Chcę Nowego Ładu-Porządku Świata

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
Szanujemy cudze poglądy. Dyskutujemy merytorycznie. Szanujemy ofiary wojen i represji. Nie powielamy zmanipulowanych przekazów.

Czy jesteś na nastaniem Nowego Porządku Świata?

Tak
22
48%
Nie
20
43%
Nie wiem
4
9%
 
Liczba głosów: 46
ursus
w mackach Zła
Posty: 798
Rejestracja: 03-11-2018, 16:14

Re: Chcę Nowego Ładu-Porządku Świata

09-05-2021, 15:26

Mariusz Wędliniarz pisze:
09-05-2021, 15:04
mistrzsardu pisze:
08-05-2021, 16:30
Fanatyk pisze:
08-05-2021, 12:49
Stara dobra grypa przeszla rebranding I pod nową marką covid19 podbiła świat, wykorzystano nowe narzędzia marketingowe
typu masczka test PCR kombinezon oraz nachalną promocję w TV I efekt skali został osiągnięty. Świat zwariował :lol:
Coś w ten deseń - przeżyjmy to jeszcze raz ;) Do czasu jak stare, sprawdzone numery działają będzie jak do tej pory.
Tylko, że data ważności starych numerów zbliża się nieuchronnie. One już przestają działać, tylko jeszcze nie wszyscy to widzą. Narratorzy doskonale zdają sobie z tego sprawę stąd ten pośpiech.
Łatwo się wierzy w teorie spiskowe, ale jak już obudzicie się za jakiś czas z kończyną górną w nocniku pełnym kału, jakiż to będzie piękny widok waszych twarzy. To że decydujecie się zarażać innych poprzez niezaszczepienie nie może i nie będzie wam wybaczone. Od jesieni albo i wcześniej powinni wam konkretnie poukrucać pójście na koncerty, siłownie, knajpy i sklepy. Nie ma co się z wami już pierdolić że tak powiem, a teściki drogie i kwarantanna będzie za każdym razem jak się któremuś umani wyjazd za granicę. Jestem od czwartku zaszczepiony i mam teraz na twarzy jak to piszę uśmieszek jak o was pomyślę o waszej przyszłości przegrywy. Szykany na was dopiero się zaczną i mnie to bardzo cieszy. Hahahaha... Nie mogłem się powstrzymać.
Koleszko to ty za jakiś czas będziesz musiał zeżreć ten nocnik pełen swojego kału i ładnie przeprosić szanowne szurstwo.
Awatar użytkownika
Mariusz Wędliniarz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2545
Rejestracja: 21-09-2011, 13:13

Re: Chcę Nowego Ładu-Porządku Świata

09-05-2021, 16:10

ursus pisze:
09-05-2021, 15:26
Mariusz Wędliniarz pisze:
09-05-2021, 15:04
mistrzsardu pisze:
08-05-2021, 16:30

Coś w ten deseń - przeżyjmy to jeszcze raz ;) Do czasu jak stare, sprawdzone numery działają będzie jak do tej pory.
Tylko, że data ważności starych numerów zbliża się nieuchronnie. One już przestają działać, tylko jeszcze nie wszyscy to widzą. Narratorzy doskonale zdają sobie z tego sprawę stąd ten pośpiech.
Łatwo się wierzy w teorie spiskowe, ale jak już obudzicie się za jakiś czas z kończyną górną w nocniku pełnym kału, jakiż to będzie piękny widok waszych twarzy. To że decydujecie się zarażać innych poprzez niezaszczepienie nie może i nie będzie wam wybaczone. Od jesieni albo i wcześniej powinni wam konkretnie poukrucać pójście na koncerty, siłownie, knajpy i sklepy. Nie ma co się z wami już pierdolić że tak powiem, a teściki drogie i kwarantanna będzie za każdym razem jak się któremuś umani wyjazd za granicę. Jestem od czwartku zaszczepiony i mam teraz na twarzy jak to piszę uśmieszek jak o was pomyślę o waszej przyszłości przegrywy. Szykany na was dopiero się zaczną i mnie to bardzo cieszy. Hahahaha... Nie mogłem się powstrzymać.
Koleszko to ty za jakiś czas będziesz musiał zeżreć ten nocnik pełen swojego kału i ładnie przeprosić szanowne szurstwo.
Wy, prawackie, antysemickie, narodowościowe szurstwo jesteście skansenem i pośmiewiskiem europy, a niedługo staniecie się po prostu parchami, których trzeba będzie wyizolować. Zgnębimy was. Bill Gates ze świtą przyszyszykuje wam piękne zielone paszporciki covidove.
Raz się zje, raz się nie zje.
Awatar użytkownika
Fanatyk
weteran forumowych bitew
Posty: 1339
Rejestracja: 02-09-2015, 20:23

Re: Chcę Nowego Ładu-Porządku Świata

09-05-2021, 21:50

Zgnębimy was. Bill Gates ze świtą przyszyszykuje wam piękne zielone paszporciki covidove.
Żółte papiery już macie do kompletu potrzebujecie jeszcze zielonych.
DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Chcę Nowego Ładu-Porządku Świata

19-05-2021, 17:33

Długopis no i masz swój Nowy Ład i co teraz?
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6708
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: Chcę Nowego Ładu-Porządku Świata

19-05-2021, 18:14

Kurwa mać, moje oczy! Jak widzę, że ktoś używa słowa 'my' i nie jest kobietą to po prostu skarpety mi się rolują w obważanki :) Prowokacja mało wyszukana z tą postawą pro-szczepieniową. Raczej z tych oczywistych. Czekam na kolejne elaboraty. Hailsa!
ODPOWIEDZ