Teorie konspiracyjne

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
ODPOWIEDZ
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15075
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Teorie konspiracyjne

23-03-2020, 22:36

Lukass pisze: A te kilka tysięcy zgonów w ITA daje do myślenia - mianowicie, powikłania są znacznie szybsze i znacznie częstsze, niż przy grypie. Stąd sraczka i panika.

Nawet gdyby przyjąć, że statystycznie liczba zgonów w porównaniu do poprzedniego roku była taka sama, to już nie da się statystyką wytłumaczyć faktu, że liczba tych zgonów przypada na jedno miasto. No chyba że co roku w Bergamo ciężarówki wywożą truposzy, bo nikt nie nadąża ich grzebać czy też kremować. W takim razie ok.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10596
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Teorie konspiracyjne

23-03-2020, 22:37

SODOMOUSE pisze:Jak to a dungeon synth?
Oficjalnie wspieramy eksterminację ludzkości, ale prywatnie odrobinkę się obsrałem. Zdania się podzielone, jak poślady.
I am Jerusalem.
mistrzsardu
rasowy masterfulowicz
Posty: 2608
Rejestracja: 10-05-2005, 23:03
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Teorie konspiracyjne

23-03-2020, 22:47

Za jakiś czas się okaże, kto ukręcił na tym lody, oprócz polityków oczywiście. Wystarczy podążyć śladem pieniądza. Nie wiem jak koledzy, ale ja osobiście nadal bardzo spokojnie podchodzę do tematu. Piszę to z delegacji (krajowej) ;)
Celem życia nie jest przeżycie.
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Teorie konspiracyjne

23-03-2020, 22:54

mistrzsardu pisze:Za jakiś czas się okaże, kto ukręcił na tym lody, oprócz polityków oczywiście. Wystarczy podążyć śladem pieniądza. Nie wiem jak koledzy, ale ja osobiście nadal bardzo spokojnie podchodzę do tematu. Piszę to z delegacji (krajowej) ;)
a szkoda
13.04.2024
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Teorie konspiracyjne

23-03-2020, 23:14

Obrazek

wydawałoby się, że większych dzbanów nie ma niż na tym forumowym-psychiatryku.

a jednak.

podsumowując. wypełzli już naginacze danych do swoich sajko-jazd, katolskie oszołomy, jakieś trolle. teraz naziole ;-) istny dom wariatów.
13.04.2024
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15075
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Teorie konspiracyjne

24-03-2020, 00:07

Księżulo jeden z Torunia wzywa w dramatycznym apelu o piniondze, bo w dobie kryzysu jego radyjko, telewizja i gazetka przestanie być rentowne i jedyny katolicki głos w tym kraju umilknie..... drugi natomiast wbrew zaleceniom chociażby władz zwierzchnich odprawia msze, udziela komunii do ust a nie na rękę ( fatalnie to brzmi...) i ma ciekawe poglądy na temat obecnej pandemii.

https://www.o2.pl/artykul/koronawirus-k ... 016287873a" onclick="window.open(this.href);return false;


Jeśli dodamy do tego samego worka neonazistów których wymienił Ascetic, to faktycznie, żyjemy w kolorowych czasach.
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Teorie konspiracyjne

24-03-2020, 00:23

^^^ no ludziom się konkretnie we łbach pierdoli. a przecież jesteśmy w przedpokoju tegoż właśnie spierdolenia umysłowego. jak trupy będą w dziesiątkach, może setkach układane po kolejnych pokojach to ... a zresztą.

mam nową taktykę. dzisiaj. rozsiadłem się z paluszkami, koreczkami z serem, dżinem z tonickiem. jak dżentelmen jaki i se obserwuję. paradę dziwolągów. bab z brodami. facetów z trzema fiutami. kuriozum na kuriozum. robak na robaku. wyłażą z dziur i szczelin. a to dopiero początek. wiem. powtarzam się. jak wrócą z tych delegacji krajowych. oderwą sie od planszówek, jak okaże się, że bombelki zarażajo i trzeba je poddać kwarantannie to dopiero się zacznie. tak wiem. już było. np. będą pytania, kto się boi śmierci? stop. już takie pytania tu padały. także tego ten. karnawał spierdolenia czas zacząć ;-)


ps. to jest właśnie ta moja teoria konspiracyjna. albo socjologiczna. psychiatryczna? że w kryzysie można poznać ktoo względnie zdrowy na bani, a kto tak niespecjalnie.
13.04.2024
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15075
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Teorie konspiracyjne

24-03-2020, 00:42

Ascetic, speszjal for ju.

Posłuchałem trochę tego pierdolenia, ale nie mam sił. Może Ty dasz radę i zrecenzujesz?

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Wny-0BZqcss[/youtube]
Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: Teorie konspiracyjne

24-03-2020, 00:52

Nasum pisze:Ascetic, speszjal for ju.

Posłuchałem trochę tego pierdolenia, ale nie mam sił. Może Ty dasz radę i zrecenzujesz?

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Wny-0BZqcss[/youtube]
gdzieś mi to już mignęło. trudno to komentować. nie wchodzę w to.

teraz będzie na poważnie. bardzo poważnie. uważam, że takie i tym podobne dezinformacje są po prostu szkodliwe. takie jak tutaj tez na forume. pół biedy jak ktoś stara się zadawać pytania. naturalne. gorzej jak ktoś się zabawia w manipulacje i właśnie dezinformacje. tutaj optowałbym za puszkowaniem takich dętych cwaniaków. oczywiście w sytuacji kryzysu. jak np. na białorusi. oczywiście o ile jest to działanie intencjonalne. jak wynika z aberracji. to jakby nie wina pacjenta.

po prostu w tych czasach wskazane by było na spokojnie podejść do analizy faktów a swoje teorie powiedzmy spiskowe zostawić na boku. choć oczywiście głoszenie prawdy objawionej że gripa groźniejsza i to spisek bigpharmy zawsze na propsie. bo z drugiej strony troszku smutno a tak to jakaś rozrywka jest. to tak z drugiej strony patrząc.
Ostatnio zmieniony 24-03-2020, 01:00 przez Wacław, łącznie zmieniany 1 raz.
Gestalt
starszy świeżak
Posty: 26
Rejestracja: 10-03-2020, 01:12

Re: Teorie konspiracyjne

24-03-2020, 00:57

Ascetic pisze:^^^ no ludziom się konkretnie we łbach pierdoli. a przecież jesteśmy w przedpokoju tegoż właśnie spierdolenia umysłowego. jak trupy będą w dziesiątkach, może setkach układane po kolejnych pokojach to ... a zresztą.

mam nową taktykę. dzisiaj. rozsiadłem się z paluszkami, koreczkami z serem, dżinem z tonickiem. jak dżentelmen jaki i se obserwuję. paradę dziwolągów. bab z brodami. facetów z trzema fiutami. kuriozum na kuriozum. robak na robaku. wyłażą z dziur i szczelin. a to dopiero początek. wiem. powtarzam się. jak wrócą z tych delegacji krajowych. oderwą sie od planszówek, jak okaże się, że bombelki zarażajo i trzeba je poddać kwarantannie to dopiero się zacznie. tak wiem. już było. np. będą pytania, kto się boi śmierci? stop. już takie pytania tu padały. także tego ten. karnawał spierdolenia czas zacząć ;-)


ps. to jest właśnie ta moja teoria konspiracyjna. albo socjologiczna. psychiatryczna? że w kryzysie można poznać ktoo względnie zdrowy na bani, a kto tak niespecjalnie.
Trafne spostrzeżenia,teraz wychodzi jeszcze bardziej z ludzi cały ten spierdolony,ukryty sznyt! Mocno w mizantropie uderzamy co? ;) Ale tak to sie układa przed oczami,niestety nie na pierwiastki czy promile,ale dużą część naszych "braci" w genach ;) Może to i recepta? W sensie,jeść "kawiory" i obserwować,ale lada moment możemy sie obudzić w mad maxie i co wtedy? Mi ciagle gdzieś,podświadomie powraca myśl,że to błogosławieństwo w przebraniu ;),że może na gruzach tego wszystkiego wyrosną wiosenne kwiaty? Że będzie to prawidziwe odsianie plew od ziarna,że te wszystkie filozofie,polaryzujące ideologie,polityczne pierdolenie straci sens i najbliższy czas pokaże,kto sie "naumiał" książek a kto rozumie tętno życia i acta non verba bedzie ważniejsze niż dotąd? ...
Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: Teorie konspiracyjne

24-03-2020, 01:04

Gestalt pisze:
Ascetic pisze:^^^ no ludziom się konkretnie we łbach pierdoli. a przecież jesteśmy w przedpokoju tegoż właśnie spierdolenia umysłowego. jak trupy będą w dziesiątkach, może setkach układane po kolejnych pokojach to ... a zresztą.

mam nową taktykę. dzisiaj. rozsiadłem się z paluszkami, koreczkami z serem, dżinem z tonickiem. jak dżentelmen jaki i se obserwuję. paradę dziwolągów. bab z brodami. facetów z trzema fiutami. kuriozum na kuriozum. robak na robaku. wyłażą z dziur i szczelin. a to dopiero początek. wiem. powtarzam się. jak wrócą z tych delegacji krajowych. oderwą sie od planszówek, jak okaże się, że bombelki zarażajo i trzeba je poddać kwarantannie to dopiero się zacznie. tak wiem. już było. np. będą pytania, kto się boi śmierci? stop. już takie pytania tu padały. także tego ten. karnawał spierdolenia czas zacząć ;-)


ps. to jest właśnie ta moja teoria konspiracyjna. albo socjologiczna. psychiatryczna? że w kryzysie można poznać ktoo względnie zdrowy na bani, a kto tak niespecjalnie.
Trafne spostrzeżenia,teraz wychodzi jeszcze bardziej z ludzi cały ten spierdolony,ukryty sznyt! Mocno w mizantropie uderzamy co? ;) Ale tak to sie układa przed oczami,niestety nie na pierwiastki czy promile,ale dużą część naszych "braci" w genach ;) Może to i recepta? W sensie,jeść "kawiory" i obserwować,ale lada moment możemy sie obudzić w mad maxie i co wtedy? Mi ciagle gdzieś,podświadomie powraca myśl,że to błogosławieństwo w przebraniu ;),że może na gruzach tego wszystkiego wyrosną wiosenne kwiaty? Że będzie to prawidziwe odsianie plew od ziarna,że te wszystkie filozofie,polaryzujące ideologie,polityczne pierdolenie straci sens i najbliższy czas pokaże,kto sie "naumiał" książek a kto rozumie tętno życia i acta non verba bedzie ważniejsze niż dotąd? ...
jestem przekonany, że z tego całego bajzlu może coś „dobrego” się urodzi. sam fakt wystopowania, przymusowego bo przymusowego ma jakaś tam wartość. no i w końcu polaczki ogarną jak myć raczki. zawsze coś.
Awatar użytkownika
Prodi
postuje jak opętany!
Posty: 526
Rejestracja: 01-12-2016, 10:18

Re: Teorie konspiracyjne

24-03-2020, 07:52

Medard pisze:
SODOMOUSE pisze:Chuja tam folia z amelinium, odkąd wjebałem na łeb garnek, samopoczucie ganc lepij :) sodomysz poleca!!!!
Obrazek

Garnek nie tylko ochroni przed covid-19, ale również przed 5G i HUAWEI.
H U I A W I E S H Medardzie, ino folia może nas uratować, ot co :]
...to kawa i herbata zrobiły z ciebie szmatę...
Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: Teorie konspiracyjne

24-03-2020, 16:00

Antton213 pisze:Bill Gates ze swoimi ziomalami ostrzegał o wszystkim 7 listopada 2019. Niechcieli kupować szczepionek na gripe to pocisnęli temat globalnie. Obrazek

Temat był już lekko nakreślony zresztą:
SODOMOUSE pisze:Taka teoria, odnośnie korona wirusa. Poczekamy, zobaczymy...
People have been sharing videos on coronavirus on Jewish social media (Facebook, Twitter, YouTube, etc), but these are being removed as soon as found. I managed to save some before they got removed.

When Jew and his shills work around the clock to prevent public’s access to information, I work around the clock to restore public’s access to said information. I consider the right to have access to information a fundamental human right, necessary for the public to make educated decisions which may potentially affect their life.

According to some Jew press, coronavirus has been confirmed in Chicago. The U.S. is still receiving mail from Wuhan. China extended quarantine to 13 cities.

The Patent
THIS is the patent for the Canine Respiratory Coronavirus. It was patented in 1984, and the patent’s validity expired on January 24th, 2020. What happens when patent expires is that anyone can produce the virus without paying royalties to the original inventor. Here come the billions of dollars from the sale of vaccines after the populace has been spooked and enough people died.

The canine respiratory coronavirus was able to spread from dogs to bovine and to pigs. It was also able to cross over to humans. Much as all viruses, the coronavirus can mutate naturally or by human manipulation.

Other coronavirus patents HERE and HERE. Also of interest is European Patent EP1634590 – Coronavirus-inactivating agent.

Bill and Melinda Gates Foundation
Bill Gates is a big shill for population control and reduction by way of vaccinations. Much as Dear Leader Trump and other crooks, Bill Gates too is connected to Jeffrey Epstein.

The world today has 6.8 billion people. That’s heading up to about nine billion. Now if we do a really great job on new vaccines, health care, reproductive health services, we could lower that by perhaps 10 or 15 percent.

~ Bill Gates

In 2015, the Pirbright Institute filed a patent for a live attenuated coronavirus to be used in the production of vaccines. The Pirbright Institute is funded by the Bill and Melinda Gates Foundation. They were “chosen” to create the vaccine in response to the current outbreak.

To create said vaccine, the Pirbright Institute will be partnering with Inovio Pharmaceuticals Inc. (also funded by the Bill and Melinda Gates Foundation). Inovio Pharmaceuticals is the company that brought you the Zika vaccine in a record-breaking 7 months time!

Inovio Pharmaceuticals will be partnering with Wistar (funded by Bill and Melinda Gates), GeneOne (funded by Bill and Melinda Gates and sponsored by the US FDA) and Twist Biosciences (funded by the Bill and Melinda Gates Foundation).

Wistar Institute is the company that produced the WI-38 cell line derived from the “too many to count” aborted fetuses in the vaccines injected into your children.

In October of 2019, the John Hopkins Bloomberg School of Health held “Event 201,” which was funded by Bill and Melinda Gates Foundation. Event 201 simulated an outbreak of a theoretical coronavirus that looks much like what’s playing out right now.

Netflix also just dropped their new show “Pandemic” which heavily features none other than Bill and Melinda Gates. It’s a major vaxx propaganda piece, in which vaccines are being glorified and put on a pedestal.

Meanwhile, Jew press uses fear of Coronavirus to push flu vaccine.

Here’s a compilation of some of the vertical videos claiming to be related to coronavirus I was able to save. I will add more content to update the post when something new becomes available.
zostawiłem na później aż się kolejny foliarz objawi w pełni. i już się objawił. ktoś wie skąd się takie dzbany biorą ?
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Teorie konspiracyjne

24-03-2020, 18:19

https://streamable.com/pvzk4" onclick="window.open(this.href);return false;

kolejny do kompletu
13.04.2024
dcd
postuje jak opętany!
Posty: 321
Rejestracja: 25-02-2018, 21:00
Lokalizacja: eastern discomfort

Re: Teorie konspiracyjne

24-03-2020, 19:00

Ten egzemplarz kojfnie jako jeden z pierwszych po zarażeniu.
Nie wygląda na okaz zdrowia.
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Teorie konspiracyjne

24-03-2020, 19:09

dcd pisze:Ten egzemplarz kojfnie jako jeden z pierwszych po zarażeniu.
Nie wygląda na okaz zdrowia.
no nie wygląda. swoją drogą szkoda by było takiego bohatera. takich nam potrzeba. dzielnych, mądrych i z misją głoszenia w internecie prawd objawionych.

a właśnie. tutaj też opór takich. jestem ciekawy, czy też są tacy bohaterscy. jeden napisał, że mimo, że to wszystko ściema to siedzi z bombelkami na kwadracie. dziwne tak właściwie. jak pic na wodę to niech idzie usiąść na kase w biedrze, dorobić kilka złociszy, albo niech wsiądzie na ubera. na zakaźnym też każde ręce się przydadzą. drugi jest twardy. zalicza za cały zespół delegacje. póki co krajowe. od poniedziałku szykuje się bohatersko odwiedzić włochy lub hiszpanie. chce pokazać sobie i innym, że kurwa to manipulacja. prawdziwy bohater. kolejny - antoni* - siedzi non stop na forume. być może kwarantanna, albo inna niekonsekwencja. wyjdzie w praniu.

* imię zobowiązuje.
13.04.2024
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Teorie konspiracyjne

25-03-2020, 17:21

uglak, karkas - krakowska ekipo. weźcie proszę sprawdzcie, czy to nie fejk/ bait. bo drone pytał, a się znalazło w internecie.

https://www.bergamonews.it/2020/03/17/c ... ssion=true" onclick="window.open(this.href);return false;

https://mobile.twitter.com/DellAnnaLuca ... 3621272576" onclick="window.open(this.href);return false;


Obrazek

jak sprawdzicie to będzie później tzw. ciąg dalszy ;-0)
13.04.2024
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9680
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Teorie konspiracyjne

25-03-2020, 18:33

Jak La Stampa pisze tak samo* to może nie fejk, ale ja po włosku to nawet nie umiem powiedzieć, że nie sprecham po włosku, więc...

* - no chyba, że zastosowali patent z Wyborczej - w części dostępnej dla wszystkich puszczają fejka, a za paywallem tłumaczą, że to jednak prawda jest inna ;-)
Guilty of being right
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Teorie konspiracyjne

25-03-2020, 19:01

uglak pisze:Jak La Stampa pisze tak samo* to może nie fejk, ale ja po włosku to nawet nie umiem powiedzieć, że nie sprecham po włosku, więc...

* - no chyba, że zastosowali patent z Wyborczej - w części dostępnej dla wszystkich puszczają fejka, a za paywallem tłumaczą, że to jednak prawda jest inna ;-)
zakładając, że la stampa to poważniejsze pismo niż wybiórcza to mam pytanie do grupy mądralińskich co się nam tutaj jakoś hurtowo objawili, jak ten fakt wyjaśnić? same pedały i kara boska, czy zwykły i trywialny zbieg okoliczności?

co do ewentualnej fejkowości - ten giovani batistuta z twittera to raczej ma sprawdzone wiadomosci
13.04.2024
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Teorie konspiracyjne

25-03-2020, 19:14

uglak pisze:no chyba, że zastosowali patent z Wyborczej - w części dostępnej dla wszystkich puszczają fejka, a za paywallem tłumaczą, że to jednak prawda jest inna ;-)
To akurat działa zupełnie inaczej. Portal ma inną przecież redakcję nastawioną na clickbaity. Za paywallem zaś są teksty z wydania papierowego. Ot cała tajemnica.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
ODPOWIEDZ