LEWACTWO

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
Szanujemy cudze poglądy. Dyskutujemy merytorycznie. Szanujemy ofiary wojen i represji. Nie powielamy zmanipulowanych przekazów.
535

Re: LEWACTWO

05-11-2021, 01:04

mad pisze:
04-11-2021, 23:24
Że niby ty wszystko dokładnie policzyłeś? Inflacja, tak, wiem. Z drugiej strony przewalone 200 mld w vacie.
Inflacja jest faktem i wiadomo kto jest za nią odpowiedzialny. Te 200 mld jest głównie spekulacją i strzałem z dupy. No i nikogo nie złapali, a przecież zarówno tusku jak i bydgoszczu mieli siedzieć. Siedzą? No nie siedzą, także weź skończ stękać. Do tego policz z grubsza ile system oszczędza na wyciąganiu ludziom z kieszeni żywej gotówy inflacją. Vat, akcyza, lokaty z ujemnym oprocentowaniem. Ja wiem, że ci się wydaje, że trafiłeś na debila, ale te 200mld nawet jeżeli jest prawdą to ułamek tego co zajebali twoi towarzysze. Ciekawe, że milczysz o długu publicznym i wszystkich podatkach, opłatach, daninach , akcyzach. W telewizji o tym cisza? Pamiętasz może jak te skurwysyny szczekały na temat vatu, który mieli obniżać? Czy choćby podatku belki? Obniżyli? Zlikwidowali? A nie czekaj , zlikwidowali odsetki od lokat...coś cienki jesteś z tej matematyki. Se może przelicz ile odsetek nie wypłacili od siana leżącego na lokatach, a potem dodaj inflację. Poza tym jest jeszcze jedna kwestia. Zaufanie. Spadek zaufania do rządu mierzymy w inwestycjach i w odpływie kapitału z lokat. Dziwnie milczysz o tym, że w inwestycjach jest stały dramat, a radykalny wzrost cen nieruchomości jest odpowiedzią na załamanie się resztek zaufania do rządu i całego systemu.
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: LEWACTWO

05-11-2021, 07:08

535 pisze:
05-11-2021, 01:04
mad pisze:
04-11-2021, 23:24
Że niby ty wszystko dokładnie policzyłeś? Inflacja, tak, wiem. Z drugiej strony przewalone 200 mld w vacie.
Inflacja jest faktem i wiadomo kto jest za nią odpowiedzialny. Te 200 mld jest głównie spekulacją i strzałem z dupy. No i nikogo nie złapali, a przecież zarówno tusku jak i bydgoszczu mieli siedzieć. Siedzą? No nie siedzą, także weź skończ stękać. Do tego policz z grubsza ile system oszczędza na wyciąganiu ludziom z kieszeni żywej gotówy inflacją. Vat, akcyza, lokaty z ujemnym oprocentowaniem. Ja wiem, że ci się wydaje, że trafiłeś na debila, ale te 200mld nawet jeżeli jest prawdą to ułamek tego co zajebali twoi towarzysze. Ciekawe, że milczysz o długu publicznym i wszystkich podatkach, opłatach, daninach , akcyzach. W telewizji o tym cisza? Pamiętasz może jak te skurwysyny szczekały na temat vatu, który mieli obniżać? Czy choćby podatku belki? Obniżyli? Zlikwidowali? A nie czekaj , zlikwidowali odsetki od lokat...coś cienki jesteś z tej matematyki. Se może przelicz ile odsetek nie wypłacili od siana leżącego na lokatach, a potem dodaj inflację. Poza tym jest jeszcze jedna kwestia. Zaufanie. Spadek zaufania do rządu mierzymy w inwestycjach i w odpływie kapitału z lokat. Dziwnie milczysz o tym, że w inwestycjach jest stały dramat, a radykalny wzrost cen nieruchomości jest odpowiedzią na załamanie się resztek zaufania do rządu i całego systemu.
Michał, chyba właśnie zabiłeś Madzię. Co prawda nie sądzę aby coś zrozumiała z tego Twojego wykładu, ale szacunek. Wyłożyłeś jej sprawę łopatologicznie. Ciekawe czy teraz zamknie się w sobie. I na ile? Bo, że wróci z pisią propagandą, to więcej niż pewne.
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10440
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: LEWACTWO

05-11-2021, 07:56

Nie jestem pewien, skąd info o 200 miliardach PLN ukradzionych, ale sprawdziłem właśnie, ile wynosi budżet Polski, i wydaje się to zupełnie nierealne. W 2021 całkowity dochód RP wynosi 403 miliardy, a przecież jest pewnie ze 2x większy niż był z 10 lat temu. Ktoś tu chyba jednak daje się wkręcać.

Natomiast jedno jest absolutnie pewne: jeśli budżet wynosi 403 miliardy, a inflacja 7%, to każdego roku wyparowuje 28 mld.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16167
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: LEWACTWO

05-11-2021, 08:07

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
05-11-2021, 07:56
Nie jestem pewien, skąd info o 200 miliardach PLN ukradzionych, ale sprawdziłem właśnie, ile wynosi budżet Polski, i wydaje się to zupełnie nierealne. W 2021 całkowity dochód RP wynosi 403 miliardy, a przecież jest pewnie ze 2x większy niż był z 10 lat temu. Ktoś tu chyba jednak daje się wkręcać.

Właśnie. Subtelnie, (xD), sugerowałem typowi, aby nie powielał bezrefleksyjnie propagandy rządowej*, bo przylgnie do niego ksywa "funkcjonariusz tvpiss", ale to nic nie dało. Niestety, niezmiennie i notorycznie powtarza liczbę 200 mld. Jakby mu powiedzieli, licytuję: 500 mld, to też by nakurwiał nagonką rodem z wiadomości 19.30.

* przypominam, że są wycieki e-maili, gdzie panowie lepiący to państwo z gówna i propagandy, omawiają jaką funkcję ma spełnić, te rzekome nadużycie poprzedniej władzy, o nie wiadomej, dla nie lemingów, skali. Choćby nawet z tego powodu, powinien przestać za nich robić robotę. Zwyczajnie tutaj nie wypada.

** tak mają lemingi. Połkną każde gówno wepchane przez media bezpośrednio do łba.

Uwaga, teraz będzie podpowiedź.
Jakby jeszcze kolo naćpany propagandą, poruszył kwestię ewidentnego nadużycia władzy, wręcz jednej z największych afer powojennej Polski. To by można go było względnie poważnie traktować. Mam na uwadze kradzież pieniędzy z OFE. Ale nie, cymbał woli powielać, narysowane i wyliczone w gabinecie naczelnika 3 cyferki. 2 0 0.
Ostatnio zmieniony 05-11-2021, 08:19 przez Ascetic, łącznie zmieniany 2 razy.
535

Re: LEWACTWO

05-11-2021, 08:16

Jeżeli na kontach bantustańczyków leży, leżalo 900 mld to ile swą nieudolną polityką przewala polski rząd? Jeżeli po rządach poprzednich nieudaczników państwo było w ruinie to proszę o wskazanie gdzie jesteśmy obecnie? Po latach koniunktury, a nawet GOSPODARCZEGO CUDU. Obrazek
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16167
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: LEWACTWO

05-11-2021, 08:19

Uwaga, teraz będzie podpowiedź.
Jakby jeszcze kolo naćpany propagandą, poruszył kwestię ewidentnego nadużycia władzy, wręcz jednej z największych afer powojennej Polski. To by można go było względnie poważnie traktować. Mam na uwadze kradzież pieniędzy z OFE. Ale nie, cymbał woli powielać, narysowane i wyliczone w gabinecie naczelnika 3 cyferki. 2 0 0.

OFEafera jest przynajmniej policzalna, namacalna i uchwytna nawet na poziomie legislacji. A VAT? On kurwa, cymbał jeden wie. Bo mu ... POwiedzieli LOL

------------------------------------------------
A se powtórzę, a co. Żeby sie utrwaliło, że po wiecowym politykierstwie ze strony obsranejkonfiarskiejpały mamy też wiecowe politykierstwo ze strony #mniejszezlo. Nie należy też zapominać o przedstawicielu najmocniejszych zawodników, bladkale i jego "ewangelii miłości i pomocy tym, którzy są w potrzebie".
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: LEWACTWO

05-11-2021, 09:56

Ciekaw jestem czy merytorycznie madziu się do tego odniesie. On zawsze chciał merytorycznej dyskusji. :-D
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16167
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: LEWACTWO

05-11-2021, 11:08

Też czekam na te wyliczenia. 200 mld przypominam.
Awatar użytkownika
mad
weteran forumowych bitew
Posty: 1609
Rejestracja: 20-05-2007, 16:28
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: LEWACTWO

06-11-2021, 01:18

535 pisze:
05-11-2021, 01:04
mad pisze:
04-11-2021, 23:24
Że niby ty wszystko dokładnie policzyłeś? Inflacja, tak, wiem. Z drugiej strony przewalone 200 mld w vacie.
Inflacja jest faktem i wiadomo kto jest za nią odpowiedzialny. Te 200 mld jest głównie spekulacją i strzałem z dupy. No i nikogo nie złapali, a przecież zarówno tusku jak i bydgoszczu mieli siedzieć. Siedzą? No nie siedzą, także weź skończ stękać. Do tego policz z grubsza ile system oszczędza na wyciąganiu ludziom z kieszeni żywej gotówy inflacją. Vat, akcyza, lokaty z ujemnym oprocentowaniem. Ja wiem, że ci się wydaje, że trafiłeś na debila, ale te 200mld nawet jeżeli jest prawdą to ułamek tego co zajebali twoi towarzysze. Ciekawe, że milczysz o długu publicznym i wszystkich podatkach, opłatach, daninach , akcyzach. W telewizji o tym cisza? Pamiętasz może jak te skurwysyny szczekały na temat vatu, który mieli obniżać? Czy choćby podatku belki? Obniżyli? Zlikwidowali? A nie czekaj , zlikwidowali odsetki od lokat...coś cienki jesteś z tej matematyki. Se może przelicz ile odsetek nie wypłacili od siana leżącego na lokatach, a potem dodaj inflację. Poza tym jest jeszcze jedna kwestia. Zaufanie. Spadek zaufania do rządu mierzymy w inwestycjach i w odpływie kapitału z lokat. Dziwnie milczysz o tym, że w inwestycjach jest stały dramat, a radykalny wzrost cen nieruchomości jest odpowiedzią na załamanie się resztek zaufania do rządu i całego systemu.
Zarzucasz mi stękanie, a twój post to niby nie jeden wielki jęk? Jeżeli nie, to sorry.

Miło, że odpisałeś, ale nie musiałeś się trudzić. Gdybym ja spisał listę pretensji do pisu, mogłaby być przynajmniej dwa razy dłuższa. Oczywiście nie zrobię tego, by nie wspierać przechyłu forum w lewo. Problem polega na tym, że sam chętnie pozbawiłbym pis władzy, ale naprawdę nie ma komu jej oddać. Skłócona lewica jest groteskowa już choćby w swej pokracznej konsystencji (2 przewodniczących i 14 vice dla partyjki z 10-procentowym poparciem), więc co pisać dalej... PO/KO wywołuje we mnie odrazę: 8 gwiazdek, kretyńskie happeningi, wiara w rycerza na białym koniu i brak programu. Uznaję poprzednie zdanie za prawie pełną charakterystykę tego bytu. O pozostałych opozycyjnych (nie)bytach przez (nie)grzeczność nie wspomnę...

PiS rzecz jasna kradnie - to oczywiste. PO również. Można by pobawić się w zestawienia, ale pewnie i tak nie dokopalibyśmy się do wszystkiego - po obu stronach. Trudno, zbudowaliśmy trochę parodię demokracji, w której po wyborach następuje wymiana kadr niższych szczebli, prezesów, członków rad nadzorczych i... woźnych. Sądzę, że wszystkie twory poza Konfederacją w gruncie rzeczy akceptują taki stan rzeczy, bo wiedzą, że pewnego dnia i im się przydarzy... Czy to nie ten pogardzany przez was Kukiz coś tam bredził o tej kwestii? Ale po co słuchać, to kurwa przecież jest...


Kwestia 200 mld. Są to pieniądze zaprzepaszczone, chyba bezpowrotnie stracone w wyniku nieudolności rządu i administracji PO (z czasów sprawowania władzy) w kwestii ściągania vatu. Czy PiS jest święty w tej kwestii? Oczywiście, że nie. Są szacunki, że przez palce pisowego rządu też kilkadziesiąt mld przepłynęło. Tym niemniej uszczelnienie luki vatowskiej w ponad rok po przejęciu władzy okazało się znaczące. Pamiętacie, że przed covidem mówiono nawet o budżecie na 2020 bez deficytu. Oczywiście były tam pewne księgowe czary mary, ale przecież nikt wcześniej w żadnym kontekście w ogóle by o tym nie pomyślał...

Co do tych 200 mld - parę linków. Liczby pojawiają się różne - ja dla bezpieczeństwa trochę ją obniżyłem.

Najpierw link bardziej strawny dla was - bo z kręgów antypisowskich.

https://oko.press/pis-po-ukradla-polako ... uz-87-mld/

Antypisowiec z wdziękiem żongluje danymi, by skonstatować, że pis też kradnie (jeżeli przyjąć założenie, że luka vatowska to kradzież). Ale nawet tak zestawione dane obrazują, że pis podjął walkę z luką vatowską z jakimś tam sukcesem.

Drugi link:

https://ksiegowosc.infor.pl/wiadomosci/ ... ld-zl.html

Tutaj mamy z kolei dane powiększone, ale nie odnoszące się tylko do vatu

Rzecz do przejrzenia w przyszłości - znalazłem dzisiaj:

https://pie.net.pl/wp-content/uploads/2 ... KA-VAT.pdf

Źródło chyba obiektywne:

https://podatki.gazetaprawna.pl/artykul ... wskie.html

I taki drobiazg: luka vatowska a branża IT:

https://crn.pl/aktualnosci/wyludzenia-v ... detchnela/

Oczywiście pis nie wygrał definitywnie z mafiami vatowskimi (utopia nie istnieje, a jeżeli powstanie, zacznę się jej bać) - ale wg większości danych jednak walczy, odnosi jakieś tam sukcesy i raczej nie ma mowy (póki co) o tak znaczącym przeciekaniu kasy z podatków przez palce jak za czasów PO.

Problem PO polegał na opieszałości, braku woli walki, a może na tumiwisizmie? Ciekawe są słowa Grasia ze słynnych taśm (tak, link z tvp, ale primo: czy to wina tvp, że Graś i koledzy powiedzieli to, co powiedzieli? Secundo: jeżeli ja mogę czytać oko.press, to wy możecie do cholery kliknąć w tvpiss). Proszę posłuchać od 2:50.

https://www.tvp.info/40002294/pawel-gra ... przyjaciol

Moja ocena: Graś nie jawi się jako pracownik mafii vatowskiej, ale jako koleś totalnie bezradny - albo inaczej: nie mający ochoty na działanie. Mimo to panowie dobrze się bawili.

Procesów, śledztw w sprawach mafii vatowskich / wyłudzania vatu było i jest mnóstwo, ale tu już poszukajcie sobie sami, jak chcecie.
535

Re: LEWACTWO

06-11-2021, 05:29

Jaki jęk czlowieku? Mnie to nawet trochę bawi, że ktokolwiek jest na tyle otumaniały, by bronić glapy, czy tego zakłamanego popisowca. Ja bym nie dał rady , nawet za pieniądze. Wracając jednak. Przecież to ty stękasz w kółko o dwustu dużych bańkach zajebanych rzekomo przez donka i bydgoszcza ,więc przypominam w którym miejscu okradają cię ci których twardo bronisz. Malo tego, jasno pokazuję, że ta banda na bezczela okrada obywateli, którzy mają trochę więcej, niż wspierający ich suweren żyjący z bieżących wpływów oraz wiecznie wyciągniętej łapy i traktujący ten chlew jako mniejsze zło. Rozumiem, że ty jak w tym żarcie "tankujesz zawsze za pięćdziesiąt"? Zresztą akurat cen paliw bym się nie czepiał, natomiast inflacji, którą swoimi wesołymi działaniami wywołali pisowscy ignoranci i o której od dawna się mówiło i pisało także tutaj już tak. Dodajmy. Inflacji, która jest rządowi bardzo na rękę. Świeci ci może jakieś światełko panie specu od uszczelnień? Bo to jest tak jak z tą wanną. Co prawda wymieniono na nową, ale zapomniano dokupić korka. I teraz leje się oficjalnie i przez cały czas wszystkim posiadającym jakiekolwiek oszczędności i to równo. Oczywiście zaraz napiszesz, że tylko dureń trzyma pieniądze w banku. Tak, w tym kraju tylko dureń, ale powoli robi się tak, że nie będzie wyjścia bo do tego cały czas zmierza ten system. Z tego wykresu który byłem łaskaw wkleić wynika jasno, że twoja pisowska hołota OFICJALNIE przepierdoliła podczas sześcioletnich rządów ponad pięćset baniek. OFICJALNIE panie ładny, bo ile nieoficjalnie to się dopiero może dowiemy. Do tego należy doliczyć kuriozalne działania przyjaciela karakana dzięki której system doił i doi siano z kont na bieżąco. No ale jak wiadomo suweren z tego faktu jest nawet zadowolony, bo przecież dzięki temu jest na 500plus i pałace dla ojca. Żaden rząd w nowoczesnej historii tego miejsca nie prowadził tak rozrzutnej , beztroskiej, a właściwie bezczelnej ,złodziejskiej i demoralizującej polityki finansowej i to w czasach znakomitej koniunktury, gdy solidna nadwyżka powinna być standardem . Tymczasem okazuje się, że wszystkie zyski są przepierdalane, a reszta idzie na zeszyt, a właściwie na brulion. Ja rozumiem, że wszystko można stopniować i wszystkiego bronić , no ale bądźmy kurwa dorośli. Jest gdzieś kres ignorancji, by nie powiedzieć , że głupoty. Zapytam zatem wprost. Czy jeżeli bantustan po roku 2015 był w ruinie, to gdzie jest teraz po kilku latach CUDU GOSPODARCZEGO jak nazywają ten okres glapa i ten bubek od palenia milicyjnych nysek? Czy rozwiązano choć jeden problem za pieniądze, które pożyczono?
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16167
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: LEWACTWO

06-11-2021, 09:12

Jest coś o 2 0 0 mld, jakieś wyliczenia?, bo nie chce mi się czytać tego bełkotu pisowskiego sekciarza.
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: LEWACTWO

06-11-2021, 09:14

Nie. Są jakieś insynuacje i przypuszczenia. Pisiorek chyba wycofuje się z tak mocnych słów jak "kradzież" a pisze o "przeciekaniu kasy".
all the monsters will break your heart
535

Re: LEWACTWO

06-11-2021, 09:23

Ja nie wiem, bo nie wchodzę nawet w te linki. Mnie interesuje tylko odpowiedź na pytanie w której dziedzinie życia bantustańczyka nastąpiła radykalna poprawa po przejebaniu pięciuset baniek i chuj wie ilu ze wzrostu gospodarczego oraz machlojów stopy łamane przez inflacja. W której ważnej dziedzinie życia wstaliśmy z kolan i ruszyliśmy mocno do przodu? No bo jeżeli pis jest mniejszym złem to musi być to gdzieś widać. Może jakość usług skoczyła? Może dostępność mieszkań? Może energetyka? Może podatki obniżono? Może ten vat? Nie wiem. Strzelam. Pytam. Szukam odpowiedzi. Co się zmieniło prócz radykalnego wzrostu obciążeń, długu , który jest nie do spłacenia oraz wszędobylskiego kurewstwa?
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16167
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: LEWACTWO

06-11-2021, 09:23

@nicram
Dzięki. Nie czytam w takim zrazie.

Nie psuję sobie i zostawiam sobie smaka, wyśmienitego tekstu, jak to sobie ceni swojskość i jakim to nie jest konserwatystą. Był to wybitny tekst.
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: LEWACTWO

06-11-2021, 09:35

535 pisze:
06-11-2021, 09:23
Ja nie wiem, bo nie wchodzę nawet w te linki. Mnie interesuje tylko odpowiedź na pytanie w której dziedzinie życia bantustańczyka nastąpiła radykalna poprawa po przejebaniu pięciuset baniek i chuj wie ilu ze wzrostu gospodarczego oraz machlojów stopy łamane przez inflacja. W której ważnej dziedzinie życia wstaliśmy z kolan i ruszyliśmy mocno do przodu? No bo jeżeli pis jest mniejszym złem to musi być to gdzieś widać. Może jakość usług skoczyła?
Obawiam się, że nie.
535 pisze:
06-11-2021, 09:23
Może dostępność mieszkań?
Chyba się nawet pogorszyła.
535 pisze:
06-11-2021, 09:23
Może energetyka?
Tylko dla pisich psów w Spółkach Skarbu tylko. Tak to nie.
535 pisze:
06-11-2021, 09:23
Może podatki obniżono?
Znacznie podwyższono.
535 pisze:
06-11-2021, 09:23
Może ten vat?
NIE. ;-)
535 pisze:
06-11-2021, 09:23
Nie wiem. Strzelam. Pytam. Szukam odpowiedzi. Co się zmieniło prócz radykalnego wzrostu obciążeń, długu , który jest nie do spłacenia oraz wszędobylskiego kurewstwa?
Szukaj dalej. Podobno kto szuka ten znajdzie. :-) Dodam jeszcze stosunki międzynarodowe. Skłócili nas ze wszystkimi dookoła. Tak więc wstali z kolan i skończyli w kiblu dworca robiąc loda Chińczykom. Tylko nie wiem czy na stojąco...
Ostatnio zmieniony 06-11-2021, 09:42 przez nicram, łącznie zmieniany 1 raz.
all the monsters will break your heart
535

Re: LEWACTWO

06-11-2021, 09:42

Ty to potrafisz spierdolić człowiekowi przedpołudniową kawę. Wszystko na nie i jeszcze obciąganie Chińczykom na deser.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: LEWACTWO

06-11-2021, 09:44

Tymczasem Biden brał nieodpowiednie prysznice z własną córką:

Last year, National File published the entirety of Ashley Biden’s diary, in which she revealed she had inappropriate showers with her father, Joe Biden. Today, the diary has been confirmed as real.

https://nationalfile.com/bombshell-new- ... den-diary/

niebrzydka
Obrazek
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: LEWACTWO

06-11-2021, 09:45

535 pisze:
06-11-2021, 09:42
Ty to potrafisz spierdolić człowiekowi przedpołudniową kawę. Wszystko na nie i jeszcze obciąganie Chińczykom na deser.
Rzeczywistość bantustańskiego kondominium pod pisowskim zarządem nie jest wesoła. Niestety. Może chociaż kawa smakuje nadal tak samo? ;-)
all the monsters will break your heart
535

Re: LEWACTWO

06-11-2021, 09:46

Faktycznie smakuje dobrze. Tego się trzymajmy.
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: LEWACTWO

06-11-2021, 09:47

Medard pisze:
06-11-2021, 09:44
Tymczasem Biden brał nieodpowiednie prysznice z własną córką:

Last year, National File published the entirety of Ashley Biden’s diary, in which she revealed she had inappropriate showers with her father, Joe Biden. Today, the diary has been confirmed as real.

https://nationalfile.com/bombshell-new- ... den-diary/

niebrzydka
Obrazek
My tu o poważnych sprawach, a tu nagle Medard wyskakuje jak diabeł z pudełka z newsem z dupy... :facepalm:
all the monsters will break your heart
ODPOWIEDZ