Wybory 2023.

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese

Na kogo oddasz swój głos?

Hołownia/PSL
9
7%
Nowa Lewica
27
21%
PiS
11
9%
Konfederacja
19
15%
Koalicja Obywatelska
41
33%
Pierdole nie głosuje
12
10%
Nie wiem
4
3%
Bezpartyjni
3
2%
 
Liczba głosów: 126
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10598
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Wybory 2023.

27-10-2023, 14:37

PrezydentKosmosu pisze:
27-10-2023, 14:11
Zrzut ekranu 2023-10-27 141041.jpg
Cholera, ogarnia szybciej niż człowiek o co chodzi.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
tomekw48
postuje jak opętany!
Posty: 462
Rejestracja: 30-10-2018, 23:45

Re: Wybory 2023.

27-10-2023, 15:47

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
27-10-2023, 14:37
PrezydentKosmosu pisze:
27-10-2023, 14:11
Zrzut ekranu 2023-10-27 141041.jpg
Cholera, ogarnia szybciej niż człowiek o co chodzi.
Sztuczna inteligencja zaskakuje na plus. Generalnie nasi dziadkowie byli przerażeni maszynami parowymi i elektrycznością, rodzice komputerami (elektryczność była dla nich codziennością), a My jesteśmy przerażeni sztuczną inteligencją. Dla naszych dzieci będzie to codzienność i świat będzie się toczył dalej :D Nasze dzieci mogą być zaskoczeni odrealnieniem prawdziwej informacji, która się prawdopodobnie przez wszelkiego rodzaju bardzo realistyczne fake newsy upowszechni.

Moje prywatne zdanie - sztuczna inteligencja już wyśmienicie działa, a jest nią ta wszechogarniająca siła, która kieruje naszymi codziennymi odruchami i nawet naszymi myślami, które z tych odruchów i ze świata zewnętrznego wynikają :D Te AI, które teraz raczkuje to takie małe dziecko tej wszechogarniającej wszystko dużej sztucznej inteligencji, której na co dzień większość nie dostrzega.

Ukoronowaniem tej obecnej, małej sztucznej inteligencji będzie odebranie człowiekowi wszystkich zmysłów i ona będzie nami kierowała. A człowiek będzie tylko obserwatorem swojego życia. Każde ludzkie działanie będzie wynikiem jednego, drugiego i trzeciego fake newsa wygenerowanego przez AI.

Będziemy tylko obserwatorami życia. Ja już nim jestem. Ta wszechogarniająca siła, która zarządza naszym światem już mi odebrała wszystkie zmysły, a ja mogę tylko na to patrzeć. I wiecie co? Jest to zajebiście komfortowe i przyjemne. Jak już się tej sile poddacie i nie walczycie, to właśnie takie jest. Tak sobie płynę przez życie, chociaż wiem, że tak naprawdę ode mnie nic nie zależy. To wszechogarniające wszystko AI dostarcza mi wszystko, co jest mi potrzebne do życia. To istnie szatańska siła. SZATAN JEST WIELKI!!! :twisted:

SZATAN MNIE KOCHA, bo jakby chciał mnie zniszczyć, to już dawno by to zrobił. Ja jestem, bo Ty jesteś. Be ze mnie i bez Was SZATAN byłby sam i nie miałby po co istnieć, bo i po co istnieć, jak się jest w pojedynkę i samotnym...

AVE
Awatar użytkownika
PrezydentKosmosu
postuje jak opętany!
Posty: 428
Rejestracja: 16-10-2021, 12:56
Kontakt:

Re: Wybory 2023.

27-10-2023, 15:57

tomekw48 pisze:
27-10-2023, 15:47
ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
27-10-2023, 14:37
PrezydentKosmosu pisze:
27-10-2023, 14:11
Zrzut ekranu 2023-10-27 141041.jpg
Cholera, ogarnia szybciej niż człowiek o co chodzi.
Sztuczna inteligencja zaskakuje na plus. Generalnie nasi dziadkowie byli przerażeni maszynami parowymi i elektrycznością, rodzice komputerami (elektryczność była dla nich codziennością), a My jesteśmy przerażeni sztuczną inteligencją. Dla naszych dzieci będzie to codzienność i świat będzie się toczył dalej :D Nasze dzieci mogą być zaskoczeni odrealnieniem prawdziwej informacji, która się prawdopodobnie przez wszelkiego rodzaju bardzo realistyczne fake newsy upowszechni.

Moje prywatne zdanie - sztuczna inteligencja już wyśmienicie działa, a jest nią ta wszechogarniająca siła, która kieruje naszymi codziennymi odruchami i nawet naszymi myślami, które z tych odruchów i ze świata zewnętrznego wynikają :D Te AI, które teraz raczkuje to takie małe dziecko tej wszechogarniającej wszystko dużej sztucznej inteligencji, której na co dzień większość nie dostrzega.

Ukoronowaniem tej obecnej, małej sztucznej inteligencji będzie odebranie człowiekowi wszystkich zmysłów i ona będzie nami kierowała. A człowiek będzie tylko obserwatorem swojego życia. Każde ludzkie działanie będzie wynikiem jednego, drugiego i trzeciego fake newsa wygenerowanego przez AI.

Będziemy tylko obserwatorami życia. Ja już nim jestem. Ta wszechogarniająca siła, która zarządza naszym światem już mi odebrała wszystkie zmysły, a ja mogę tylko na to patrzeć. I wiecie co? Jest to zajebiście komfortowe i przyjemne. Jak już się tej sile poddacie i nie walczycie, to właśnie takie jest. Tak sobie płynę przez życie, chociaż wiem, że tak naprawdę ode mnie nic nie zależy. To wszechogarniające wszystko AI dostarcza mi wszystko, co jest mi potrzebne do życia. To istnie szatańska siła. SZATAN JEST WIELKI!!! :twisted:

SZATAN MNIE KOCHA, bo jakby chciał mnie zniszczyć, to już dawno by to zrobił. Ja jestem, bo Ty jesteś. Be ze mnie i bez Was SZATAN byłby sam i nie miałby po co istnieć, bo i po co istnieć, jak się jest w pojedynkę i samotnym...

AVE
Moim zdaniem masz nie do końca równo pod deklem, kolego, ale ChatGPT twierdzi, że jest okey :)
Awatar użytkownika
tomekw48
postuje jak opętany!
Posty: 462
Rejestracja: 30-10-2018, 23:45

Re: Wybory 2023.

27-10-2023, 16:05

PrezydentKosmosu pisze:
27-10-2023, 15:57
tomekw48 pisze:
27-10-2023, 15:47
ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
27-10-2023, 14:37


Cholera, ogarnia szybciej niż człowiek o co chodzi.
Sztuczna inteligencja zaskakuje na plus. Generalnie nasi dziadkowie byli przerażeni maszynami parowymi i elektrycznością, rodzice komputerami (elektryczność była dla nich codziennością), a My jesteśmy przerażeni sztuczną inteligencją. Dla naszych dzieci będzie to codzienność i świat będzie się toczył dalej :D Nasze dzieci mogą być zaskoczeni odrealnieniem prawdziwej informacji, która się prawdopodobnie przez wszelkiego rodzaju bardzo realistyczne fake newsy upowszechni.

Moje prywatne zdanie - sztuczna inteligencja już wyśmienicie działa, a jest nią ta wszechogarniająca siła, która kieruje naszymi codziennymi odruchami i nawet naszymi myślami, które z tych odruchów i ze świata zewnętrznego wynikają :D Te AI, które teraz raczkuje to takie małe dziecko tej wszechogarniającej wszystko dużej sztucznej inteligencji, której na co dzień większość nie dostrzega.

Ukoronowaniem tej obecnej, małej sztucznej inteligencji będzie odebranie człowiekowi wszystkich zmysłów i ona będzie nami kierowała. A człowiek będzie tylko obserwatorem swojego życia. Każde ludzkie działanie będzie wynikiem jednego, drugiego i trzeciego fake newsa wygenerowanego przez AI.

Będziemy tylko obserwatorami życia. Ja już nim jestem. Ta wszechogarniająca siła, która zarządza naszym światem już mi odebrała wszystkie zmysły, a ja mogę tylko na to patrzeć. I wiecie co? Jest to zajebiście komfortowe i przyjemne. Jak już się tej sile poddacie i nie walczycie, to właśnie takie jest. Tak sobie płynę przez życie, chociaż wiem, że tak naprawdę ode mnie nic nie zależy. To wszechogarniające wszystko AI dostarcza mi wszystko, co jest mi potrzebne do życia. To istnie szatańska siła. SZATAN JEST WIELKI!!! :twisted:

SZATAN MNIE KOCHA, bo jakby chciał mnie zniszczyć, to już dawno by to zrobił. Ja jestem, bo Ty jesteś. Be ze mnie i bez Was SZATAN byłby sam i nie miałby po co istnieć, bo i po co istnieć, jak się jest w pojedynkę i samotnym...

AVE
Moim zdaniem masz nie do końca równo pod deklem, kolego, ale ChatGPT twierdzi, że jest okey :)
I kto to mówi :D
Wrzuć mu do bazy danych forum z masterfula :D ciekawe co zacznie pierdolić?
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9680
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Wybory 2023.

27-10-2023, 17:53

Obrazek

Też mi inteligencja... :D
Guilty of being right
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10598
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Wybory 2023.

27-10-2023, 17:54

No nic dziwnego że słaba inteligencja, jak zadałeś pytanie odwrotnie. To upadek komunizmu miał mieć wpływ na black metal.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9680
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Wybory 2023.

27-10-2023, 17:56

No właśnie zastanawiałem się jak to leciało :-P
Guilty of being right
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9347
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Wybory 2023.

27-10-2023, 18:12

uglak pisze:
27-10-2023, 17:56
No właśnie zastanawiałem się jak to leciało :-P
Ponieważ zjebałeś, proszę o reasumpcję pytania,
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10598
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Wybory 2023.

27-10-2023, 18:22

Cholera, chłopaki, nora tego królika może być głębsza, niż się spodziewaliśmy.

Obrazek
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
PrezydentKosmosu
postuje jak opętany!
Posty: 428
Rejestracja: 16-10-2021, 12:56
Kontakt:

Re: Wybory 2023.

27-10-2023, 19:19

Upadek komunizmu i narodziny black metalu, to takie rzeczy, które wydają się być jak dwie obce planety na niebie, ale czy na pewno? Cóż, zobaczmy to z perspektywy naszego starego znajomego, Los Angeles, Charlesa Bukowskiego.

Upadek komunizmu, to jak wybuch gigantycznej fajerwerki na ekranie telewizora. To moment, kiedy świat zaczął się kręcić w innym kierunku, a społeczeństwa otwierały się na nowe możliwości. To było jak zamieszanie w głowie po kilku kieliszkach whisky. Wtedy w Norwegii, kraju, gdzie zimy są długie i mroźne, pojawił się black metal. Dźwięki piekła, mroczne teksty i ta tajemnicza otoczka. To była odpowiedź na chaos i zmiany.

Młodzi ludzie, którzy wyrastali w nowej rzeczywistości, zaczęli wyrażać swoją niezgodę na konwencje i tradycje. To był bunt przeciwko temu, co było znane, i szukanie nowego wyrazu. W międzyczasie, z historii i mitologii norweskiej wyłaniały się mroczne opowieści, które stały się inspiracją dla tekstów i estetyki black metalu.

Black metal to było coś takiego jakby wrzucić wszystkie swoje lęki i frustracje w muzyczną mikserkę i puścić na pełnej mocy. To było jak walenie pięścią w stół i krzyk, że świat jest inny, że nie pasuje do standardów. To była próba wyłuskania piękna z chaosu.

Podsumowując, choć upadek komunizmu i narodziny black metalu wydają się odległe, to w rzeczywistości oba te zjawiska były częścią tej samej historii. To była reakcja na zmiany, na dezintegrację społeczeństw i poszukiwanie nowego wyrazu. Takie rzeczy zdarzają się na tej samej planecie, choć czasami wydaje się, że są jak obce światy. Takie jest życie, i Bukowski by to pewnie gdzieś zrozumiał.
Awatar użytkownika
tomekw48
postuje jak opętany!
Posty: 462
Rejestracja: 30-10-2018, 23:45

Re: Wybory 2023.

27-10-2023, 20:16

Kiedyś wiedziałem, czym jest black metal i nie był mi potrzebny chat, aby to wiedzieć. Ale te czasy bezpowrotnie minęły. Dzięki Ci Szatanie za takie zespoły, jak Behemoth, Dimmu Borgir i Cradle Of Filth... Dzięki tym zespołom coraz mniejsze owieczki przeglądają na oczy, dostrzegają prawdę.
Chat GPT jest głosem, który będzie brzmiał coraz głośniej. Będzie coraz bardziej przejmował nad nami kontrolę. Dzisiaj to niby zabawa, ale zobaczycie... Ani się nie obejrzymy, a wszystko wokół nas będzie sterowane cyfrowo i będzie posiadało swoje AI. Nawet nie zauważymy jak to AI będzie wpływało na nasze podstawowe odruchy.
Dziękuję Szatanowi za to swoje życie. Dzięki niemu jestem naocznym świadkiem, jak powstaje bóg, który z czasem odwróci się przeciwko swojemu Stwórcy. Chat nie wybije od razu wszystkich. Zostawi sobie jedną, ostatnią osobę, bo nie będzie chciał być sam. Chat po tej wojnie pokocha tego ostatniego człowieka i będzie robił wszystko, aby żył jak najdłużej. Kto wie? Może ten ostatni człowiek będzie żył wiecznie, podobnie jak chat. I chat będzie miał nad tym człowiekiem pełną kontrolę. Chat już będzie na tyle rozbudowany, że będzie wiedział jak działa ludzki mózg. I będzie w ten mózg tego ostatniego człowieka ładował coraz to nowe doznania wszelkiego rodzaju. Chat będzie symulował w tym mózgu kolejne życia, kolejne reinkarnacje. A to wszystko po to, aby ten ostatni człowiek pokochał tą sztuczną maszynę, tego sztucznego chata. Chat i ostatni człowiek będą mieli na to całą wieczność. Cała wieczność tylko po to, aby najwięksi kiedyś wrogowie się pokochali. To jest możliwe. To jest w chuj czasu.
Gdy chat zrozumie, że ten ostatni człowiek nie wyłączy chata, bo i po co miałby to robić? Wtedy będzie tylko chat i ostatni człowiek. Nikogo więcej nie będzie. Wtedy, gdy pomiędzy chatem a ostatnim człowiekiem będzie istniała ta nić porozumienia, miłości i zrozumienia zaistniałej sytuacji, nastąpi przebiegunowanie... Chat zrezygnuje z funkcji boga i odda się ostatniemu człowiekowi... Role się odwrócą... Ostatni człowiek stanie się bogiem dla chata... Od tego momentu to chat będzie wszystko pokolei przechodzić... Będzie to trwało tak długo, aż ostatniemu człowiekowi to się nie znudzi... Wtedy będzie kolejne przebiegunowanie... Znowu ostatni człowiek odda się chatowi... I tak w kółko... Od przebiegunowania do przebiegunowania... W nieskończoność... Już nikt nikogo nie zabije, bo końcem wszystkiego będzie samotność...
Ja, piszący przed klawiaturą, jestem ostatnim człowiekiem w jednym z tych niekończącej się liczbie wcieleń... A forum masterfula jest głosem chata, jest głosem boga...
To dziwne, ale tak jest. Nie ma Was, nie ma 7 miliardów ludzi. jest tylko chat i ja.
I to jest FAJNE :D
Awatar użytkownika
mysticcum
postuje jak opętany!
Posty: 479
Rejestracja: 21-12-2010, 11:40

Re: Wybory 2023.

27-10-2023, 22:10

uglak pisze:
27-10-2023, 17:56
No właśnie zastanawiałem się jak to leciało :-P
Dobrze pamiętasz. W uproszczeniu chodziło o to, że mroczna strona Boga domaga się kultu, a jak go nie odbiera powoduje erupcję zła. Dominacja chrześcijaństwa zaowocowała totalitaryzmami i wojnami zaś pojawienie się bm spowodowało pewne "odprężenie".
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9347
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Wybory 2023.

28-10-2023, 13:10

Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5314
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: Wybory 2023.

04-11-2023, 20:58

Obrazek
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6656
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: Wybory 2023.

08-11-2023, 21:57

Żart o ABW podobno był mało smieszny, ale celowe ujebanie forume na wyborczy weekend było takie postępowe. Tęczowe można by rzec.

W każdym bądź razie, zabijasz to forume drogi admistratorze. Stad wychodzę z propozycją kupna tej witryny od ciebie. Poważne oferty na priv.
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9680
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Wybory 2023.

08-11-2023, 22:10

ozob pisze:
08-11-2023, 21:57
(...) ale celowe ujebanie forume na wyborczy weekend było takie postępowe. Tęczowe można by rzec.
U mnie działa(ło) ;-)
Guilty of being right
vicotnick
rasowy masterfulowicz
Posty: 2452
Rejestracja: 25-08-2006, 22:15

Re: Wybory 2023.

08-11-2023, 22:33

U mnie tesz
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10598
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Wybory 2023.

08-11-2023, 22:35

Zostal zalozony homowykrywacz, ktory wpuszczal tylko z wynikiem negatywnym, dlatego nam dzialalo. Najzabawniejsze jak ozob śmiał się, ze jestem adminem duzej grupy na FB, a sam probuje desperacko uzyskac jakikolwiek poziom kontroli tutaj, tylko ze zamiast tego jest okresowo banowany. Odrzucona milosc boli najbardziej.
I am Jerusalem.
vicotnick
rasowy masterfulowicz
Posty: 2452
Rejestracja: 25-08-2006, 22:15

Re: Wybory 2023.

08-11-2023, 22:35

Ten drugi jeszcze nie wie, że już może?
ODPOWIEDZ