Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
ODPOWIEDZ
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

28-03-2024, 16:20

Swoją drogą miałem genialny pomysł, żeby ten wątek załączyć.

Po pierwsze widać jak się czyści to bagno. Wojna, czyli punkt do którego te działania dezinformacyjne miały podprowadzić, się realizuje. Napędza to z drugiej strony, walkę na tym polu, czy jak w Polsce powolne odkrywanie kart, kto jest kto i czym się w rzeczywistości zajmuje.


Po drugie też tutaj widać kto zacz. Taki pacjentov, jak został ograniczony do tego, co powinno być jego podstawową działalnością, czyli do pisania o muzyce, wziął i znikną. Takie oto przypadki chodzą po ludziach.
13.04.2024
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

28-03-2024, 16:25

Hatefire pisze:
28-03-2024, 16:16
Jeszcze kilka takich dyskusji i dojdziesz do wniosku, że tylko ty i Olgims, to nie są agenci. Żułek też, tylko nie rosyjski, a duński, bo mu płacą w Lego xD
Nie ma co mi tam wkładać nic do ust. Słaba manipulacja, średnio mnie ruszająca.


Jakbyś nie złapał, to Ci wyjaśnię.
Jest kilku zwyczajnie zainfekowanych, pożytecznych. Jeden według mnie żył z polityki, zajmował się tym czym się tutaj zajmował. Jest też drugi, który jest sfrustrowanym przegrywem, któremu rola najzwyczajniej się spodobała. Na moje oko jest też jeden co ma tutaj drugie konto, ale to znany forumowy troll, nie polityczny, tylko zwykły troll.

Co do podśmiechujek. Jest z nimi jeden problem. Moje obserwacje się po prostu sprawdzają. Nie zmienią tego teksty "czy jest z nami onuca w pokoju". Jakbyś sie nie starał.
13.04.2024
olgims
w mackach Zła
Posty: 979
Rejestracja: 06-09-2010, 23:25

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

28-03-2024, 16:30

Ascetic pisze:
28-03-2024, 16:12
olgims pisze:
28-03-2024, 16:02
Hatefire pisze:
28-03-2024, 15:53
No czuję się w takim razie zaszczycony, że jestem użytkownikiem tak zacnego forum gdzie umieszczono, aż dwóch agentów (jeden nieaktywny z powodu bana). Ciekawe ile płacą. Może bym się wkręcił. Realizowałbym zadania subtelniej i na wyższym poziomie, niż ci dotychczas xD Boje się tylko, że negując agenturalność Ozoba znalazłem się w kręgu podejrzeń też.
Bardzo łatwo sprawdzić ile płacą i w jaki sposób werbują, jest na ten temat masa powszechnie dostepnych artykułów i materiałów dokumentalnych. Nie wiem skąd to twoje smieszkowanie w temacie.
Hejtfaja - fakt zaskoczka, z tymi podśmiechujkami.

Takie uglaki, to zero zaskoczki. Hehe, migranty. Tam się kolesiowi umościli, tam go zaszczepili. Tam mu znaleźli dziurę w głowie.



Swoją drogą wszedł temat na bęben i się odezwało kacapstwo xD Trzeba powtarzać ten rytuał. Od razu się meldują, jak pieski, na zawołanie. :lol:
To jest bardzo prosta zależność, która działa na ruskie trolle i sympatyków ruskiej narracji (po tzw prawej i lewej stronie, ruska orkiestra gra dla wszystkich) wszędzie na internecie w taki sam sposób - zaczynasz sypać niewygodnymi faktami, zaczyna się ironizowanie/podsmiechujki/whataboutism/oburzenie/zwykle łgarstwo/albo robienie z ciebie wariata - to jedna z ulubionych metod bolszewików :) itd itp aktywujących się w temacie użytkowników. Nic nowego, nic zaskakującego. + W przypadku większości osób jest to prosto działający mechanizm wyparcia, że się dali oszukac/okłamać/uwierzyli ruskiemu botowi. Bo to by oznaczało, że są głupsi niż automat zoptymalizowany do podawania nieprawdziwych informacji. Smuteczek w sumie, ale nie dość, że mi idiotów nie szkoda, to jestem zdania, że sianie głupoty powinno się aktywnie tępić.
Seein' me is def not repeated or done twice
I laugh as I cast the first stones at Christ
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

28-03-2024, 16:38

olgims pisze:
28-03-2024, 16:30
Ascetic pisze:
28-03-2024, 16:12
olgims pisze:
28-03-2024, 16:02


Bardzo łatwo sprawdzić ile płacą i w jaki sposób werbują, jest na ten temat masa powszechnie dostepnych artykułów i materiałów dokumentalnych. Nie wiem skąd to twoje smieszkowanie w temacie.
Hejtfaja - fakt zaskoczka, z tymi podśmiechujkami.

Takie uglaki, to zero zaskoczki. Hehe, migranty. Tam się kolesiowi umościli, tam go zaszczepili. Tam mu znaleźli dziurę w głowie.



Swoją drogą wszedł temat na bęben i się odezwało kacapstwo xD Trzeba powtarzać ten rytuał. Od razu się meldują, jak pieski, na zawołanie. :lol:
To jest bardzo prosta zależność, która działa na ruskie trolle i sympatyków ruskiej narracji (po tzw prawej i lewej stronie, ruska orkiestra gra dla wszystkich) wszędzie na internecie w taki sam sposób - zaczynasz sypać niewygodnymi faktami, zaczyna się ironizowanie/podsmiechujki/whataboutism/oburzenie/zwykle łgarstwo/albo robienie z ciebie wariata - to jedna z ulubionych metod bolszewików :) itd itp aktywujących się w temacie użytkowników. Nic nowego, nic zaskakującego. + W przypadku większości osób jest to prosto działający mechanizm wyparcia, że się dali oszukac/okłamać/uwierzyli ruskiemu botowi. Bo to by oznaczało, że są głupsi niż automat zoptymalizowany do podawania nieprawdziwych informacji. Smuteczek w sumie, ale nie dość, że mi idiotów nie szkoda, to jestem zdania, że sianie głupoty powinno się aktywnie tępić.
Mnie w kontekście tego też i po raz kolejny to dziwi**. Te próby dezawuowania*. Jest jak piszesz, wiadomo po co to robią, jest to mało skuteczne, a dalej w tę technikę wbijają. Przerobione, rozszyfrowane, oczywiste. Tyle lat przy tym robią, a nie są w stanie innych mechanizmów psychologicznych wypracować xD No i działa to de facto przeciwskutecznie. Coś jak z żartem, który dwa pierwsze razy jest śmieszny, a później każdy się zastanawia, po co jest znów powtarzany, jak już nie bawi.

*Póki co dwóch się wyłoniło. Lista obecności jakaś marniutka.
** Dziwi też z tego względu, że piszą o ludziach, którzy mają te ich patenty rozkminione po wielokroć. Nie wiem, kogo to ma ruszyć? Tych co tutaj czytają? Przecież, nikt tego miejsca nie czyta a oni tutaj kacapują tak hobbystycznie.
13.04.2024
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

28-03-2024, 16:43

Spoko przy okazji inby o Michalik zostałem określony fanem Stanowskiego, obecnie znalazłem się w kręgu podejrzeń o skarpetkosceptyczność. W sumie nie wiem co gorsze xD
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

28-03-2024, 16:47

Hatefire pisze:
28-03-2024, 16:43
Spoko przy okazji inby o Michalik zostałem określony fanem Stanowskiego, obecnie znalazłem się w kręgu podejrzeń o skarpetkosceptyczność. W sumie nie wiem co gorsze xD
Wypowiem się za siebie. Uderzyła mnie Twoja naiwność. I brak zrozumienia, tego co się dzieje w przestrzeni internetowej, założenie, że to tutaj dziać się nie może.

W kwestii skarpetosceptyczności. Ja tam się jeszcze będę pod tym kątem przyglądał Tobie :lol: Nawet jak wani, choć ja tam tego specjalnie nie czuję, to są tacy, od których zwyczajnie jebie. Nawet nie trzeba otwierać posta, żeby było wiadomo, że onuca od miesięcy nie zmieniana/ prana.
Ostatnio zmieniony 28-03-2024, 16:48 przez Ascetic, łącznie zmieniany 1 raz.
13.04.2024
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10599
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

28-03-2024, 16:47

uglak pisze:
28-03-2024, 16:06
Lądujesz w excelu Towarzyszu!
Nigdy nas wszystkich nie zdekonspirują! Nawet nie wiedzą, jak blisko prawdy się znaleźli, gdy zaczęli podejrzewać Ola. Na szczęście porzucili ten trop, Grupa Hipo-rusek jest znów bezpieczna.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 3568
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

28-03-2024, 16:52

a nicram miał już nie pisać podobno :lol:
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

28-03-2024, 16:53

Nie pisze. Myślę, że mi akurat powinieneś uwierzyć.


Co oczywiście jest ogromną szkodą dla forum.
Ostatnio zmieniony 28-03-2024, 16:55 przez Ascetic, łącznie zmieniany 1 raz.
13.04.2024
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10599
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

28-03-2024, 16:54

Hatefire pisze:
28-03-2024, 16:43
Spoko przy okazji inby o Michalik zostałem określony fanem Stanowskiego, obecnie znalazłem się w kręgu podejrzeń o skarpetkosceptyczność. W sumie nie wiem co gorsze xD
Nie-wspieranie Giertycha sprawiło, że Twoje działanie stało się podejrzanie zbieżne z interesami matuszki Rosji! Gratulujemy, tawariszcz. Ciepłe biuro w Średniekołymsku już czeka, proszę stawić się na pociąg z Katowic do Białegostoku przez Warszawę Centralną o 18:04, tam będę czekał z dalszymi instrukcjami, poznasz mnie po obuwiu.
I am Jerusalem.
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

28-03-2024, 16:58

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
28-03-2024, 16:54
Hatefire pisze:
28-03-2024, 16:43
Spoko przy okazji inby o Michalik zostałem określony fanem Stanowskiego, obecnie znalazłem się w kręgu podejrzeń o skarpetkosceptyczność. W sumie nie wiem co gorsze xD
Nie-wspieranie Giertycha sprawiło, że Twoje działanie stało się podejrzanie zbieżne z interesami matuszki Rosji! Gratulujemy, tawariszcz. Ciepłe biuro w Średniekołymsku już czeka, proszę stawić się na pociąg z Katowic do Białegostoku przez Warszawę Centralną o 18:04, tam będę czekał z dalszymi instrukcjami, poznasz mnie po obuwiu.
Nie wiem po co robić robotę za forumowe kacapstwo, ale ok. Ja tam rozumiem, że wytrzebione i słabe, ale, żeby toczeniem beki z poważnych spraw im dodawać skrzydeł? Pewnie jakaś cecha osobowa się uaktywniła, silniejsze od sebka, nic się tu nie poradzi, a może i poradzi.
13.04.2024
mistrzsardu
rasowy masterfulowicz
Posty: 2608
Rejestracja: 10-05-2005, 23:03
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

28-03-2024, 17:01

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
28-03-2024, 16:47
uglak pisze:
28-03-2024, 16:06
Lądujesz w excelu Towarzyszu!
Nigdy nas wszystkich nie zdekonspirują! Nawet nie wiedzą, jak blisko prawdy się znaleźli, gdy zaczęli podejrzewać Ola.
Słusznie! Być może pamięć mnie myli, ale jeden z panów na masterfulowych włościach przyznał się, że był kiedyś w Rosji.
Po co był? Po instrukcje, to oczywiste.
Celem życia nie jest przeżycie.
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

28-03-2024, 17:02

I tak to się kończy. Ekhh.
13.04.2024
olgims
w mackach Zła
Posty: 979
Rejestracja: 06-09-2010, 23:25

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

28-03-2024, 17:41

No ale dziwi cię to? Mnie w ogóle :)
Seein' me is def not repeated or done twice
I laugh as I cast the first stones at Christ
sanctusdiavolos
postuje jak opętany!
Posty: 409
Rejestracja: 21-05-2023, 14:02

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

28-03-2024, 17:42

Boski temat. Przypomniał mi, że dochodzi 18:00, a ja jeszcze trzeźwy. Czas to zmienić!
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

28-03-2024, 17:44

@olgimis << który stał się nicramem a wcześniej był mną, jprd&iksDE >>






Widać, że taplanie się podśmiechujkowiczom w kacapskim gówienku leży jednak :lol:

Mogli tak od razu, człowiek by za nich nie robił roboty xD
13.04.2024
olgims
w mackach Zła
Posty: 979
Rejestracja: 06-09-2010, 23:25

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

28-03-2024, 18:03

Ascetic pisze:
28-03-2024, 17:44
@olgimis << który stał się nicramem a wcześniej był mną, jprd&iksDE >>






Widać, że taplanie się podśmiechujkowiczom w kacapskim gówienku leży jednak :lol:

Mogli tak od razu, człowiek by za nich nie robił roboty xD
no jak się nie mają chłopaki jak merytorycznie odnieść to tylko podsmiechujki im zostają. Jakie to reaktywne i przewidywalne.
Bardzo zabawnie się to obserwuje :)
Seein' me is def not repeated or done twice
I laugh as I cast the first stones at Christ
sanctusdiavolos
postuje jak opętany!
Posty: 409
Rejestracja: 21-05-2023, 14:02

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

28-03-2024, 18:09

Zawsze toczyłem bekę z ludzi bezrefleksyjnie łykających kacapską propagandę z szemranych facebookowych kont dla debili (i czujących potrzebę dzielenia się tym ze światem), ale widzę druga strona barykady też udana po chuju fest, hahahaha! Rosyjscy agenci ("ofiary propagandy" bym jeszcze zrozumiał) dla forum dla alkoho...ekhm, metalowców, tego jeszcze nie grali. Może odstawcie już wszyscy internet, newsy, facebooka, smartfony, że o innych uzależniaczach już nie wspomnę, bo niedługo będziecie w takim stanie, że szkoda będzie na Was złamanego rubla. ;-)
I tak już od tego natłoku medialnego syfu nie idzie przefiltrować co jest rzeczywistością a co fikcją, a nakręcacie się jedni i drudzy jak tampon w piździe. Jedno co się zawsze udawało i wciąż udaje wszystkim rządom tego świata, to polaryzacja motłochu, zajmowanie ich rzucaniem wzajemnych oskarżeń, utwierdzanie w przekonaniu, że każdy jeden łeb co umie pisać, jest specjalistą od absolutnie wszystkiego.
Widać, że taplanie się podśmiechujkowiczom w kacapskim gówienku leży jednak
A kto się w tym niby tapla?
Myślę, że mało kogo obchodzą natchnione pierdoły które tu wypisujecie jedni i drudzy, bo kto ma rozum, raczej się nie pasjonuje jakimiś postami na internetowych forach dla samozwańczych specjalistów od wszystkiego. Natomiast jak widzę jakie spustoszenie w mózgu robi ludziom internet, w dodatku dorosłym osobom, to wręcz przecieram oczy ze zdumienia.
Idę stąd, zanim mnie ktoś posądzi o szpiegostwo na rzecz Zeta Reticuli, albo chuj wie co... Miłej zabawy!
olgims
w mackach Zła
Posty: 979
Rejestracja: 06-09-2010, 23:25

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

28-03-2024, 18:11

Hatefire pisze:
28-03-2024, 16:43
Spoko przy okazji inby o Michalik zostałem określony fanem Stanowskiego, obecnie znalazłem się w kręgu podejrzeń o skarpetkosceptyczność. W sumie nie wiem co gorsze xD
nie wiem co to inba, bo nie umiem w te gimnazjalne slangi, ale nie pomyślałeś (pewnie za dużo wymagam), że to nie tak działa, że ktoś cię wrzuca do danego kregu, tylko pisząc co piszesz sam się w tym kręgu umieszczasz?
No właśnie :)
Seein' me is def not repeated or done twice
I laugh as I cast the first stones at Christ
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

28-03-2024, 18:15

sanctusdiavolos pisze:
28-03-2024, 18:09
Zawsze toczyłem bekę z ludzi bezrefleksyjnie łykających kacapską propagandę z szemranych facebookowych kont dla debili (i czujących potrzebę dzielenia się tym ze światem), ale widzę druga strona barykady też udana po chuju fest, hahahaha! Rosyjscy agenci ("ofiary propagandy" bym jeszcze zrozumiał) dla forum dla alkoho...ekhm, metalowców, tego jeszcze nie grali. Może odstawcie już wszyscy internet, newsy, facebooka, smartfony, że o innych uzależniaczach już nie wspomnę, bo niedługo będziecie w takim stanie, że szkoda będzie na Was złamanego rubla. ;-)
I tak już od tego natłoku medialnego syfu nie idzie przefiltrować co jest rzeczywistością a co fikcją, a nakręcacie się jedni i drudzy jak tampon w piździe. Jedno co się zawsze udawało i wciąż udaje wszystkim rządom tego świata, to polaryzacja motłochu, zajmowanie ich rzucaniem wzajemnych oskarżeń, utwierdzanie w przekonaniu, że każdy jeden łeb co umie pisać, jest specjalistą od absolutnie wszystkiego.
Widać, że taplanie się podśmiechujkowiczom w kacapskim gówienku leży jednak
A kto się w tym niby tapla?
Myślę, że mało kogo obchodzą natchnione pierdoły które tu wypisujecie jedni i drudzy, bo kto ma rozum, raczej się nie pasjonuje jakimiś postami na internetowych forach dla samozwańczych specjalistów od wszystkiego. Natomiast jak widzę jakie spustoszenie w mózgu robi ludziom internet, w dodatku dorosłym osobom, to wręcz przecieram oczy ze zdumienia.
Idę stąd, zanim mnie ktoś posądzi o szpiegostwo na rzecz Zeta Reticuli, albo chuj wie co... Miłej zabawy!
Lubisz w laboraty, czy chciałeś jakoś zaistnieć? Coraz dłuższe te posty tworzysz, to tu, to tam. Spoko właściwie, każdy robi co chce i potrafi, tylko czy masz coś do powodzenie poza pozą, że chcesz zaistnieć i lubisz w laboraty?

A co do specjalizacji wracając. Tak owszem jest tu 3-4 co się specjalizują w onucach. W laboratach nie będziesz miał atencjuszu konkurencji. Nikt nie pisze, pierdolenia, które się kończy czytać po 3 zdaniu. We wbijaniu akurat będziesz miał, w wątki, wszelakie, bo tu takich masa mądrali jak ty.
Ostatnio zmieniony 28-03-2024, 18:20 przez Ascetic, łącznie zmieniany 1 raz.
13.04.2024
ODPOWIEDZ