

31-08-2013, 13:21

Alsvartr pisze:No to może zaczekam. I tak miałem się wybrac do banku i zmienić kartę na zbliżeniową, więc może pomyslę odrazu nad taką, która będe mógł przypisać do konta.
Paypal większości kart debetowych nie akceptuje (jedynie chyba karty PKO SA przechodziły mi przy płatnościach). Musiałbyś sobie kredytową wyrobić, ale to wiadomo... jest ryzyko :) Ja pół roku temu zrezygnowałem z zabawy w kredytowe, lepiej poczekać te 2 dni aż kasa przejdzie na konto paypala.
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
535

Re: PayPal - czym to się je

31-08-2013, 13:32

Nie wiem jak to się dzieje, ale moja zwykła karta debetowa z Aliora jest powiązana od dawna i działa bez żadnych problemów.
edit
Przynajmniej parę tygodni temu jeszcze działała.
Awatar użytkownika
Silent_Sea
weteran forumowych bitew
Posty: 1736
Rejestracja: 18-12-2006, 22:54

Re: PayPal - czym to się je

31-08-2013, 13:37

PayPal mnie wkurwił ostatnio - kupiłem LP, winyl dotarł w stanie odbiegającym od opisu ( rysy itd ) , założyłem sprawę o zwrot części wpłaty ale sprzedawca się nie zgodził i odesłałem płytę . Dodałem wszystkie numery przesyłki itd. ale frajer niby jej nie otrzymał ( cały czas czekam na info z poczty - wysyłałem poleconym ). W tzw między czasie minął okres na reklamacje i sprawa została zamknięta - ostatecznie nie mam płyty ani kasy = PAYPAL KURWY , a nie ochrona kupującego !
Marzyłem, żeby to było miejsce spotkań kulturalnych ludzi.
Awatar użytkownika
Alsvartr
rasowy masterfulowicz
Posty: 2900
Rejestracja: 06-05-2005, 13:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: PayPal - czym to się je

31-08-2013, 13:51

535 pisze:Nie wiem jak to się dzieje, ale moja zwykła karta debetowa z Aliora jest powiązana od dawna i działa bez żadnych problemów.
edit
Przynajmniej parę tygodni temu jeszcze działała.
Zaraz po założeniu tematu o tym mówiłeś, dlatego byłem przekonany że ją zaakceptuje. Jednak po wpisaniu wszystkich danych, dostaję taki oto error:
Ta karta kredytowa została odrzucona przez bank, który ją wystawił. WS_Error_Credit_Card_Verify_Rejected_Refused Możesz ewentualnie spróbować dodać inną kartę kredytową.
Lykantrop pisze: Ja pół roku temu zrezygnowałem z zabawy w kredytowe, lepiej poczekać te 2 dni aż kasa przejdzie na konto paypala.
Czyli ten cały "błyskawiczny" przelew, przy użyciu którego kasa ma być na koncie w kilka minut to bullshit? nie żeby mi to przeszkadzało, tak tylko pytam.
“I cannot begin to describe how much I don’t care." - Dylan Moran
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: PayPal - czym to się je

31-08-2013, 13:53

Ano bullshit. Trochę chujówka jak na ebayu sprzedający akceptuje tylko błyskawiczne płatności, a sprzedawany przedmiot jest w tak atrakcyjnej cenie, że za ten dzień lub dwa trzeba będzie obejść się smakiem...
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
535

Re: PayPal - czym to się je

31-08-2013, 14:06

Alsvartr pisze:
535 pisze:Nie wiem jak to się dzieje, ale moja zwykła karta debetowa z Aliora jest powiązana od dawna i działa bez żadnych problemów.
edit
Przynajmniej parę tygodni temu jeszcze działała.
Zaraz po założeniu tematu o tym mówiłeś, dlatego byłem przekonany że ją zaakceptuje. Jednak po wpisaniu wszystkich danych, dostaję taki oto error:
Ta karta kredytowa została odrzucona przez bank, który ją wystawił. WS_Error_Credit_Card_Verify_Rejected_Refused Możesz ewentualnie spróbować dodać inną kartę kredytową.
Niestety nie potrafię powiedzieć dlaczego. Z pewnością nie mam karty kredytowej. He, He, He, a może nie jestem tego świadomy? Nieee...Bez jaj, aż tak to nie piję.
Taka jest, bez funkcji pay pass.
Obrazek
Nie ma Bolka (pardon). Musi dziwka działać. Zadzwoń do tych mistrzuniów od mieszania powietrza i zapytaj co się dzieje?
ODPOWIEDZ