Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10148
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

19-02-2024, 20:08

Ten Łuksza bywa u Napierały, nie wiedziałem, że to aż taki gagatek był dawniej, obecnie nawrócony,

Napierała w większej dawce jednak męczy, zbyt wielu tematów się chwyta, łapie się wszystkiego od polityki, historii po sprawy społeczne i gospodarcze, dawniej był korwinistą,
obecnie niczym odwrócony Ziemkiewicz wie wszystko, tylko jest lewicowy,
jedyny plus i bardzo ważny Napierały, to zawsze podkreśla znaczenie liberalizmu,
uwagi o Napierale to dla @hcpig, który sam siebie określa jego fanem,

a wrzucę coś dla przykładu, Łuksza gada sensownie, albo tylko takiego udaje:

[media][/media]
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9347
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

19-02-2024, 20:21

Jakim fanem, co za bdura ale na pewno ma więcej do powiedzenia niż statystyczną mędrkujący youtuber, do tego krzewi liberalizm walcząc z rusko-chińską propagandą.
Yare Yare Daze
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

19-02-2024, 21:13

Medard pisze:
19-02-2024, 20:08
Ten Łuksza bywa u Napierały, nie wiedziałem, że to aż taki gagatek był dawniej, obecnie nawrócony,

Napierała w większej dawce jednak męczy, zbyt wielu tematów się chwyta, łapie się wszystkiego od polityki, historii po sprawy społeczne i gospodarcze, dawniej był korwinistą,
obecnie niczym odwrócony Ziemkiewicz wie wszystko, tylko jest lewicowy,
jedyny plus i bardzo ważny Napierały, to zawsze podkreśla znaczenie liberalizmu,
uwagi o Napierale to dla @hcpig, który sam siebie określa jego fanem,

a wrzucę coś dla przykładu, Łuksza gada sensownie, albo tylko takiego udaje:

[media][/media]
Takim nawróconym pod ciężarem "prawdy czasu" nie wierzę. Co gość, łukasz ma aktualnie do powiedzenia, zobaczę.
13.04.2024
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

21-02-2024, 13:44

Kolejny któremu służby sprawdzają, cotamcotam. Tym razem pan od książek polskojęzycznych. Bdb.


ps. Nic a nic się nie pomyliłem, choć tutaj było dość łatwo ocenić, co, kiedy, bo dlaczego to dość oczywista sprawa. Tym samym kolejny duży plus dla sąsiada, dla aktualnej władzy również. Z 8 lat lekko licząc było ciche przyzwolenie, pewnie po to też aby się uzbierało, tak pośrednio. Teraz pewnie łatwiej dojść do powiązań, zależności, przepływów „idei” oraz kasy. Seriami takie newsy będą szły. Tak jak dzisiaj, wczoraj opisuje się drogę dezinformacji tych którzy też włączyli się w strajk „rolników”.
13.04.2024
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

21-02-2024, 13:59

O koniu trojańskim konfy, choć oni tam, właściwie takich nie potrzebują, bo co jeden to mocno podejrzany, później. Mowa o doradczyni, ekspercie, którą chlor przemuś chciał wprowadzić na końską, pegasusową komisje. Sprawa rozwojowa, już bez zwrotów i zaskoczeń typu, „no jakto taką kacapską …. wprowadzać”, bo po usunięciu brauna z komisji ds. służb każdy wie o co chodzi z tym towarzystwem.
13.04.2024
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

23-02-2024, 14:13

Gdzieś tu Nasum chodzi i pytał o to co i jak się dzieje, z takimi sprawami i podobnymi. Dzieje się teraz tak, że 1 ... 2 .... 3 .... kacapstwo na start .... olaboga ... karajom za "poglądy", za "myślozbrodnie" zapewne też. Co może tłumaczyć sklejenie ...zd po internetach niektórych delikwentów.



Obrazek
https://www.onet.pl/informacje/onetwiad ... 1,79cfc278

Tym samym kroczek po kroczku ku normalności, jednym słowem.
13.04.2024
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

26-02-2024, 19:11



Trochę jak relacja z psychiatryka, trochę jak od alkusówpsychotropiarzy z wiadomego miejsca. Tak na marginesie, dobry troll z tego typa. Strollować trolla, zawsze coś.
13.04.2024
mocny2_3
rasowy masterfulowicz
Posty: 2661
Rejestracja: 17-02-2018, 21:00

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

01-03-2024, 19:45

Mówili że ten co wjechał w Szczecinie w grupe osób to ukrainiec, a to polaczek.Mówili że zgwałcił białoryusinke ukrainiec, niestety znowu polaczek.Jak tylko ktoś kogoś zabił czy zgwałcił czy ukradł 2zł to odrazu w komentarzu pocisk po ukraińcach.Dlaczego ten kraj od 2wś nie został ponownie zbombardowany?
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4046
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

01-03-2024, 20:11

mocny2_3 pisze:
01-03-2024, 19:45
Mówili że ten co wjechał w Szczecinie w grupe osób to ukrainiec, a to polaczek.Mówili że zgwałcił białoryusinke ukrainiec, niestety znowu polaczek.Jak tylko ktoś kogoś zabił czy zgwałcił czy ukradł 2zł to odrazu w komentarzu pocisk po ukraińcach.Dlaczego ten kraj od 2wś nie został ponownie zbombardowany?
A najgorsze jest to, że nawet jeśli ktoś to podgrzewa, to większość komentujących pisze te bzdety zupełnie bezinteresownie. W Gdańsku po koncercie Samaela (zacnym zresztą, choć już mi się nie chce odkopywać i pisać) jakiś gość pociął nożem sześć osób. Chyba bez związku z koncertem, raczej z sąsiednią imprezą, i w na razie nie do końca wyjaśnionych okolicznościach - tzn. nie wiadomo, czy atakował, czy się bronił. Tak czy siak, od razu "świadkowie" w sieci twierdzili, że Ukrainiec. A wychodzi na to, że chyba jednak Polak (dostał zarzuty) w towarzystwie Węgra (wyszedł, traktowany jako świadek).
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

01-03-2024, 20:28

Lukass pisze:
01-03-2024, 20:11
mocny2_3 pisze:
01-03-2024, 19:45
Mówili że ten co wjechał w Szczecinie w grupe osób to ukrainiec, a to polaczek.Mówili że zgwałcił białoryusinke ukrainiec, niestety znowu polaczek.Jak tylko ktoś kogoś zabił czy zgwałcił czy ukradł 2zł to odrazu w komentarzu pocisk po ukraińcach.Dlaczego ten kraj od 2wś nie został ponownie zbombardowany?
A najgorsze jest to, że nawet jeśli ktoś to podgrzewa, to większość komentujących pisze te bzdety zupełnie bezinteresownie. W Gdańsku po koncercie Samaela (zacnym zresztą, choć już mi się nie chce odkopywać i pisać) jakiś gość pociął nożem sześć osób. Chyba bez związku z koncertem, raczej z sąsiednią imprezą, i w na razie nie do końca wyjaśnionych okolicznościach - tzn. nie wiadomo, czy atakował, czy się bronił. Tak czy siak, od razu "świadkowie" w sieci twierdzili, że Ukrainiec. A wychodzi na to, że chyba jednak Polak (dostał zarzuty) w towarzystwie Węgra (wyszedł, traktowany jako świadek).
Oj tam, oj tam, zasieją, nie przeproszą, ale coś tam zawsze z tego zasianego wyrośnie.



I to dziwny trafem, sianie z podobnych, konfruskich źródeł.
13.04.2024
Awatar użytkownika
Tatuś
weteran forumowych bitew
Posty: 1593
Rejestracja: 07-07-2017, 12:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

01-03-2024, 21:47



Palę się do roboty jak ruska jednostka mobilizacyjna.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14777
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

05-03-2024, 23:02

https://x.com/SachaBaronCohen/status/15 ... 92354?s=20

Obrazek
Finally, @YouTube just blocked Putin's propaganda machine (Russia RT)!

@Facebook /@instagram & @Twitter (X)
-- what are you waiting for?!
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Tatuś
weteran forumowych bitew
Posty: 1593
Rejestracja: 07-07-2017, 12:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

12-03-2024, 08:33

Na twitku jakis pierdolec się odbywa, albo to mnie wrzuciło do jakiegoś z dupy kręgu by mnie nastawić antyukraińsko. Jestem codziennie bombardowany wpisami jakiś pansiusiaków, meklerów i innych ruskich kurew.




I tak cała ściana newsów z dupy.

też zaobserwowaliscie takie wzmożenie?
Palę się do roboty jak ruska jednostka mobilizacyjna.
mistrzsardu
rasowy masterfulowicz
Posty: 2608
Rejestracja: 10-05-2005, 23:03
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

12-03-2024, 08:47

Tatuś pisze:
12-03-2024, 08:33
To akurat prawda. Ekshmucje żołnierzy Wehrmachtu są dokonywane bez przeszkód od lat, ponoć w zachodniej Ukrainie nawet teraz trwają.Na Ukrainie od lat był zakaz ekshumacji ofiar rzezi wołyńskiej. Większość spoczywa w bezimiennych dołach.
Coś się miało ruszyć w tej kwestii w 2023 roku, ale nie wiem jak to wygląda.
Moja rodzina została częściowo wymordowana w Ostrówkach i to jest JEDYNE miejsce gdzie odbyła się oficjalna ekshumacja.
Bezimiennych dołów śmierci o których wiadomo, że leżą tam zamordowani Polacy są na Ukrainie tysiące.
To jest fakt a nie ruska propaganda.
Celem życia nie jest przeżycie.
Awatar użytkownika
Tatuś
weteran forumowych bitew
Posty: 1593
Rejestracja: 07-07-2017, 12:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

12-03-2024, 10:27

Sama prawda, ruska prawda. :)
Palę się do roboty jak ruska jednostka mobilizacyjna.
shitshow
postuje jak opętany!
Posty: 660
Rejestracja: 15-10-2020, 13:48

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

12-03-2024, 10:43

Tatuś pisze:
12-03-2024, 10:27
Sama prawda, ruska prawda. :)
Wolisz ukraińską wersję historii?
We can't hear nothing
but propaganda and commercials, sermons and machine gun fire.
olgims
w mackach Zła
Posty: 979
Rejestracja: 06-09-2010, 23:25

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

12-03-2024, 10:50

shitshow pisze:
12-03-2024, 10:43
Tatuś pisze:
12-03-2024, 10:27
Sama prawda, ruska prawda. :)
Wolisz ukraińską wersję historii?
ja np. wolę polską wersję historii, ale ty ewidentnie z kolegami forumowymi katolami wolicie kacapska. tak po ludzku nie wstyd wam udawać Polaków ? :)
Seein' me is def not repeated or done twice
I laugh as I cast the first stones at Christ
shitshow
postuje jak opętany!
Posty: 660
Rejestracja: 15-10-2020, 13:48

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

12-03-2024, 11:00

Jeśli wg ciebie to są kłamstwa to dalej możesz żyć w przekonaniu, że Ukraińcy są wg nas w porządku:
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Fa%C5%8 ... _OUN_i_UPA
Edit: To jest właśnie polska wersja historii.
Edit 2: Tu masz jeszcze jedną dzielną ukraińską formację:
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Ukrai%C ... Pomocnicza
Poczytaj sobie o ich współudziale w Holokauście. Np. Rossolinski-Liebe sporo o tym pisze. On też jest ruską onucą?
We can't hear nothing
but propaganda and commercials, sermons and machine gun fire.
olgims
w mackach Zła
Posty: 979
Rejestracja: 06-09-2010, 23:25

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

12-03-2024, 11:13

shitshow pisze:
12-03-2024, 11:00
Jeśli wg ciebie to są kłamstwa to dalej możesz żyć w przekonaniu, że Ukraińcy są wg nas w porządku:
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Fa%C5%8 ... _OUN_i_UPA
Edit: To jest właśnie polska wersja historii.
ja gdzieś napisałem, że zbrodnia wołyńska to są kłamstwa? To czytac ze zrozumieniem proponuje, bo widzę, że spory problem z tym masz. Zwłaszcza historię, proponuje czytać ze zrozumieniem i posiłkując się wszelkimi możliwymi źródłami :)
Natomiast interesuje mnie skąd u wielu wolako-metalo-katoli (to połączenie nigdy nie przestanie mnie bawić) ta fascynacja i ukochanie kacapii? Czy to ta zjebana religia tak wam pozmieniała mózgi? Pytam bo nie chce się tym umyslowym hivem zarazić przez przypadek na jakimś koncercie :)
Seein' me is def not repeated or done twice
I laugh as I cast the first stones at Christ
shitshow
postuje jak opętany!
Posty: 660
Rejestracja: 15-10-2020, 13:48

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

12-03-2024, 11:22

Ładnie sobie zaprojektowaleś mnie w swojej głowie :D
A co do mojej wiedzy z historii to się nie martw. Jest dobrze.
We can't hear nothing
but propaganda and commercials, sermons and machine gun fire.
ODPOWIEDZ